گردونه رو بچرخون و تا 50 درصد تخفیف برای خرید محصولات جایزه بگیر!

کپیتال اکستند چیست (capitalxtend)؟ ثبت نام و ورود به بروکر کپیتال

کپیتال اکستند

میداس سرمایه هیچ کارگزاری را توصیه نمی‌کند محتوای زیر تنها به‌منظور معرفی کارگزار است و کاربران عزیز خودشان باید برای انتخاب کارگزار مناسب تصمیم بگیرند.

 

بررسی بروکر کپیتال اکستند

 

بروکر کپیتال اکستند با ۱۵ سال تجربه درخشان، اکنون بیش از ۲۰۰۰۰ کاربر دارد و در بسیاری از ابزارهای مالی مختلف معامله می کند. Capital Extend تحت نظارت یک نهاد بین المللی خاص نیست، بلکه عضو کمیسیون مالی است و بنابراین مسئول حل و فصل اختلافات بین کاربران و کارگزاران عضو است. این نوع عکلکرد دقیق و حرفه ای می تواند برای کاربران پشتیبانی خوبی باشد.

یکی از اعتبارات Capital Extend Broker سابقه شناخته شده و تعداد کاربران عضو آن است. این کارگزار به شما امکان می دهد یک حساب آزمایشی باز کنید تا بتوانید استراتژی های معاملاتی را بیاموزید یا امتحان کنید.

اعتبار بروکر کپیتال اکستند

 

به گزارش Capital Extender، این کارگزار از سال ۲۰۰۶ به عنوان کارگزار بازارهای معاملاتی فعالیت می‌کند. این تاریخچه قابل توجه و همچنین بیش از بیست هزار کاربر به ما این امکان را می دهد که Capital Extend را به عنوان یک کارگزار معتبر بشناسیم. علاوه بر این، ال Extended Capital Brokers در بسیاری از سایت‌های بررسی کارگزاران رتبه خوبی دارد و به عنوان یک کارگزار معتبر با عملکرد قابل قبول توسط بسیاری از کاربران و کارشناسان معرفی شده است.

Capital Extend یک کارگزار محبوب دارای گواهی VMT است. پس از بررسی و تایید اجرای تراکنش ها و ارائه تحلیل هزینه های تراکنش، توسط یک سرویس تخصصی به واسطه های  بروکرهای مورد تایید اعطا می شود.
Capital Extend  همچنین در وب سایت خود به ریسک های بازار معاملات و سود اشاره می کند. زمانی که یک کارگزاری از مخاطره های موجود اطلاعات می دهد، نشان از قابل اعتماد بودن آن است.

 

 

آیا بروکر کپیتال اکستند دارای پشتیبانی فارسی است؟

 

کارگزار Capital Extend از چندین زبان از جمله فارسی پشتیبانی می کند و وب سایت کارگزار به زبان فارسی نیز موجود است. این موضوع برای ایرانیان بسیار اهمیت دارد. (از قسمت تغییر زبان می توانید زبان مورد نظر را انتخاب کنید یا مستقیماً به نسخه فارسی وب سایت در این آدرس مراجعه کنید).
بخش پشتیبانی سایت از طریق چت آنلاین اینترنتی، تماس تلفنی، ایمیل و تلگرام به سوالات و مشکلات مشتریان فارسی زبان پاسخ خواهد داد.
ضمناً پس از ثبت نام با پشتیبانی با کاربر تماس گرفته می شود و در این مدت به سوالات و ابهامات کاربر به صورت کامل پاسخ داده می شود.

 

  • Capital Extend چه حساب هایی ارائه می دهد؟

 

این کارگزار حساب های معاملاتی مختلفی را برای مشتریان و مقدار سپرده مورد نیاز برای هر حساب ممکن است بسته به نوع معامله گر متفاوت باشد. با این حال، برای کسانی که می خواهند کمی بین این حساب ها سرمایه گذاری کنند، حساب میکرو (حداقل سپرده ۱۰ دلاری) وجود ندارد.
این کارگزار چهار حساب استاندارد ECN، PRO ECN و Platinum را ارائه می دهد.

