گردونه رو بچرخون و تا 50 درصد تخفیف برای خرید محصولات جایزه بگیر!

dHEDGE، نسخه جدید پلتفرم خود را معرفی کرد

dHEDGE، نسخه جدید پلتفرم خود را معرفی کرد

dHEDGE، پروتکل مدیریت دارایی های غیر متمرکز، دومین نسخه خود را نیز بر روی Polygon اجرا کرده است. این پلتفرم جدید، با صرافی غیر متمرکز معروف SushiSwap نیز همکاری می کند. طی مصاحبه اختصاصی با کوین تلگراف، Henrik Andersson، مدیر عامل dHEDGE، در رابطه با چهارچوب جدید این نسخه به نام Guarded Open Access Transactions (GOAT) صحبت کرده است. این چهارچوب به کاربران اجازه می دهد تا به DeFi DApp هایی که توسط DAO فهرست بندی شده اند، دسترسی داشته باشند.

آیا بیت کوین قانونی است؟ سیر تا پیاز قوانین بیت کوین در ایران

Andersson تاکید کرد که چهارچوب GOAT باعث افزایش سرعت می شود که به dHEDGE اجازه می دهد تا با پروتکل های ثالث ترکیب شده و همکاری داشته باشد. وی در این باره گفت: «این مانند یک چهارچوب عمومی و کلی برای ما است تا بتوانیم از DApps حمایت کنیم. به جای ساخت پلاگین های خاص و یا اتصالات برای DApps، می توانیم از این چهارچوب برای قرار دادن DApps در لیست سفید استفاده کنیم.» dHEDGE که در سال ۲۰۲۰ برای اولین بار معرفی شد، در ابتدا به مدیران سرمایه و منابع اجازه می داد تا بر روی دارایی هایی که توسط پروتکل Synthetix ارائه شده، سرمایه گذاری کنند.

dHEDGE نسخه جدید پلتفرم خود را معرفی کرد.حال چهارچوب GOAT نسخه دوم، به مدیران سرمایه و منابع اجازه می دهد تا به دارایی ها و خدمات هر گونه پروتکل مبنی بر Etherum Virtual Machine (EVM)، که توسط dHEDGE DAO تایید شده اند، دسترسی داشته و بتوانند خدمات استخراجی را برای سرمایه گذاران مهیا کنند. این نسخه جدید در ابتدای اجرای خود، قابلیت پشتیبانی از صرافی های غیرمتمرکز و مزارع مبتنی بر Sushi Swap’s Polygon را فراهم می کند.

استخراج بیت کوین با گوشی به همراه آموزش و معرفی برنامه‌ها

dHEDGE DAO در حال بررسی سایر پروتکل های DeFi معروف برای پشتیبانی می باشد. Andersson ذکر کرد که dHEDGE DAO در حال حاضر سعی در همکاری و ترکیب شدن با Aave را دارد و اضافه کرد که بازار مالی غیرمتمرکز، به مدیران دارایی اجازه می دهد تا بتوانند طیف وسیعی از دارایی ها را قرض بگیرند. وی افزود که dHEDGE قصد دارد تا پلتفرم نسخه دوم خود را، بر روی چین های سازگار با EVM، مانند Eth2، Optimism و Arbitrum، نیز اجرا کند.

ایلان ماسک می‌گوید قیمت بیت کوین و اتریوم بالاست!

 

 

 

لینک منبع:https://cointelegraph.com/news/dhedge-scales-up-on-polygon-integrates-with-sushiswap

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

گردونه رو بچرخون و تا 50 درصد تخفیف برای خرید محصولات جایزه بگیر!