گردونه رو بچرخون و تا 50 درصد تخفیف برای خرید محصولات جایزه بگیر!

Uniswap بیش از بیت کوین پول به جیب می‌زند

Uniswap بیش از بیت کوین پول به جیب می‌زند

بزرگ‌ترین صرافی غیرمتمرکز جهان، Uniswap، به رشد خود ادامه داده و اخیراً سومین نسخه خود را معرفی کرده که توانسته ازلحاظ حجم روزانه، از ورژن دوم خود بهتر عمل کند. علاوه بر اینکه ورژن سوم حجم تراکنش‌ها روزانه بیشتری نسبت به ورژن دوم دارد، هر دو ورژن توانسته‌اند درآمد روزانه‌ای بیشتر از بیت کوین را ایجاد کنند. این حرکت توسط مؤسس Uniswap، Hayden Adams، زیر نظر گرفته‌شده که اعلام کرده درآمد آن‌ها در هر دو ورژن، به‌صورت روزانه و هفتگی، از ماینرهای بیت کوین بیشتر بوده است.

 

آخرین اخبار بیت‌کوین: این ارز دیجیتال بیش از هر زمان دیگری طلا خریداری می‌کند!

 

داده‌های Cryptofees نشان می‌دهند که Uniswap ورژن سه که در روز ۵ مه اجرا شد، ۴٫۵ میلیون دلار درآمد روزانه ایجاد کرده که در مقابل ورژن دوم آن با ۳٫۸ میلیون دلار درآمد روزانه، بیشتر است. در این هنگام، گزارش‌ها وب‌سایت نشان می‌دهند که Uniswap ورژن سوم ۴٫۱ میلیون دلار درآمد در ۲۴ ساعت گذشته ایجاد کرده‌ است، درحالی‌که ورژن دوم با ۳٫۲ میلیون دلار در جایگاه دوم قرار دارد.

SushiSwap، بعد از Uniswap، بزرگ‌ترین صرافی غیرمتمرکز با درآمد ۲٫۱۳۵ میلیون دلار است. مقادیر بیت کوین و اتریوم در حال حاضر قابل‌مشاهده نیستند اما درآمد روز پیش بیت کوین ۲٫۸۲۱ میلیون دلار بوده است درحالی‌که اتریوم در محدوده ۲٫۸۷۱ میلیون دلار قرار داشته است.

 

آیا بیت کوین قانونی است؟ سیر تا پیاز قوانین بیت کوین در ایران

 

میزان درآمد روزانه ورژن سوم Uniswap از ورژن دوم آن بیشتر شده است.در رابطه با حجم تراکنش‌ها روزانه، ورژن سوم توانسته ورژن دوم را با ۱٫۴۸ میلیارد دلار در ۲۴ ساعت گذشته، طبق داده‌های سایت Uniswap، رد کند. حجم گزارش‌شده ورژن دوم ۱٫۱ میلیارد دلار بوده است. در ۲۰ ام ماه مه، کوین تلگراف گزارش‌هایی مبنی بر پیشگویی‌های Messari در رابطه با بیشتر شدن حجم تراکنش‌ها روزانه ورژن سوم نسبت به ورژن دوم منتشر کرد.

موفقیت Uniswap آن‌قدر بزرگ بوده که خبرگزاری معروف عرصه مالی، The Wall Street Journal، به آن اشاراتی کرده و اعلام کرده که این صرافی غیرمتمرکز و امثال آن تهدید بسیاری بزرگ و در حال رشدی برای Coinbase هستند. گزارشی در ۲۴ مه بیان کرد که Uniswap حجمی معادل ۳۶٫۶ میلیارد دلار در ماه آوریل داشته و حجم کوین بیس ۱۱۰ میلیارد دلار بوده است. ممکن است که رقابت این دو صرافی به انتخاب یکی از آن دو ختم نشده و بلکه باعث سودرسانی به هر دو شود.
میداس سرمایه مقاله ای تهیه کرده با عنوان تفاوت کوین و توکن اگر میخواهید درباره آن بدانید این مقاله را مطالعه نمایید.

 

آیا خرید بیت کوین برای بانک مرکزی فرانسه قانونی می‌شود؟

 

لینک منبع:https://cointelegraph.com/news/uniswap-v3-flips-v2-on-volume-and-both-versions-flip-bitcoin-on-fee-revenue

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

گردونه رو بچرخون و تا 50 درصد تخفیف برای خرید محصولات جایزه بگیر!