حساب استاندارد:

حداقل سپرده ۱۰۰ دلار است. کمیسیون معاملات شما صفر است. حداقل حجم معاملات ۰٫۰۱ و حجم معاملات ۱:۱۰۰۰ است. اسپرد معامله شناور از ۳ شروع می شود.

  حساب ECN:

حداقل سپرده ۵۰۰ دلار است کمیسیون معاملات صفر و حداقل لات ۰٫۰۱ است. اهرم معاملاتی تا ۱:۱۰۰۰ داده می شود. اسپرد معاملات شناور از ۱٫۶ شروع می شود.

 حساب ECN PRO:

حداقل سپرده ۱۰۰۰ دلار است. کمیسیون برای هر تراکنش ۳ دلار تعیین شده است (یعنی کل کمیسیون باز و بسته شدن تراکنش ۶ دلار است). حداقل لات ۰٫۰۱ و اهرم تجاری ۱:۱۰۰۰ داده می شود. نرخ انتشار شناور از ۰٫۲ شروع می شود.

حساب پلاتینیوم:

حداقل سپرده ۲۵۰۰۰ دلار است. کارمزد معامله صفر و حداقل لات ۰٫۰۱ است. اهرم برای معاملات ۱:۵۰۰ است و اسپرد شناور آن از ۰٫۲ شروع می شود، به این معنی که اسپرد کمتری نسبت به حساب استاندارد و ECN دارد که کمیسیون ندارند.

 

آموزش ثبت نام و کار با بروکر فیبوگروپ

 

بررسی بروکر جدید کپیتال استند

 

اگر نام Capital Extend Broker را شنیده اید و دوست دارید ویژگی های این بروکر را بررسی کنید، لطفا با ما همراه باشید.
Capital Extender Broker یک کارگزار کوچک است که در سال ۲۰۲۰ افتتاح شد، که جدید بودن این بروکر می تواند یکی از نقاط ضعف کارگزار باشد، اما نکته جدیدی که در مورد این بروکر وجود دارد این است که سیستم ها، سرورها و خدمات این بروکر به روز هستند. این موضوع می تواند یک مزیت برای این کارگزاری به حساب بیاید.

لازم به ذکر است که تیم اصلی پشت سر این بروکر، فارکس تایم است که از شهرت خوبی در بین ایرانیان برخوردار است و بیش از ۱۵ سال سابقه خدمت رسانی به بازارهای مالی را دارد. البته همکاری آن با ایران در حال حاضر متوقف شده است، شاید بتوان این را نقطه قوتی برای بروکر جدید کاپیتال اکستند دانست. نکته قابل توجه این است که این کارگزار در قزاقستان تاسیس شده و دارای تاییدیه وزارت اقتصاد قزاقستان است.

ارزیابی سیستم کپی معاملات

 

این کارگزار همچنین سیستمی را برای کپی کردن معاملات ارائه می دهد تا افرادی که دانش کافی برای تکمیل تراکنش با واریز مبلغ مشخصی ندارند، بتوانند معاملات مدیران حساب کارگزار را کپی کرده و از استراتژی آنها استفاده کنند. البته باید بدانید که این روش همیشه امن و سودده نیست. گاهی ممکن است ضرر را هم تجربه کنید، بنابراین نباید از این روش انتظار سود ثابتی داشته باشید.

نحوه واریز و برداشت بروکر کاپیتال اکستند چگونه است؟

 

امکان واریز و برداشت ریالی در این کارگزاری که مورد نیاز کاربران ایرانی است به صورت مستقیم وجود دارد. در واقع روش‌های واریز و برداشت بدون هیچ گونه کارمزدی انجام می‌شود. همچنین واریز و برداشت پرفکت مانی به صورت فوری هم برای کاربران امکان پذیر است.

از کریپتو کارنسی هم می توان برای واریز و برداشت استفاده کرد.

