گردونه رو بچرخون و تا 50 درصد تخفیف برای خرید محصولات جایزه بگیر!

Binance غیرقانونی است؛ قانون گذاران کشورها هشدار می دهند

Binance غیرقانونی است؛ قانون گذاران کشورها هشدار می دهند

De Nederlandsche Bank، بانک مرکزی هلند، به شرکت هولدینگ Binance و بخش های وابسته به آن که سرویس های رمزارزی عمومی ارائه می دهند، هشدار داد. در بیانیه ای در روز چهارشنبه، بانک De Nederlandsche اعلام کرد که این صرافی رمزارزی بزرگ، در تعامل با ماده امور مالی ضد تروریستی و ضد پولشویی این کشور فعالیت نکرده و مشتریان خود را در خطر پولشویی و یا حمله تروریستی مالی قرار داده است. بنابه گفته بانک مرکزی کشور هلند، Binance خدمات رمزارزی و کیف پولی خود را به صورت غیرقانونی و بدون ثبت قانونی ارائه داده است.

 

Vitalik Buterin معتقد است، حکومت غیرمتمرکز توکن محور، DeFi را از پیشرفت باز می دارد

 

بانک مرکزی این کشور تاکید کرد که هشدار آنها، در واقع به شرکت مادر این صرافی، یعنی Binance Holdings Limited و شرکت های وابسته به آن که خدمات رمزارزی در هلند ارائه می دهند، بوده است. البته این هشدار، در مورد بخش جهانی این صرافی رمزارزی نیز می باشد. در بیانیه ای به کوین تلگراف، یکی از سخنگویان Binance گفت که این صرافی رمزارزی در طول فرآیند ارائه یک اپلیکیشن متناسب با قوانین لازم بوده و با بانک مرکزی کشور هلند، در جهت مفاد قانونی آنها، همکاری خواهد کرد.

 

میمون سایبری غول پیکر، تنها در ۵ ساعت ۴ میلیون دلار ایجاد کرد

سخنگوی Binance در ادامه صحبت هایش گفت:” اینکه فعالیت کاربران در Binance حفاظت شوند و ایمن باشند، یک مورد کلیدی برای Binance به حساب می آید. گرچه ما هنوز طبق قوانین بانک مرکزی هلند ثبت نشده ایم، اما برنامه هایی را برای ارائه ابزارهایی جهت مبارزه با پولشویی و حملات تروریستی مالی در نظر داریم.” در پی این هشدار بانک مرکزی هلند، برخی از نگهبانان مالی در کشورهای مختلف اعلام کردند که Binance Holdings Limited مجاز به ارائه سرویس های مشخصی به کاربران آنها نمی باشد.

 

Alibaba، اولین بازار توکن های غیرمثلی خود را راه اندازی کرد

 

مقامات ایتالیا، مالزی، لهستان، آلمان، انگلستان، جزایر کیمن، تایلند، کانادا، ژاپن و سنگاپور هشدارها و بیاناتی خطاب به سرمایه گذاران خود منتشر کرده و اعلام کردند که در رابطه با Binance احتیاط کرده و ادعا کردند که این صرافی، غیرقانونی است. در مصاحبه ای در روز سه شنبه در Bloomberg، مدیرعامل Binance، Changpeng Zhao، اعلام کرد که تمام تمرکز وی بر روی این بوده که این صرافی با قوانین محلی این کشورها هماهنگ شده و تعامل داشته باشد. Zhao پیشتر نیز ذکر کرده بود که حتی حاضر است شخصی را که در زمینه تطابق و امنیت، تبحر داشته باشد، به عنوان مدیرعامل جایگزین خود کند. وی در این باره گفت:” ما به گواهی ها و مجوزها نیاز داریم و بسیار برای ما مهم است که بتوانیم با قانون گذاران کشورها ارتباط گرفته و طبق قوانین آنها پیش رویم.”

 

منبع:

https://cointelegraph.com/news/dutch-central-bank-claims-binance-is-operating-illegally

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

گردونه رو بچرخون و تا 50 درصد تخفیف برای خرید محصولات جایزه بگیر!