چگونگی اعتراض به رد درخواست متقاضیان در طرح نهضت ملی مسکن اعلام شد!

چگونگی اعتراض به رد درخواست متقاضیان در طرح نهضت ملی مسکن اعلام شد!

برخی از متقاضیان درخواست شان برای استفاده از طرح نهضت ملی رد شده است. است این افراد باید درخواست بازبینی خود را بر اساس اطلاعیه معاونت مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی ارائه دهند.

چنانچه فرم «ج» متقاضی به اشتباه قرمز اعلام شده و در این صورت و وضعیت متقاضی درخواست شده باشد، متقاضی چه کارهایی باید انجام دهد؟

 

اخبار مسکن ورودی کمتر از ۳۰ درصد مسکن های نوساز در تهران

 

 در ابتدا برخی متقاضیان ثبت‌نام در طرح اقدام ملی مسکن به علت ثبت‌نام‌های اولیه برای مسکن و زمین در گذشته، به رغم اینکه از امتیازات بهره‌مند نشده‌اند، اما فرم (ج) آن‌ها قرمز اعلام شده و وضعیتشان رد درخواست شده، این افراد باید برای رفع مشکل پیش آمده باید در زمان مقرر برای اعتراض در سامانه اعتراض خود را در سامانه به قسمت مشاهده و پیگیری درخواست بروند و درخواست خود را ثبت کنند. در ادامه نیاز است که برای سبز شدن فرم (ج) و سابقه خود به اداره کل راه و شهرسازی استانی که ثبت‌نام را انجام دادند، مراجعه نمایند.

 گاهی پیش می آید که وضعیت متقاضی غیر از رد درخواست شده باشد،در این صورت برای سبز کردن استعلامات خود باید به اداره کل راه و شهرسازی استان بروند و جهت سبز کردن استعلام فرم (ج) خود اقدام کنند.

 اگر استعلام ثبت یا بانک متقاضی قرمز اعلام شده باشد و وضعیت متقاضی رد درخواست باشد، چه کاری باید برای رفع آن انجام داد؟

 

وام مسکن ۷۰۰ ميليون توماني؟

 

  اگر استعلامات ثبت یا بانک متقاضی قرمز اعلام شده باشد و وضعیت وی رد درخواست باشد، متقاضیان باید به منظور برطرف شدن این مشکل اعتراض خود را در سامانه طرح اقدام ملی مسکن (قسمت مشاهده و پیگیری درخواست) ثبت کنند و به اداره کل راه و شهرسازی استان ،بنیاد مسکن استان، شرکت عمران شهر جدید، اداره کل آموزش و پرورش استانی که ثبت‌نام را انجام دادند، برای سبز شدن استعلامات مراجعه کنند. گاهی ممکن است وضعیت متقاضی غیر از رد درخواست ( برای مثال وضعیت در انتظار تایید استعلام باشد و یکی از استعلامات مالکیت و یا تسهیلات قرمز باشد)، در این صورت متقاضی باید به اداره کل راه و شهرسازی استان، بنیاد مسکن استان، اداره کل آموزش و پرورش استانی که ثبت‌نام را انجام دادند، مراجعه کند و جهت سبز کردن استعلامات خود اقدام نماید.

 

مقایسه رشد بورس با سایر بازارهای ایران(مسکن، طلا، دلار، بانک)

 

https://www.yjc.news/fa/news/8160672/%D8%B4%DB%8C%D9%88%D9%87-%D8%A7%D8%B9%D8%AA%D8%B1%D8%A7%D8%B6-%D8%A8%D9%87-%D8%B1%D8%AF-%D8%AF%D8%B1%D8%AE%D9%88%D8%A7%D8%B3%D8%AA-%D9%85%D8%AA%D9%82%D8%A7%D8%B6%DB%8C%D8%A7%D9%86-%D8%AF%D8%B1-%D8%B7%D8%B1%D8%AD-%D9%86%D9%87%D8%B6%D8%AA-%D9%85%D9%84%DB%8C-%D9%85%D8%B3%DA%A9%D9%86-%D8%A7%D8%B9%D9%84%D8%A7%D9%85-%D8%B4%D8%AF

2 دیدگاه برای “چگونگی اعتراض به رد درخواست متقاضیان در طرح نهضت ملی مسکن اعلام شد!

  1. فریدامدادی گفته:

    باسلام بنده فریدامدادی متاهل سرپرست خانه تاحالا هیچ نوع خانه زمین وماشین نداشته ام دست فروشم بایک فرزند معلول اما درخواست من همش مینویسه درحال بررسی الان یک ساله جواب همه ک قبل ازمن اسم نوشتن آمده امامن نه شهرم سسندجه کدملیم ۳۷۲۰۴۸۷۷۹۲توروقران رسیدگی کنید لطفا بخاطر خدا

  2. جهاندیده گفته:

    سلام .اقا بنده ثبت نام کردم . رد درخواست زدن بعلت سکنا نبودن در شهر مورد نظر (دماوند) و پول واریز نکردن . گفتن ۲۰ ۱ برم ۴۰ ملیون واریز کنم ولی فرداش ۱۷ ۱ ، گفتن شلوغ بعدا پیام می‌دهیم. و دیگر پیغام ندادن . مگر دماوند جز استان تهران نیست . چرا دیگه پیغام ندادن . ممنون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.