در حال حاضر نیز به ازای واریز موجودی، ۳۰ درصد بونوس قابل معامله و ضرر دریافت می‌کنید (منظور این است که می‌توانید از بونوس در معامله خود استفاده کنید )

نظرات کاربران در مورد بروکر کپیتال استند

برای وضوح بیشتر و راهنمایی دقیق، به بررسی های مصرف کنندگان این کارگزار در ایران و سایر کشورها پرداخته ایم و مجموعه ای از نظارت ها و نظرات را که بیشترین اشتراک را داشته ا ند، برای شما بیان می کنیم.

یکی از انتقادات کاربران عدم پشتیبانی کارگزاری از چندین پلتفرم معاملاتی است. حداقل سپرده ۱۰۰ دلاری نیز برای کاربرانی که از حساب های میکرو استفاده می کنند و دارای موجودی اندکی برای حداقل سپرده هستند، حیاتی است. اسپردهای بالا نیز از جمله مواردی است که کاربران از آن راضی نیستند، البته یک حساب با اسپرد کم در عوض پورسانت بیشتری دریافت می کند.

کمیسیون کپیتال استند حساب ECN PRO کمتر از بسیاری از کارگزاران است. وقتی صحبت از درصد رای داده شده بین کاربران می شود، ۷۵٪ رضایت کلی را نشان می دهد. یکی از رضایت‌بخش‌ترین موارد، پشتیبانی همیشگی و حرفه ای این بروکر بوده است. همچنین زمان بندی معاملات با حساب های کارگزاری بسیار سریع و رضایت بخش است.

آموزش ثبت نام در بروکر کپیتال استند و ورود به کپیتال اکستند

 

فرآیند ثبت نام Extend Capital Broker بسیار ساده و راحت است.
ابتدا باید در وب سایت کارگزار ثبت نام کنید و پس از ارسال مدارک یک حساب معاملاتی باز کنید.
سپس باید منتظر بمانید تا سایت صحت شما را تایید کند. منظور همان فرآیند احراز هویت است.
پس از تایید مدارک، می توانید حساب خود را تکمیل کرده و وارد معامله شوید.
برای ثبت نام در کارگزار کپیتال استند ابتدا بر روی لینک زیر کلیک کرده و وارد سایت شوید.
برای ورود به فرم ثبت نام Capital Extend Broker اینجا را کلیک کنید.
توجه داشته باشید که اگر نمی توانید به وب سایت دسترسی پیدا کنید، از یک تغییر دهنده IP استفاده کنید.
در این صفحه فرم ثبت نام را مشاهده خواهید کرد.

 

کپیتال اکستند چیست (capitalxtend)؟ ثبت نام و ورود به بروکر کپیتال
کپیتال یعنی چه

 

ابتدا می توانید با استفاده از دکمه ای که در بالای صفحه با فلش قرمز در صفحه مشخص شده است، زبان سایت را فارسی یا فارسی کنید.
سپس فرم ثبت نام را به شرح زیر پر کنید.
در قسمت اول نام خود را وارد کنید.
نام خانوادگی خود را در قسمت بعدی وارد کنید.
سپس باید کشوری که در آن زندگی می کنید را انتخاب کنید. توجه داشته باشید که در این قسمت می توانید ایران را انتخاب کنید.
در قسمت چهارم باید شماره موبایل را بدون صفر وارد کنید. لطفا توجه داشته باشید که کد کشور در این بخش به طور خودکار با توجه به کشوری که انتخاب کرده اید نوشته می شود.
ایمیلی را وارد کنید که می توانید به آن دسترسی داشته باشید. همه چیز در مورد حساب شما به این ایمیل ارسال می شود، بنابراین مطمئن شوید که ایمیل صحیح است.

 

یک رمز عبور برای منطقه کاربری خود انتخاب کنید. لطفا توجه داشته باشید که این رمز عبور فقط برای ورود به قسمت کاربری شما در سایت کپیتال استند است و برای لینک دادن به حساب معاملاتی در نرم افزار متا تریدر استفاده نمی شود.

