گردونه رو بچرخون و تا 50 درصد تخفیف برای خرید محصولات جایزه بگیر!

Ron Paul، نماینده سابق مجلس آمریکا می‌گوید: بیت کوین نباید مالیات داشته باشد

Ron Paul، نماینده سابق مجلس آمریکا می‌گوید: بیت کوین نباید مالیات داشته باشد

Ron Paul، کاندیدای سابق ریاست جمهوری و نماینده مجلس ایالات‌متحده آمریکا، بیانات مجددی را در رابطه با بیت کوین منتشر کرده است که طی آن‌ها اعلام کرده که بیت کوین باید به‌عنوان یک پول قانونی‌ شود و بابت آن مالیاتی دریافت نشود. Paul یک آزادی‌خواه سرسخت و نویسنده کتاب بیت کوینی معروف “End The Fed” است که از قانونی شدن بیت کوین و سایر رمزارزها در گذشته دفاع کرده است. این نماینده سابق مجلس، همچنین علیه خزانه دولتی، به دلیل عدم بررسی آن‌ها بر روی چاپ پول از زمان شروع کرونا، جبهه گرفته است.

10 تا از بهترین کیف پول‌های بیت کوین در سال ۲۰۲۰ و ۲۰۲۱

پیش از حضور وی در کنفرانس Miamai Bitcoin در روز ۳ ام ژوئن، این مرد ۸۵ ساله با Kitco News، ارائه‌دهنده اخبار مالی جاری، صحبت کرده و ذکر کرده بود: ” هدف من کمک به قانونی کردن این رقابت است و فکر می‌کنم که مردم خودشان به این موضوع رسیدگی خواهند کرد. درواقع آزادی در انتخاب باعث مرتب شدن این موضوع خواهد شد.” این نماینده سابق مجلس بیان کرد که طلا و بیت کوین هر دو پول هستند و رقیبی برای دلار حساب می‌شوند و خاطرنشان کرد که بزرگ‌ترین دلیل سرمایه‌گذاران برای جستجو کردن چنین حالات جایگزینی از پول، ایستادگی در مقابل ارزش در حال سقوط دلار است.

برای بیت کوین نباید مالیاتی تعیین شود.دلیل Paul برای این عقیده‌اش این است که باور دارد اشکال جایگزین پول باید همانند ارزهای اصلی، تعیین مالیات شوند. او در این مورد ذکر کرد:” در حال حاضر، اگر شما طلا را خریدوفروش کنید، باید بابت آن مالیات پرداخت کنید، آن‌ها می‌توانند این کار را انجام دهند. اگر شما سودی از طریق بیت کوین به دست آورید، ماجراهایی را از افرادی خواهید خواند که بابت آن مالیات پرداخت کرده‌اند. شما نمی‌توانید بابت پول مالیات پرداخت کنید و این کار را نمی‌کنید.

آمریکا دلار چاپ می کند، بیت کوین گران می شود؟

اگر شما سال پیش یک دلار تهیه‌کرده باشید و ارزش آن ۱۰ درصد پایین آمده باشد، شما نمی‌توانید ضرر کنید چون درواقع قیمت دلار شما سقوط کرده است.” Paul باور دارد که مراجع قانونی ایالات‌متحده آمریکا قصد دارند تا برای بیت کوین قوانین و مالیات تعیین کنند، تنها به این دلیل که رقیبی برای دلار به‌حساب می‌آید. وی دراین‌باره ذکر کرد که دولت‌ها در طول تاریخ برای به دست گرفتن کنترل پول بسیار مشتاق بوده‌اند و پیش‌بینی کرد که آن‌ها هرگز از این اشتیاق خود دست نخواهند کشید. او همچنین گفت:” اما این نگرانی من در مورد طلا نیز صادق است؛ زیرا همان‌طور که می‌دانید، اولین اقدام Roosevelt در سال ۱۹۳۳ چه بود؟ او تمام طلای مردم را از آن‌ها گرفت.”

 

 

اتریوم یا بیت کوین کدام برای سرمایه‌گذاری بهتر است؟

 

 

لینک منبع:https://cointelegraph.com/

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

گردونه رو بچرخون و تا 50 درصد تخفیف برای خرید محصولات جایزه بگیر!