تحلیل زوج ارز eurcad (چهارشنبه ۹ شهریور ۱۴۰۱)

تحلیل زوج ارز eurcad (چهارشنبه 9 شهریور 1401)
تحلیل زوج ارز eurcad
نمودار eurcad در تایم فریم ماهانه

در تایم فریم ماهانه ترتیب پلکانی به وضوح نزولی است. در تایم فریم هفتگی هم ترتیب پلکانی نزولی قابل مشاهده است. در تایم فریم روزانه ترتیب پلکانی صعودی داریم.

 

تحلیل EURCAD (سه‌شنبه ۰۸شهریورماه ۱۴۰۱)

 

تحلیل زوج ارز eurcad
نمودار زوج ارز eurcad در تایم فریم ۱۵ دقیقه

در تایم فریم چهار ساعته در حال تشکیل واگرایی مثبت حقیقی است. همچنین قیمت در تایم فریم یک ساعته درون کانال صعودی قرار دارد که نزدیک به سقف کانال در حال معامله شدن است.

 

تحلیل GBPJPY (دوشنبه ۷شهریور ۱۴۰۱)

 

در تایم فریم یک ساعته همانطور که مشاهده می کنید شاهد تشکیل یک الگوی پرچم هستیم. تریگر خرید می تواند شکست پرچم و یا عبور قیمت از سقف دیروز باشد. برای فروش هم تریگر مناسب شکست پرچم به سمت پایین و عبور از کف امروز است. حجم پوزیشن های خرید ۱ درصد و برای فروش ۰٫۵ درصد در نظر می گیریم.  حد زیان خرید زیر الگوی پرچم قرار می گیرد و حد زیان فروش بالای این الگو قرار خواهد گرفت.

با توجه به کرولیشن نسبی منفی این ارز با شاخص دلار در صورت حرکت شاخص دلار به سمت بالا می توانید اردرهای خرید را کنسل کنید. عکس این کار را می توانید برای اردرهای فروش نیز انجام دهید.

ازآنجایی‌که بازارهای مالی تحت‌فشار نوسانات بالایی قرار دارند و هر عاملی می‌تواند در آن نوسان ایجاد کند، تحلیل‌های ارائه‌شده در این سایت صرفاً به جهت اطلاع‌رسانی از فضای عمومی بازار ارائه می‌شوند و صرفاً نظرات تحلیل گران هستند.

تحلیل‌ها هیچ‌گونه پیشنهادی برای خرید یا فروش نیست و میداس سرمایه هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال آن‌ها ندارد.

 

تحلیل زوج ارز usdjpy (شنبه ۵ شهریور ۱۴۰۱)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.