گردونه رو بچرخون و تا 50 درصد تخفیف برای خرید محصولات جایزه بگیر!

اخبار فارکس

اخبار فارکس

چندی پیش کمیته بازار آزاد فدرال رزرو برگزار گردید. در جلسه نرخ‌های بهره ۵۰ واحد افزایش دادند. البته نکات زیادی را هم بر لزوم افزایش بیشتر نرخ های بهره برای مقابله با تورم اظهار کردند.در این جلسات تنها نرخ‌های بهره را تا ۵۰ واحد بالا کشیدند حتی اعلام کردند با توجه به تورم سرسختی که در پیش داریم ممکن است نرخ های بهره در جلسات آتی بیشتر افزایش پیدا کند.

در همین جلسه ای که برگزار شد، بیشتر اعضا برای دو افزایش نرخ بهره اندازه ۵۰ واحد رای دادند. آنها اظهار داشته اند که با توجه به چشم انداز اقتصادی و خطراتی که امکان دارد به وجود بیاید، ممکن است از یک نوع سیاست بانکی محدود کننده برای کنترل اقتصاد استفاده نمایند.

 

معاملات اسکالپ چیست؟! بررسی تخصصی مزایا و معایب آن در بازار فارکس

 

 در همین جلساتی که برای افزایش ۵۰ واحدی نرخ ها و افزایش نرخ ۵۰ دیگر در دو نشست عادی تصمیمات گرفته شده است، قرار بر این شد که از اول ماه ژوئن بانک مرکزی آمریکا آغاز به کاهش ترازنامه خود کند که در حال حاضر ۹ تریلیون دلار است.

 

چگونه بر ترس در معاملات فارکس غلبه کنیم؟ ۳ روش برای غلبه بر ترس در فارکس

 

نکته قابل توجه این است که این ارزش نرخ بهره در ۲۲ سال گذشته آمریکا بالاترین رقم بوده است که فدرال رزرو مجبور شد برای تورمی که آن هم بالاترین نرخ تورم در ۴۰ سال گذشته است، اعمال کند. به طور کلی شرکت کنندگان توافق کردند که این کمیته باید وضعیت خنثی را به سرعت برای موضع سیاست پولی اش در نظر بگیرد. قرار بر این شده است که آنها این کار را هم به واسطه افزایش در محدوده تارگتشاناز طریق کاهش در سایز ترازنامه فدرال رزرو به انجام برسانند.

 

افتتاح حساب آزمایشی فارکس چگونه می‌باشد؟ معرفی حساب دمو مزایا و معایب آن

 

 طبق برنامه از پیش تعیین شده قرار بر این شده است که مبلغ کاهش ترازنامه به ۹۵ میلیارد دلار افزایش پیدا کند. مقداری از این رقم برای دارایی های خزانه داری و مابقی رقم ها هم داراییی پشتوانه وام های بانکی است

https://donyaye-trade.com/news/interest-rates-are-on-the-way

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

گردونه رو بچرخون و تا 50 درصد تخفیف برای خرید محصولات جایزه بگیر!