گردونه رو بچرخون و تا 50 درصد تخفیف برای خرید محصولات جایزه بگیر!

۱۲ سال با فراز و نشیب‌های رمزارزها؛ بیانات مدیرعامل شرکت StormX در رابطه با این صنعت

12 سال با فراز و نشیب‌های رمزارزها؛ بیانات مدیرعامل شرکت StormX در رابطه با این صنعت

رمزارزها از سال ۲۰۰۹ که تازه این صنعت شکل گرفته بود، افزایش‌ها و کاهش‌های زیادی را به خود دیده‌اند. در حالی که در سال ۲۰۱۷ شاهد ارائه اولیه این ارزها و افزایش قیمت بیت کوین بودیم، در سال‌های ۲۰۲۰ و ۲۰۲۱ دیدیم که فضای رمزارزها بیشتر حول محور امور مالی غیرمتمرکز یا همان DeFi و توکن‌های غیرمثلی یا NFTها قرار داشته است. البته این بار بنابه گفته یک شرکت رمزارزی، علاقه موسسات و شرکت‌ها به خریداری و نگهداری این ارزها، بسیار بیشتر از قبل افزایش یافته است.

 

 

آیا بیت کوین قانونی است؟ سیر تا پیاز قوانین بیت کوین در ایران

 

مدیرعامل شرکت StormX، Simon Yu، طی بیاناتش به کوین تلگراف گفت:” رمزارزها در طول سال‌های گذشته، به صورت پایداری در حال رشد بوده و شهرت خود را افزایش داده‌اند، اما در سال ۲۰۱۷ با یک رکود اقتصادی بسیار سریع، تجربه متفاوتی از این صنعت برای مردم شکل گرفت. اما اگر به جلوتر و سال ۲۰۲۱ نگاه کنیم، می‌بینیم که همه چیز عوض شده و شرایط بهتر از پیش شده است.” Yu در ادامه صحبت‌هایش به یافته‌های اخیر Financial Conduct Authority یا FCA کشور انگلستان اشاره کرد که طبق یک نظرسنجی، بیان کرده بود که ۲٫۳ میلیون نفر از افراد بالغ در کشور انگلستان، صاحب رمزارز هستند.

 

علاقه‌ شرکت‌ها به نگهداری رمزارزها افزایش یافته است.در سال ۲۰۱۷، قیمت بیت کوین تنها به مرز ۲۰۰۰۰ دلار رسید. در سال ۲۰۲۱، بنابه داده‌های Tradingview.com، قیمت بیت کوین به مرز ۶۵۰۰۰ دلار رسید. Yu در این باره گفت:” ورود به جنبه‌های مختلف زندگی روزمره افراد، فضای بیشتری را جهت رشد و ارتقاء این رمزارز به چیزی بیش از تنها یک دارایی، ایجاد کرده است. این صنعت در حال تبدیل شدن به یک سیستم مالی جایگزین برای ارزهای مرسوم است و مردم نیز به مرور در حال درک این مسئله هستند.

 

 

آیا کاردانو می‌تواند بیت کوین شود؟!

 

” وی افزود:” دیگر شرکت‌ها با موارد استفاده خودسرانه ظاهر نخواهند شد، اما در عوض آنها با سودرسانی به مشتریانی که خارج از مرز رمزارزها قرار دارند، بیش از پیش در حال رونق گرفتن هستند. همه اینها در زمانی اتفاق افتاده که یک پاندمی جهانی رخ داده و باعث شد تا مردم زمان کافی برای ارزیابی مسائل مالی خود پیدا کنند و اکنون آنها بدنبال راه‌های جایگزینی هستند که از طریق آنها نه تنها بتوانند پول خود را سرمایه‌گذاری کنند، بلکه بتوانند پول بیشتری نیز بدست آورند.” بدنبال رشد تصاعدی بازار رمزارزها پس از سال ۲۰۱۷، این صنعت از سال ۲۰۱۸ شاهد روندی تقریبا ثابت بوده که در این زمان، قیمت بیت کوین تقریبا بین ۳۰۰۰۰ تا ۴۰۰۰۰ دلار در حال تغییر بوده است.

 

 

 

بیت کوین بدهید، غذا بخرید

 

 

 

لینک منبع:https://cointelegraph.com/news/crypto-company-ceo-says-the-recent-crypto-boom-brought-increased-adoption

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

گردونه رو بچرخون و تا 50 درصد تخفیف برای خرید محصولات جایزه بگیر!