گردونه رو بچرخون و تا 50 درصد تخفیف برای خرید محصولات جایزه بگیر!

Robinhood، به کمک کاربران رمزارزی می آید

، به کمک کاربران رمزارزی می آید

اپلیکیشن مبادلاتی رمزارزی و سهام Robinhood، در حال ایجاد راهی است تا بتوان از طریق آن، از کاربران خود در مقابل قیمت های رمزارزهای پرریسک محافظت کند. بنابه گزارش منتشر شده توسط Bloomberg در روز سه شنبه، این اپلیکیشن مبادلاتی در حال کار بر روی ویژگی به نام حفاظت در برابر ریسک قیمت ها می باشد که دستورات خاصی را نسبت به نواسانات قیمت ها صادر می کند.

 

آخرین اخبار بیت‌کوین: این ارز دیجیتال بیش از هر زمان دیگری طلا خریداری می‌کند!

 

پیامی از طریق قابلیت این اپلیکیشن برای کاربر ارسال خواهد شد که بیان می کند این برنامه، ممکن است گاهی از دستورات شما سرپیچی کرده و یا مقدار رمزارز کمتری نسبت به مقدار انتخابی شما خریداری کند. این کار از مبادله کنندگان در مقابل ریسک قیمت ها محافظت می کند، اما کاربران را نیز قبل از اقدام به این دستورات، باخبر می کند و هیچگاه بیش از مقدار انتخابی خریداری نمی کند. Vlad Tenev، مدیرعامل Robinhood می گوید: «ما در پشت صحنه این ایده، تلاش بسیاری کرده ایم تا قابلیتی را که کاربران درخواستش را داشتند، عملی کنیم. ما قصد داریم تا ویژگی های امن جدیدی را معرفی کنیم.»

اپلیکیشن مبادلاتی Robinhood، قابلیتی برای کاهش ریسک رمزارزها معرفی کرده است.خبرهای مربوط به این قابلیت جدید Robinhood، پس از اینکه سپرده های خود را برای خریدهای رمزارزی معلق کرد، منتشر شدند. این اپلیکیشن مبادلاتی اعلام کرد که شرایط بازار خارق العاده بوده و به این موضوع اشاره کرد که سرمایه گذاران باعث رشد ناگهانی داج کوین شدند. Robinhood همچنین بیان کرد که ۳۴ درصد درآمد خود را در نیمه اول سال ۲۰۲۱، مستقیما به رمزارز داج کوین تبدیل کرده است. این شرکت ادعا کرد که اگر قیمت داج کوین کاهش یابد و یا بازار این رمزارز دچار آشفتگی شود، کسب و کار آنها نیز تحت تاثیر قرار خواهد گرفت.

 

آیا خرید بیت کوین برای بانک مرکزی فرانسه قانونی می‌شود؟

 

بنابه گفته این اپلیکیشن مبادلاتی، ۱۷ درصد کل درآمد آنها در این مدت، از درآمدهای تراکنش محور به دست آمده از تمام تراکنشات رمزارزی، حاصل شده است که با احتساب ۹٫۵ میلیون کاربر فعال، در حدود ۸۸ میلیون دلار می شود. همین امر باعث شده تا توجه مراجع قانونی ایالات متحده آمریکا به این اپلیکیشن جلب شود. مراجع قانون گذاری صنایع مالی این کشور، در ماه ژوئن اعلام کردند که Robinhood را به دلیل آسیبی که به کاربران رسانده است، ۷۰ میلیون دلار جریمه خواهد کرد.
همچنین اگر میخواهید در مورد خرید کاردانو بیشتر بدانید این مقاله به شما کمک خواهد کرد.

 

آیا کاردانو می‌تواند بیت کوین شود؟!

 

لینک منبع:https://cointelegraph.com/news/robinhood-introduces-feature-aimed-at-protecting-investors-from-crypto-volatility

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

گردونه رو بچرخون و تا 50 درصد تخفیف برای خرید محصولات جایزه بگیر!