گردونه رو بچرخون و تا 50 درصد تخفیف برای خرید محصولات جایزه بگیر!

اکسی اینفینیتی چیست؟ معرفی کامل Axie Infinity و توکن AXS

اکسی اینفینیتی چیست؟ معرفی کامل Axie Infinity و توکن AXS

اکسی اینفینیتی بازی بر مبنای شبکه ارزهای دیجیتال – توکن غیر مثلی – است که امروز طرفداران زیادی را به سمت خود جذب کرده است. این بازی به سبب درآمد زا بودن عملا توانسته بسیار مورد توجه قرار بگیرد. اما سوال این است که اکسی اینفینیتی چیست(axie infinity چیست)؟ آیا اکسی اینفینیتی ارز دیجیتال است؟ یا اکسی اینفینیتی قیمت معقولی در بازار دارد؟ آیا اکسی اینفینیتی رایگان است؟ چگونه می توان اکسی اینفینیتی دانلود کرد؟ این ها سوالاتی است که در ادامه به آن ها خواهیم پرداخت.

اکسی اینفینیتی بازی در دنیای بلاک چین

قبل از این که بخواهیم بگوییم اکسی اینفینیتی چیست و چه کارایی دارد، بهتر است کمی با مفهوم بازی در دنیای بلاکچین آشنا شویم. در اولین سال های ظهور بلاک چین اینگونه تصور می شد که نوعی جدیدی از شبکه طراحی و ساخته شده است. اما رفته رفته مشخص شد که بلاک چین نوعی دیگری از شبکه های کامپیوتری نیست، بلکه دنیای جدیدی محسوب می شود که در آن واقعیت ها و مفاهیم رنگ و بوی دیگری به خود گرفته اند.

بلاک چین دنیایی است که در آن عملا همه چیز به صورت مجازی و البته امن تعریف می شود. همچنین در این دنیا مهمترین مفهومی که وجود دارد کاربرد است. هر چیزی یا هر مفهومی که بتواند کاربری خوبی داشته باشد و مخاطبی به سمت خود جذب کند می تواند زنده باشد. بنابراین عملا بلاک چین فضا و اتمسفر جهان بعدی ما را ساخته است. برنامه هایی مانند متاورس شبیه به کشورهایی هستند که در این فضا ساخته می شوند و اکسی اینفینیتی شبیه به مغازه ها و یا شهری بازی هایی است که در این کشورها وجود دارند.

بنابراین ما آرام آرام به دنیای جدید و مجازی که سال ها توسط فیلمسازان پیش بینی می شد، قدم گذاشته ایم. سال ها انسان ها و برنامه نویس ها تلاش کردند که بازی های مجازی را وارد دنیای واقعی کنند، اما امروز با اکسی اینفینیتی شاهد این موضوع هستیم که انسان ها باید خودشان وارد دنیای مجازی شوند.

 

بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه‌ گذاری در سال ۲۰۲۱ کدام است؟!

 

اکسی اینفینیتی بازی است که شما در آن می توانید با خرید و فروش توکن AXS بازی کنید و همچنین از طریق همین خرید و فروش درآمد زایی نیز داشته باشید. بگذارید ساده تر توضیح دهیم. در هر بازی توکن های مجازی وجود دارد که شما با دریافت این توکن مجازی می توانید امکانات جدیدی در بازی به دست بیاورید. اما این توکن ها مجازی بوده و در خارج از بازی هیچ نمود و اعتباری ندارد.

حال تصور کنید که اگر این توکن ها خارج از بازی نیز اعتبار داشتند و شما می توانستید این توکن ها را به فردی دیگر در خارج از بازی منتقل کنید! در این صورت بازی رنگ و بوی جدی تر و هیجان انگیز تری به خود می گرفت.

این کاری است که در اکسی اینفینیتی رخ می دهد. شما با خرید توکن اکسی اینفینیتی(axie infinity) – ارز اکسی اینفینیتی – وارد این بازی می شوید و طی انجام مراحل مختلف بازی این توکن ها را از دست می دهید و یا توکن های جدیدی به دست می آورید. همچنین در کنار این توکن، توکن غیر مثلی دیگری به نام SLP وجود دارد که به عنوان جایزه در موقعیت های مختلف به شما داده می شود.

