تحلیل USDCHF (سه‌شنبه ۱۰ مرداد ۱۴۰۱)

تحلیل USDCHF

تایم فریم روزانه:

تحلیل USDCHF (سه‌شنبه 10 مرداد 1401)

امروز با تحلیل جفت ارز دلار به فرانک سویس در خدمت همراهان عزیزمان هستیم. همان‌طور که در چارت روزانه مشاهده می‌فرمایید قیمت در تایم فریم روزانه پس از یک رالی صعودی وارد فاز استراحت شده است و با قرارگرفتن در یک کنج نزولی یک پرچم را ساخته است که در صورت شکستن سقف کنج نزولی به منزله تأیید الگوی پرچم هست که در این صورت قیمت می‌تواند طبق الگوی پرچم به‌اندازه میله پرچم صعود مجددی را تجربه کند.

 

تحلیل USDJPY (دوشنبه ۱۰ مردادماه ۱۴۰۱)

 

تایم فریم چهارساعته:

تحلیل USDCHF (سه‌شنبه 10 مرداد 1401)

در تایم فریم ۴ساعته قیمت در یک کانال نزولی درون کنج نزولی تایم فریم روزانه در حرکت است و در حال حاضر قیمت به حمایت مهمی رسیده است هم کف کانال نزولی ۴ ساعته و هم کف کنج نزولی تایم فریم روزانه. در این حالت نوسان گیران انتظار حمایت قیمت را دارند و در تایم فریم پایین‌تر به فکر باز کردن پوزیشن‌های خرید هستند.

 

تحلیل زوج ارز nzdjpy (1 شنبه ۹ مرداد ۱۴۰۱)

 

تایم فریم ۱۵ دقیقه:

تحلیل USDCHF

و در نهایت در تایم فریم ۱۵ دقیقه تریدرها اردرهای خرید خود را در بالای آخرین قله ایجاد شده به حد ضرر زیر آخرین حفره و زیر کف کانال نزولی قرار داده‌اند و باتوجه‌به استراتژی خود هدف قیمتی را برای خودشان مشخص می‌کنند.

ازآنجایی‌که بازارهای مالی تحت‌فشار نوسانات بالایی قرار دارند و هر عاملی می‌تواند در آن نوسان ایجاد کند، تحلیل‌های ارائه‌شده در این سایت صرفاً به جهت اطلاع‌رسانی از فضای عمومی بازار ارائه می‌شوند و صرفاً نظرات تحلیل گران هستند.

تحلیل‌ها هیچ‌گونه پیشنهادی برای خرید یا فروش نیست و میداس سرمایه هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال آن‌ها ندارد.

تحلیل زوج ارز euraud (شنبه ۸ مرداد ۱۴۰۱)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.