تحلیل زوج ارز audusd (پنج شنبه ۲ تیر ۱۴۰۱)

تحلیل زوج ارز audusd (پنج شنبه 2 تیر 1401)
تحلیل نماد audusd

زوج ارز audusd در تایم فریم هفتگی ترتیب پلکانی نزولی دارد. همین ترتیب پلکانی باعث میشود که در تایم فریم های پایینتر موقعیت های فروش را با حجم بیشتر و موقعیت های خرید را با حجم کمتر معامله کنیم. در تایم فریم ماهانه ترتیب پلکانی خاصی مشاهده نمیشود.

 

تحلیل زوج ارز audusd
audusd

در تایم فریم روزانه خط روند نزولی داریم که نشان دهنده روند نزولی قیمت است. در تایم فریم چهار ساعته واگرایی مثبت مکدی در حال تشکیل شدن است. عدد  ۰٫۶۸۰۰ حمایت مهمی برای قیمت محسوب میشود در صورتی که این حمایت شکسته شود می توانیم با اطمینان بیشتری پوزیشن فروش داشته باشیم. در صورتی که این حمایت شکسته نشود، با الگوهای بازگشتی اقدام به خرید خواهیم کرد.

 

تحلیل GBPCAD (سه‌شنبه ۳۱ خرداد ۱۴۰۱)

 

تحلیل زوج ارز audusd
تحلیل نماد audusd در تایم فریم ۱۵ دقیقه

 

تحلیل زوج ارز audjpy (چهارشنبه ۱ تیر ۱۴۰۱)

 

در تایم فریم ۱۵ دقیقه با در نظر گرفتن تایم فریم های بالاتر قصد داریم موقعیت فروش باز کنیم. می توانیم زیر کمترین قیمت دیروز یک سفارش فروش قرار دهیم. به علت نزدیک بود قیمت به حمایت مهم و نداشتن فضا برای حرکت بیشتر پیشنهاد میشود این سفارش به صورت تک بخشی باشد. در صورتی که حمایت ۰٫۶۸۰۰  در روزهای آتی شکسته شود اقدام به فروش با حجم بیشتر خواهیم کرد.

ازآنجایی‌که بازارهای مالی تحت‌فشار نوسانات بالایی قرار دارند و هر عاملی می‌تواند در آن نوسان ایجاد کند، تحلیل‌های ارائه‌شده در این سایت صرفاً به جهت اطلاع‌رسانی از فضای عمومی بازار ارائه می‌شوند و صرفاً نظرات تحلیل گران هستند.

تحلیل‌ها هیچ‌گونه پیشنهادی برای خرید یا فروش نیست و میداس سرمایه هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال آن‌ها ندارد.

 

تحلیل NZDCAD (دوشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۱)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.