نکته بسیار مهم و اساسی این است که شما می توانید AXS و SLP ها را در بازار به فروش برسانید و از طریق آن درآمد زایی داشته باشید. در واقع هر دو این توکن ها در بازار ارزهای دیجیتال خرید و فروش می شوند. AXS اکنون در قیمت ۱۰۲ دلار و SLP در قیمت ۰٫۰۳ دلار قرار دارد.

اکسی اینفینیتی چیست
اکسی اینفینیتی دانلود

اکسی اینفینیتی یک نیاز برای آینده!

نکته بسیار مهمی که شما باید در مورد بازی اکسی اینفینیتی بدانید این است که این بازی در حال ساختن دنیای آینده ماست! در واقع زمانی که شما بتوانید صرفا با یک بازی درآمد زایی داشته باشید و توکن حاصل از این درآمد در بازار ارزش و اعتبار بالایی داشته باشد، عملا نشان دهنده این موضوع است که دنیای پیش روی ما دنیایی جز دنیای مجازی نخواهد بود.

بیایید کمی عمیق تر به موضوع نگاه کنیم. اقتصاد مهمترین عنصر در زندگی انسان امروزی محسوب می شود. بنابراین با در اختیار گرفتن این اهرم عملا می توان زندگی بشریت را تغییر داد. بنابراین وقتی یک مفهوم مجازی و نسبتا ساده بتواند برای کاربران خود درآمد زایی نسبتا خوبی ایجاد کند، عملا بدین معنی است که انسان ها رفته رفته به سمت این نوع درآمد تمایل پیدا می کنند.

این داستانی است که دقیقا برای ارزهای دیجیتال و بازار بیت کوین رخ داد. در ابتدا کمتر کسی بیت کوین را میشناخت و به آن اعتماد می کرد، اما رفته رفته با سود های عجیب و غریبی که بیت کوین ایجاد کرد، امروز بسیاری بدون آن که بدانند دقیقا بیت کوین چیست درگیر این بازار شده اند. بنابراین تنها چیزی که در این بین اهمیت دارد پول و سودآوری است.

اکسی اینفینیتی چیست؟ معرفی کامل Axie Infinity و توکن AXS
اکسی اینفینیتی(axie infinity) – axie infinity چیست

سرمایه‌گذاری در بورس یا ارز دیجیتال کدام‌یک بازده بیشتر دارد؟

 

شروع بازی اکسی اینفینیتی(axie infinity)

شما با خرید سه توکن NFT AXS می توانید وارد بازی شوید. این سه توکن به شکل عروسک ها یا شخصیت های کارتونی به شما نمایش داده می شود. به عبارت ساده تر هر کدام از این شخصیت های کارتونی یک توکن غیر مثلی محسوب می شود که دارای ویژگی های خاص خودش است.

شما بر اساس نیاز و بودجه ای که در اختیار دارید می توانید ترکیبی از اکسی ها را برای خود خریداری کنید. این اکسی ها بر اساس خواست شما تربیت می شوند و می توانند با یکدیگر جفت گیری داشته باشند. بنابراین شما عملا صاحب یک بچه اکسی خواهید شد که در ادامه می توانید آن را در بازار به فروش برسانید!

بازی چیزی شبیه به جنگ آنلاین است. شما با سه شخصیت کارتونی خود به مصاف فردی دیگر به صورت آنلاین می روید. در این جا بر اساس ویژگی های عروسکی و نوع استراتژی شما و حریفان مشخص می شود که در نهایت کدام گروه شکست خورده و کدام گروه پیروز خواهد بود.

به فرد پیروز بنا بر الگوریتم خاصی تعدادی SLP داده می شود. البته در موقعیت های دیگر نیز این توکن ها داده می شود. شما می توانید با فروش این توکن ها در بازار ارزهای دیجیتال درآمد زایی داشته باشید و با خرج کردن این توکن در بازی به امکانات بهتری برسید!

