تحلیل NZDUSD (دوشنبه ۲۳ خرداد ۱۴۰۱)

تحلیل NZDUSD

تایم فریم روزانه

تحلیل NZDUSD (دوشنبه 23 خرداد 1401)

جفت ارز دلار نیوزلند به دلار را در تایم فریم روزانه مشاهده می‌کنید. چیزی که از چارت متوجه می‌شویم این است که قیمت پس از یک رالی صعودی وارد فاز استراحت شده و تا عدد ۷۸ فیبو استراحت کرده است که این نشان‌دهنده ضعیف شدن روند صعودی قبل است. به این حالت که در صورت ردکردن قله قبل انتظار رشد زیادی از این جفت ارز نخواهیم داشت. در چارت کاملاً مشخص است که بعد از برخورد با سطح ۷۸ فیبو مورد اقبال اهالی  بازار قرار گرفته و تشکیل پیووت داده است.

 

تحلیل زوج ارز AUDNZD شنبه ۲۱ خرداد

 

 

تایم فریم چهارساعته

 

در تایم فریم چهارساعته قیمت در یک کانال صعودی قرار گرفته است که کار را برای نوسان‌گیری برای معامله گران در تایم فریم‌های کوچک‌تر آسان ترکرده است.

 

تایم فریم ۱۵ دقیقه

تحلیل NZDUSD

تحلیل NZDUSD (دوشنبه 23 خرداد 1401)

 

تحلیل GBPUSD (یکشنبه ۲۲ خرداد ۱۴۰۱)

 

در تایم فریم ۱۵ دقیقه زمانی که قیمت به کف کانال صعودی خود (در تایم فریم ۴ ساعته) می‌رسد درصورتی‌که الگوهای تأییدکننده خرید رویت شود وارد خرید می‌شویم و بعد از آن بالای هر قله تشکیل شده و یا بعد از عبور از خط وسط کانال  اردر خریدمان را با رعایت مدیریت ریسک و سرمایه قرار خواهیم داد.

ازآنجایی‌که بازارهای مالی تحت‌فشار نوسانات بالایی قرار دارند و هر عاملی می‌تواند در آن نوسان ایجاد کند، تحلیل‌های ارائه‌شده در این سایت صرفاً به جهت اطلاع‌رسانی از فضای عمومی بازار ارائه می‌شوند و صرفاً نظرات تحلیل گران هستند.

تحلیل‌ها هیچ‌گونه پیشنهادی برای خرید یا فروش نیست و میداس سرمایه هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال آن‌ها ندارد.

تحلیل زوج ارز NZDCHF (پنج شنبه ۱۹ خرداد ۱۴۰۱)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.