تحلیل زوج ارز audchf (چهارشنبه ۲۹ تیر ۱۴۰۱)

تحلیل زوج ارز audchf (چهارشنبه 29 تیر 1401)
تحلیل زوج ارز audchf
تحلیل نماد audchf

زوج ارز  audchf در تایم فریم ماهانه ترتیب پلکانی خاصی نداریم. در تایم فریم هفتگی ترتیب پلکانی صعودی است. در تایم فریم روزانه نیز ترتیب پلکانی صعودی داریم. قیمت نزدیک به یک سطح مقاومت در حال حرکت است.

 

تحلیل USDCHF (سه‌شنبه ۲۸ تیرماه ۱۴۰۱)

 

تحلیل زوج ارز audchf (چهارشنبه 29 تیر 1401)
audchf

در تایم فریم h4 شاهد الگوی AB=CD هستیم. قیمت در نقطه C نزدیک به ۶۸ درصد از موج AB را اصلاح کرده است. با توجه به این اصلاح انتظار میرود تا محدود ۱٫۳۳ درصد AB رشد داشته باشد. البته در نظر داشته باشید که ما با استفاده از این الگو فقط نقطه حد سود را مشخص میکنیم و به دنبال تریگر مناسب برای خرید هستیم.

 

تحلیل زوج ارز audchf
تحلیل نماد audchf در تایم فریم یک ساعته

 

تحلیل NZDCHF (دوشنبه ۲۷ تیرماه ۱۴۰۱)

 

در تایم فریم یک ساعته شاهد الگوی سی پی درایو هستیم که با شکست خط روند می توانیم انتظار نزول قیمت را داشته باشیم. برای خرید این زوج ارز بعد از شکست حمایت هفتگی و پولبک وارد پوزیشن خرید میشویم و برای فروش صبر میکنیم تا خط روند سی پی درایو به سمت پایین شکسته شود و با پولبک وارد میشویم. با توجه به این که روند بلند مدت نزولی است در جهت فروش حجم بیشتر و در جهت خرید حجم کمتر خواهیم داشت.

ازآنجایی‌که بازارهای مالی تحت‌فشار نوسانات بالایی قرار دارند و هر عاملی می‌تواند در آن نوسان ایجاد کند، تحلیل‌های ارائه‌شده در این سایت صرفاً به جهت اطلاع‌رسانی از فضای عمومی بازار ارائه می‌شوند و صرفاً نظرات تحلیل گران هستند.

تحلیل‌ها هیچ‌گونه پیشنهادی برای خرید یا فروش نیست و میداس سرمایه هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال آن‌ها ندارد.

 

تحلیل زوج ارز eurjpy (یکشنبه ۲۶ تیر ۱۴۰۱)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.