بنابراین عملا شما در این بازی برای کسب سودآوری می جنگید! همین موضوع باعث شده است که اکسی اینفینیتی(axie infinity) هیجان انگیز و پرطرفدار باشد. در واقع این که شما چیزی را به دست می آورید که می تواند واقعی باشد انگیزه خوبی برای گذراندن مراحل آن است.

اما نکته بسیار مهمی که باید در نظر داشته باشید این است که اگر روزی این بازی به هر دلیل از بین برود و یا کاربران از آن خسته شوند عملا تمامی توکن های مربوط به این بازی بی ارزش می شوند. همانطور که در ابتدای این مقاله نیز بیان کردیم، در دنیای بلاک چین و ارزهای دیجیتال کاربری اهمیت بالایی دارد. ارز اکسی اینفینیتی مادامی ارزش دارد که این بازی مخاطب و بازیگر داشته باشد و بتواند برای آن ها کاربری خوبی ایجاد کند.

این مهمترین نقطه ضعف دنیای ارزهای دیجیتال محسوب می شود. در واقع شما نمی توانید روی هیچ ارز یا توکنی سرمایه گذاری طولانی مدت داشته باشید. شما نمی توانید با تصور چند سال آینده به اکسی اینفینیتی ارز دیجیتال نگاه کنید! اما مادامی که این بازی سر پا باشد و بتواند جذابیت خوبی برای کاربران خود ایجاد کند AXS و SLP می توانند در بازار به حیات خود ادامه بدهند.

 

اکسی اینفینیتی ارز دیجیتال
ارز اکسی اینفینیتی چیست

سوالات متداول

۱- آیا اکسی اینفینیتی رایگان وجود دارد؟
شما برای حضور در بازی اکسی اینفینیتی باید حداقل سه توکن Axs خریداری کنید. بنابراین عملا اکسی اینفینیتی قیمتی نسبتا بالا برای شروع دارد. اما شما می توانید با بازی کردن این هزینه را به سود تبدیل کنید.

۲- اکسی اینفینیتی بر اساس کدام بلاکچین طراحی و تولید شده است؟
اکسی اینفینیتی بر روی شبکه بلاکچین اتریوم ۲۰ طراحی شده است. این مسئله به خودی خود نشان می دهد که چرا طی سال گذشته اتریوم توانسته سلطه بیشتری در بازار داشته باشد و عملا به نوعی با بیت کوین وارد رقابت شود. در واقع رفته رفته کاربری های ارزهای دیجیتال بیشتر می شود و این کاربری ها عمدتا بر اساس شبکه بلاکچین اتریوم ۲۰ طراحی و اجرا می شود. بنابراین امروز اتریوم بیشتر از بیت کوین کارایی دارد!

۳- وضعیت اکسی اینفینیتی ارز دیجیتال AXS و SLP در بازار چگونه است؟
اکسی اینفینیتی AXS امروز در رده ۲۸ بازار با قیمت ۱۰۲ دلار قرار دارد. به نظر می رسد که توکن اکسی اینفینیتی توانسته توجه بازار را به خود جلب کند و عملا بازاری خوبی برای خود ایجاد کرده است. نکته مهمی که وجود دارد این است که از نظر حرکت نموداری AXS و SLP بسیار شبیه به هم حرکت می کنند. به عبارت ساده تر SLP پیرو Axs است.

۴- آیا می توان به آینده اکسی اینفینیتی امیدوار بود؟
در این باره نمی توان به صورت قطعی نظر داد. اما با توجه به این که تا به امروز توانسته توجه بسیاری از علاقه مندان این حوزه را به خود جلب کند عملا می توان به این بازی و توکن تا حدودی اعتماد کرد.(اگر میخواهید با مفهوم هودل کردن ارز دیجیتال بیشتر آشنا شوید توصیه میکنم حتما این مقاله را بخوانید.)

 

0 تا ۱۰۰ آشنایی با بازار دو طرفه ارز دیجیتال (کاملا اختصاصی)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

گردونه رو بچرخون و تا 50 درصد تخفیف برای خرید محصولات جایزه بگیر!