NFT سر سفره های عموم کاربران می آید!

NFT سر سفره های عموم کاربران می آید!

شرکت متا ( فیسبوک سابق ) به عنوان مالک غول های برنامه های اجتماعی واتساپ، اینستاگرام و فیسبوک اعلام کرده است که قصد دارد امکانی را در فیسبوک و اینستاگرام فراهم آورد تا کاربران این برنامه های اجتماعی امکان ایجاد NFT شخصی خودشان را داشته باشند و بتوانند آن را در صفحات اجتماعی تبلیغ کنند. همچنین این NFT ها می تواند در بازار ارزهای دیجیتال خرید و فروش شود.

 

کاهش ۳۰ درصدی استفاده از بیت کوین در معاملات سال ۲۰۲۱

به نظر می رسد بازار ارزهای دیجیتال و مفاهیمی مانند NFT به کاربری عمومی نزدیک تر از چیزی بود که تصور می شد. شرکت متا با داشتن بیشترین کاربر فعال در سراسر جهان عملا با ورود به مفاهیم ارزهای دیجیتال، این بازار را به پشت در کاربران کشانده است. حال در آخرین اقدام، این شرکت قصد دارد امکان ساختن ساده NFT ها را در اختیار کاربران خود قرار دهد. به نظر می رسد از این به بعد معیار و ارزش محبوبیت در این برنامه ها از تعداد دنبال کننده به قیمت بالای NFT ساخته شده توسط آن ها در بازار تغییر خواهد کرد.

 

بازگشت نرخ تسلط بیت کوین

اگر بخواهیم ساده تر بگوییم، به نوعی ارزهای دیجیتال قصد دارد همه چیز را تحت عنوان های مختلف قیمت گذاری کند و این شاخصی در اختیار شما قرار می دهد که بر اساس آن می توانید متوجه شوید دقیقا چه چیزی یا چه کسی تا چه اندازه محبوبیت دارد. به بیان ساده تر هر کاربری که NFT آن با ارزش باشد نشان می دهد که عملا محبوبیت خوبی دارد. حال این کاربر با یک حرکت ناپسند ممکن است محبوبیت خودش را از دست بدهد و این در قیمت NFT آن تاثیر منفی خواهد داشت. حال باید منتظر ماند و دید که چه اتفاقاتی رخ می دهد. دنیا به سرعت در حال تغییر کردن است و شاید آینده ای که در راه است هیچ شباهتی به امروز ما نداشته باشد. بهتر است خودمان را برای همه چیز آماده کنیم. نظر شما چیست؟

شروع معاملات معتبرترین حراجی جهان با ارزهای دیجیتال

 

منبع:

https://u.today/facebook-and-instagram-to-allow-users-to-create-nfts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.