این رمز عبور را دوباره در اینجا وارد کنید. در این قسمت اعداد و حروفی را که در تصویر می بینید وارد کنید.
در نهایت اگر با قوانین کارگزار موافق هستید، این کادر را علامت بزنید. اطمینان حاصل کنید که همه موارد فوق صحیح است و اطلاعات شما طبق اسناد موجود است. زیرا در مراحل زیر باید همه اینها را با مدرک ثابت کنید. به همین علت توجه به این مورد بسیار اهمیت دارد.

پس از انجام تمام موارد بالا، روی گزینه هم اکنون ثبت نام کنید، کلیک کنید.
در این مرحله یک کد به آدرس ایمیل و تلفن همراه شما ارسال می شود. کدی را که به آن دسترسی دارید پیدا و آن را وارد کنید. سپس روی گزینه ادامه و یا همان  Continue کلیک کنید.

 

کپیتال اکستند
بروکر capitalxtend

 

آموزش ورود و ثبت نام به بروکر ارانته - نقد و بررسی بروکر ارانته

 

قسمت احراز هویت در سایت کپیتال استند

در این بخش، صفحه اصلی کنسول خود را در کپیتال استند مشاهده خواهید کرد.
در این قسمت می توانید موجودی حساب خود را مشاهده کنید، اما از آنجایی که هنوز حساب باز نکرده اید، این موجودی صفر است. برای حرکت به جلو، ابتدا باید احراز هویت انجام دهید.
برای انجام این کار، روی گزینه حساب کاربری کلیک کنید. این قسمت با فلش قرمز برای شما نشان داده شده است.

 

کپیتال اکستند چیست (capitalxtend)؟ ثبت نام و ورود به بروکر کپیتال
کپیتال چیست – capitalxtend بروکر

 

در این مرحله باید دو مدرک ارسال کنید. یکی مدرک شاسایی شما به عنوان معامله گر و دیگری مدرک تایید آدرس است.
جهت مدرک شناسایی از مواردی مانند گواهینامه رانندگی و پاسپورت خود استفاده کنید.

توجه داشته باشید که در این مرحله باید تصویر جلو و پشت شناسنامه را در دو قسمت وارد کنید و هنگام ارسال تصویر شناسنامه باید تصویر دو صفحه اول شناسنامه را بارگذاری کنید.

 

کپیتال اکستند چیست (capitalxtend)؟ ثبت نام و ورود به بروکر کپیتال

 

سپس باید یک مدرک مرتبط با تایید آدرس ارسال نمایید. شما می توانید از قبوض آب، برق یا گاز که به نام شما یا هر مدرک معتبر دیگری حاوی آدرس و نام شما ثبت شده است، استفاده کنید.

 

کپیتال اکستند

 

پس از تکمیل فرآیند تأیید، باید منتظر باشید تا کارشناسان کارگزار کپیتال استند مدارک هویتی شما را تأیید کنند. در این مرحله نیز می توانید پس از تایید اطلاعات هویتی خود، یک حساب معاملاتی برای معامله باز کنید.

برای این کار روی حساب های من در منوی سمت راست کلیک کنید و گزینه باز کردن حساب معاملاتی را انتخاب کنید.

 

کپیتال اکستند چیست (capitalxtend)؟ ثبت نام و ورود به بروکر کپیتال

 

در این قسمت می توانید یک حساب دمو یا یک حساب واقعی باز کنید.
حساب آزمایشی نوعی حساب است که به شما امکان می دهد نسخه آزمایشی را معامله کنید.
در این صورت ما در حال ایجاد یک حساب واقعی هستیم.
برای انجام این کار، مشخصات حساب خود را از پنل سمت چپ انتخاب کنید. در زیر به توضیح این بخش می‌پردازیم.

