تحلیل زوج ارز audchf (پنج شنبه شنبه ۹ تیر ۱۴۰۱)

تحلیل زوج ارز audchf (پنج شنبه شنبه 9 تیر 1401)
تحلیل زوج ارز audchf (پنج شنبه شنبه 9 تیر 1401)
تحلیل نماد audchf

زوج ارز  audchf در تایم فریم هفتگی و ماهانه ترتیب پلکانی نزولی دارد. در نتیجه در تایم فریم های پایین تر موقعیت های فروش را با حجم بیشتر و موقعیت های خرید را با حجم کمتری معامله خواهیم کرد. قیمت نزدیک به کف هفته قبل در حال معامله است و همچنین به حمایت عدد رند ۰٫۶۶۰۰ واکنش داده است.

 

تحلیل زوج ارز audusd (چهارشنبه شنبه ۸ تیر ۱۴۰۱)

 

audchf
audchf

در تایم فریم روزانه قیمت پس از خروج از یک رنج اکسپندینگ به شدت ریزش داشته است. و همانطور که در شکل مشاهده میکنید ترتیب پلکانی نزولی داریم و قیمت بسیار سریع ریزش کرده است. عدد رند ۰٫۶۵۰۰ حمایت بعدی قیمت است که حمایت مهمی هم محسوب میشود.

تحلیل زوج ارز audchf (پنج شنبه شنبه 9 تیر 1401)
تحلیل نماد audchf در تایم فریم ۱۵ دقیقه

 

تحلیل EURCAD (سه‌شنبه ۰۷ تیرماه ۱۴۰۱)

 

در تایم فریم ۱۵ دقیقه قیمت در رنج قرار دارد. قیمت در حال حرکت به سمت مقاومت ۰٫۶۶۰۰ است. در صورتی که این مقاومت به سمت بالا شکسته شود می توانید انتظار حرکت صعودی بیشتری داشته باشیم و در صورتی که قیمت به زیر محدوده ۰٫۶۵۰۰ برسد انتظار نزول بیشتر را خواهیم داشت. این نکته را هم در نظر داشته باشید که ناحیه مقاومتی قوی زیر ۰٫۶۵۰۰ قرار دارد و هر بار که در گذشته قیمت به این ناحیه رسیده است واکنش نشان داده است. در نتیجه بهتر است علیرغم ترتیب پلکانی نزولی در تایم فریم های بالاتر موقعیت فروش هم با حجم کم باز شود.

ازآنجایی‌که بازارهای مالی تحت‌فشار نوسانات بالایی قرار دارند و هر عاملی می‌تواند در آن نوسان ایجاد کند، تحلیل‌های ارائه‌شده در این سایت صرفاً به جهت اطلاع‌رسانی از فضای عمومی بازار ارائه می‌شوند و صرفاً نظرات تحلیل گران هستند.

تحلیل‌ها هیچ‌گونه پیشنهادی برای خرید یا فروش نیست و میداس سرمایه هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال آن‌ها ندارد.

 

تحلیل GBPJPY (دوشنبه ۶ تیر ۱۴۰۱)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.