گردونه رو بچرخون و تا 50 درصد تخفیف برای خرید محصولات جایزه بگیر!

۲۴ ساعت هولناک برای بیت کوین

24 ساعت هولناک برای بیت کوین

علی رغم این که اخبار امیدوار کننده ای از بیت کوین و سرمایه گذاری بر آن به گوش می رسید، قیمت بیت کوین طی ۲۴ ساعت گذشته دچار افت شدید ۱۷ درصدی شد و به رقم ۴۶ هزار دلار رسید.

تا این لحظه به طور کامل مشخص نشده است که علت این ریزش یکباره بازار بیت کوین چه بود. نکته جالب این است که کل زمان این ریزش حدود ۴۵ دقیقه بوده است. از این رو دو سناریو را می توان برای این ریزش در نظر گرفت:
۱- نهنگ یا نهنگ هایی یک باره از بازار خارج شده اند
۲- نهنگ یا نهنگ ها قصد فراری دادن سرمایه گذار خرد را دارند.

 

ورود ارزهای دیجیتال به صندوق سرمایه گذاری ویزدم تری

با توجه به اخبار و اطلاعات منتشر شده عملا به نظر نمی رسد نهنگ ها بخواهند از بیت کوین خارج شوند. آمار و اطلاعات نشان می دهد که ذخیره بیت کوین صرافی ها همچنان در پایین ترین سطح قرار دارد و بعد از گذشت ۲۴ ساعت هیچ صرافی افزایش چشمگیر ذخیره بیت کوین را گزارش نکرده است.

 

فیسبوک ( متا ) دوست ارز دیجیتال

البته به این نکته باید توجه کرد که نمودار بیت کوین به طور کلی از کانال ۵۶ هزار دلاری خارج شده است و این کانال اکنون به عنوان یک مقاومت برای بیت کوین شناخته می شود. با توجه به این که تعداد واکنش ها حمایتی این کانال نسبتا قوی و مستحکم بوده، احتمالا به عنوان یک مقاومت مهم در بازار شناخته شود. البته این احتمال وجود دارد که نهنگ ها با یک حرکت سریع از این کانال عبور کنند و بخواهند به مرز ۶۰ هزار دلار برسند.

 

شیبا در مسیر پیشرفت

منبع:
https://arzdigital.com/breaking/462689/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

گردونه رو بچرخون و تا 50 درصد تخفیف برای خرید محصولات جایزه بگیر!