 

کپیتال اکستند

 

در مرحله اول باید بین گزینه های معاملاتی متاتریدر ۴ و متاتریدر ۵ یکی را انتخاب کنید

در قسمت بعدی باید نوع حساب خود را انتخاب کنید. توجه داشته باشید که نوع حساب کاربری شما بسته به پلتفرمی که در قسمت قبل انتخاب کرده اید متفاوت است.
در MetaTrader 4 می توانید یکی از چهار حساب ECN Pro Ecn، Standard، Platinum  و برای MetaTrader 5  یکی از دو حساب ECN Pro ECN را انتخاب کنید

 

کپیتال اکستند چیست (capitalxtend)؟ ثبت نام و ورود به بروکر کپیتال
نوع سرور

 

 در این قسمت مشخص کنید که می خواهید اکانت خود را تغییر دهید یا خیر. منظور این است که می خواهید حساب سواپ داشته باشید یا خیر؟
در قسمت چهارم باید ارز پایه حساب خود را انتخاب کنید. این ارزی است که می خواهید حساب خود را با آن شارژ یا دریافت کنید.
در این قسمت نوع سفارش معاملات را مشخص می کنید.

میزان اهرم مورد نیاز خود را از این قسمت انتخاب کنید.
در پایان مراحل بالا روی Open Account یا همان افتتاح حساب واقعی کلیک کنید.
پس از انجام این مراحل، پیامی مبنی بر ایجاد موفقیت آمیز حساب کاربری شما مشاهده می شود.

در این مرحله اگر وارد ایمیل خود شوید، می‌توانید مشخصات حساب معاملاتی خود را مشاهده کنید.

اطلاعاتی که در این ایمیل وجود دارد را در زیر توضیح داده‌ایم.

 

کپیتال اکستند
capitalxtend

 

شناسه ورود همان شماره حسابی است که برای اتصال به حساب معاملاتی خود باید در متاتریدر وارد کنید.
در این بخش رمز حساب معاملاتی شما را نیز تعیین می کند.

رمز عبور سرمایه گذار را می توان برای نمایش سابقه معاملات خود با سرمایه گذار استفاده کرد، اما شما نمی‌خواهید هیچ تغییری در حساب خود ایجاد کنید (مثلاً برای انجام معاملات)
نوع حساب نیز در قسمت چهارم مشخص شده است.

پس از ایجاد یک حساب کاربری، اگر کارشناسان مشتریان اصلی شما اطلاعات شما را تأیید کنند، می توانید حساب خود را تکمیل کرده و کار کنید.

 

ثبت نام و بررسی تخصصی بروکر آیرون اف ایکس فارکس ironforex برای ایرانیان

 

سوالات متداول

 

بروکر کپیتال استند چه نوع بروکری است؟

بروکر کپیتال اکستند با ۱۵ سال تجربه درخشان، اکنون بیش از ۲۰۰۰۰ کاربر دارد و در بسیاری از ابزارهای مالی مختلف معامله می کند. Capital Extend تحت نظارت یک نهاد بین المللی خاص نیست، بلکه عضو کمیسیون مالی است

نظرات کاربران در مورد برکر کپیتال استند چیست؟

یکی از انتقادات کاربران عدم پشتیبانی کارگزاری از چندین پلتفرم معاملاتی است. حداقل سپرده ۱۰۰ دلاری نیز برای کاربرانی که از حساب های میکرو استفاده می کنند و دارای موجودی اندکی برای حداقل سپرده هستند، حیاتی است. اسپردهای بالا نیز از جمله مواردی است که کاربران از آن راضی نیستند، البته یک حساب با اسپرد کم در عوض پورسانت بیشتری دریافت می کند.

بروکر کپیتال استند دارای پشتیبانی فارسی است؟

بله، این بروکر دارای پشتیبانی فارسی است که کار را برای کاربران فارسی زبان راحت کرده است.

 

در ادامه توصیه می کنم مقاله بروکر آمارکتس را مطالعه نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

دوره رایگان فارکس

کاملا رایگان!
در صورت تمایل به دریافت این دوره همین الان بروی دکمه زیر کلیک کنید!!
دریافت دوره رایگان فارکس
دوره

گردونه رو بچرخون و تا 50 درصد تخفیف برای خرید محصولات جایزه بگیر!