گردونه رو بچرخون و تا 50 درصد تخفیف برای خرید محصولات جایزه بگیر!

شیبا در راه آمازون!

شیبا در راه آمازون!

طرفداران ارز شیبا با جمع آوری امضا قصد دارند آمازون را وادار به قبول این ارز به عنوان یک ارز مطمئن و قابل قبول برای فروش محصولات و خدمات کنند. تا به امروز بیش از ۱۷۳ هزار امضا برای این اقدام جمع آوری شده است که روز به روز به این تعداد اضافه می شود.

 

افزایش جست و جوی واژه NFT در گوگل

شیبا طی هفته های گذشته سعی کرده است وارد دنیای اقتصادی شود و خودش را به عنوان یک ارز قابل قبول به دنیا معرفی کند. در این راستا برخی از شرکت های تولیدی و خدماتی این ارز را به عنوان یک ارز قابل اطمینان قبول کردند. همین مسئله باعث شد که کم کم شیبا خودش را در بازار مطرح کند و توجه سرمایه گذاران را به خود جلب کند.

 

توئیت جدید ایلان ماسک، بر علیه ارزهای دیجیتال!

 

طی ماه گذشته چندین بار خبر پیوستن شیبا به پلتفرم رابین هود منتظر شد که هر بار با تکذیب مدیران این شرکت رو به رو شد. اما واقعیت این است که طرفداران شیبا در حال جمع آوری امضا برای ورود به این ارز به پلتفرم رابین هود هستند. تا به امروز بیش از ۴۷۹ هزار امضا برای این موضوع جمع آوری شده است و هنوز هم ادامه دار است.

 

بازار ارزهای دیجیتال در هفته آتی

روزهای گذشته مدیران پلتفرم رابین هود اعلام کردند که در حال بررسی ورود شیبا به این پلتفرم هستند. همین خبر باعث شد که توجه سرمایه گذاران بیشتری به این ارز دیجیتال معطوف شود و عملا ارزش شیبا با چند درصد رشد همراه باشد. به نظر می رسد شیبا روزهای خوبی در آینده نه چندان دور تجربه خواهد کرد.

منبع:

https://u.today/three-shib-petitions-for-amazon-adoption-gain-173373-signatures

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

گردونه رو بچرخون و تا 50 درصد تخفیف برای خرید محصولات جایزه بگیر!