جزئیات وام ۱۰۰ میلیونی ودیعه مسکن

جزئیات وام 100 میلیونی ودیعه مسکن

مبلغ وام ودیعه مسکن افزایش پیدا کرد و این رقم در تهران به ۱۰۰ میلیون تومان و در مراکز استان ها به ۷۰ میلیون تومان و در شهر های بالای ۲۰۰ هزار نفر هم به ۴۰  میلیون تومان افزایش پیدا کرد. طبق گزارش ها، قرار بوده مبلغ وام ودیعه مسکن در شهر تهران کاهش پیدا کند. مدیرکل روابط عمومی بانک مرکزی خبر از افزایش تسهیلات کمک ودیعه مسکن داد. توجه داشته باشید که بانک مرکزی در سایت رسمی خود اعلام کرده مبلغ وام ودیعه مسکن تقریباً بین ۴۰ تا ۱۰۰ میلیون تومان خواهد بود. ساکنین تهران می توانند در صورت اجاره نشینی از وام ۱۰۰ میلیون تومانی بهره مند شوند. این وام نسبت به سال گذشته افزایش ۳۰ میلیون تومانی دارد.

قیمت مسکن در سال ۱۴۰۱ چه می‌شود؟

  اقساط وام ودیعه مسکن

مبلغ دقیق اقساط وام ودیعه مسکن در حال حاضر اعلام نشده است، اما با توجه به خبر هایی از بانک مرکزی، بازپرداخت وام ودیعه مسکن از ۳ سال به ۵ سال افزایش پیدا کرده است. هنوز اطلاعاتی در مورد سود تسهیلات وام ودیعه مسکن وجود ندارد. اما باز هم صحبت ها از این حاکی است که ممکن است سود وام ودیعه مسکن از ۱۳درصد سال گذشته به ۱۸ درصد برسد.

وام مسکن ۷۰۰ ميليون توماني؟

شرایط دریافت وام ودیعه مسکن

سال گذشته شرایط خاصی برای دریافت وام ودیعه مسکن اعلام شده بود به این معنی که تنها افرادی می توانند برای اخذ وام ودیعه مسکن اقدام نمایند که سرپرست خانوار باشند و فرم ج آنها هم سبز باشد. منظور این است که در گذشته از تسهیلات دولتی خرید مسکن استفاده نکرده باشند. افراد متقاضی دریافت وام ودیعه مسکن به مستاجران باید اجاره نامه یک ساله داشته باشند و هیچ گونه اقدامی برای دریافت تسهیلات تا لحظه ثبت درخواست نکرده باشند. در سال گذشته بارگذاری کد رهگیری و قرارداد متقاضیان در سامانه املاک و اسکان ضروری بوده است. به طور کلی برای شرایط دریافت وام برای امسال باید منتظر اطلاعات بیشتری باشید.

 

منبع:

https://tejaratnews.com/%d8%b4%d8%b1%d8%a7%db%8c%d8%b7-%d9%88%d8%a7%d9%85-%db%b1%db%b0%db%b0-%d9%85%db%8c%d9%84%db%8c%d9%88%d9%86%db%8c-%d9%88%d8%af%db%8c%d8%b9%d9%87-%d9%85%d8%b3%da%a9%d9%86

 

مقایسه رشد بورس با سایر بازارهای ایران(مسکن، طلا، دلار، بانک)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.