گردونه رو بچرخون و تا 50 درصد تخفیف برای خرید محصولات جایزه بگیر!

۷۰۰ هزارمین بلاک شبکه بلاکچین بیت کوین هم استخراج شد!

700 هزارمین بلاک بدین معنی است که شبکه بلاک چین بیت کوین تا به اینجا بیش از 700 هزار بلاک متصل به یک دیگر دارد.

شبکه بلاکچین در روز گذشته شاهد یک اتفاق مهم و قابل توجه بود. این شبکه توانست دیروز ۷۰۰ هزارمین بلاک را به شبکه متصل کند. این رویداد و اتفاق بسیار مهم می تواند تاثیرات جانبی مختلفی در بازار داشته باشد.
۷۰۰ هزارمین بلاک بدین معنی است که شبکه بلاک چین بیت کوین تا به اینجا بیش از ۷۰۰ هزار بلاک متصل به یک دیگر دارد. در کلام ساده تر بلاکچین بیت کوین را مانند زنجیره ای از ۷۰۰ هزار حلقه در نظر بگیرید. مسلما از بین بردن این چنین زنجیره ای تا حدود زیادی غیر ممکن است.

 

سود ۱۰۰ یک آلتکوین در روزهای اصلاح بازار

به گزارش کریپتو توییتر روز گذشته ۷۰۰ هزارمین بلاک شبکه بلاکچین بیت کوین استخراج و به شبکه متصل شد. تا به اینجای کار بیش از ۱۸ میلیون و ۸۱۲ هزار بیت کوین استخراج شده است. یعنی چیزی بیش از ۸۹ درصد کل بیت کوین موجود در شبکه های جهانی استخراج شده است.
با توجه به این که سختی استخراج هر بار دو برابر می شود، انتظار می رود که ده درصد باقیمانده بیت کوین تا سال ۲۱۴۰ استخراج شود.

 

آیا ارز دیجیتال در ایران قانونی می شود؟ رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس پاسخ می دهد.

به طور کلی به نظر می رسد شبکه بلاک چین بیت کوین بر خلاف تمام ادعای مخالفینش توانست بیش از ۷۰۰ هزار بلاک تولید کند. این اتفاق بزرگی می تواند برای بازار ارزهای دیجیتال به خصوص در این روزهای اصلاح قیمتی باشد. این خبر احتمالا کمی فروشنده های بیت کوین را به تردید می اندازد که واقعا در حال فروش چه چیزی هستند!

 

بانک تسویه حساب های بین المللی: ارز دیجیتال خودتان را طراحی کنید!

اگر به نمودار قیمتی بیت کوین نگاه کنیم، زمانی که بلاک چین بیت کوین توانست رکورد ۶۰۰ هزار بلاک را در سال ۲۰۱۹ بشکند، قیمتی معادل ۸ هزار دلار داشت. اما در سال ۲۰۲۱ قیمت های بالای ۵۰ هزار دلار را نیز تجربه کرده است. توجه به همین یک نکته می تواند کمی در بازار تغییر روند ایجاد کند.

 

مقاله مرگ جان مک آفی و تاثیر آن بر ارزهای دیجیتال را هم بخوانید.

 

منبع:

تولید ۷۰۰۰۰۰مین بلاک بیت‌کوین در ۱۱ سپتامبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

گردونه رو بچرخون و تا 50 درصد تخفیف برای خرید محصولات جایزه بگیر!