با ۱۵ تا از بهترین نرم‌ افزار تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال آشنا شوید.

نرم‌افزار تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال به چه‌کار می‌آید؟

نرم‌ افزار تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال قرار است برای ما چه‌کاری انجام دهد؟ به بیان بهتر ما از نرم‌افزار تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال چه انتظاراتی می‌توانیم داشته باشیم. به‌طورکلی واقعیت امر این است که برخی از ما نرم‌ افزار تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال را با نرم‌افزار پیش‌بینی ارز دیجیتال اشتباه می‌گیرم. در کلام ساده‌تر اصلاً چیزی تحت عنوان نرم‌افزار پیش‌بینی ارز دیجیتال وجود ندارد.

بازار ارزهای دیجیتال و به‌طورکلی اقتصاد مفهومی نیست که بتوان آن را پیش‌بینی کرد. علت این موضوع نیز کاملاً واضح و روشن است. درواقع نه‌تنها در مسئله نرم‌افزار تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال بلکه در مورد بسیاری از موارد اقتصادی ما آن‌قدر درگیر جداول و فرمول‌ها و اعداد می‌شویم که فراموش می‌کنیم در هر دو سوی بازار اقتصاد انسان‌ها حضور دارند. این انسان‌ها هستند که عملاً دست به خریدوفروش می‌زنند و انسان‌ها موجوداتی غیرقابل‌پیش‌بینی هستند.

پس فکر نکنید که با نرم‌ افزار تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال می‌توانید چیزی را پیش‌بینی کنید. بهترین نرم‌ افزار تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال در دنیا نیز قرار نیست به شما این امکان را بدهد؛ زیرا اساساً همچنین چیزی وجود ندارد؛ بنابراین در همین ابتدای کار بگوییم که هر سایت یا شرکت یا نرم‌افزاری که ادعا کرد در قالب نرم‌افزار تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال می‌تواند پیش‌بینی‌های دقیقی از بازار داشته باشد، بدانید که این سخن چیزی جز یک دروغ کاملاً روشن نیست و به آن اعتماد نکنید.

قبل از اینکه به ادامه توضیحات بپردازیم، اگر میخواهید با تحلیل فاندامنتال ارز دیجیتال هم آشنا شوید خواندن این مقاله را به شما توصیه میکنم.

 

نرم‌ افزار تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال به چه‌کار می‌آید؟

 

پقبل از آن‌که بخواهیم به معرفی تعدادی از انواع نرم‌افزار تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال بپردازیم، بهتر است به این سؤال پاسخ دهیم که انواع نرم‌افزار تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال چه کارایی برای ما دارند؟ در کلام ساده‌تر ما چه نیازی به نرم‌افزار تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال داریم؟

در کلام ساده‌تر در بالاتر گفتیم که انواع نرم‌ افزار تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال و ابزار تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال برخلاف تصور عموم و برخی از دوستان اقتصاددان توانایی پیش‌بینی بازار را ندارند. پس چه لزومی نسبت به استفاده از نرم‌افزار تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال وجود دارد؟

برای پاسخ به این سؤال و دانستن دلیل استفاده از نرم‌ افزار تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال بهتر است از یک مثال استفاده کنیم. شما تصور کنید که با انسانی دیگر رفاقت چند ده‌ساله دارید. در این حالت شما می‌توانید رفتارهای او را مدیریت کنید؛ یعنی می‌دانید در صورت بروز چه اتفاقی وی چه واکنشی نشان می‌دهد؛ اما اگر شما باکسی دیگر تنها یک روز آشنا شده باشید، عملاً هیچ تصوری در برابر رفتارهای او نخواهید داشت.

شما در دنیای سرمایه‌گذاری به‌اندازه‌ای وقت ندارید که بخواهید ده ها سال زمان صرف کنید تا تمام رفتارهای یک سهم یا یک مطاع را موردبررسی قرار دهید. اینجاست که ابزارهای تکنیکالی مانند ابزار تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال به کار می‌آیند؛ بنابراین بهترین کارایی که یک نرم‌افزار تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال می‌تواند داشته باشد این است که تحلیلی درست از مجموعه رفتار گذشته تا به امروز یک سهم یا ارز دیجیتال مانند بیت کوین به ما بدهد؛ بنابراین ما از ابزار تحلیل تکنیکال بیت کوین و همچنین نرم‌ افزار تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال انتظار داریم که بتوانند به ما بهترین تحلیل‌ها را از روند کنونی سهم به ما ارائه بدهند.

اگر میخواهید بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه‌گذاری را انتخاب کنید،در این مقاله کامل شرح داده ایم.

 

ارز دیجیتال چیست؟ و چه آینده‌ای در ایران دارد؟
نرم‌افزار تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال و بهترین ابزار
بهترین تحلیل ارز دیجیتال

نرم‌ افزار تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال و بهترین ابزار

 

سؤال مهم دیگری که مطرح می‌شود این است که در هرکدام از انواع نرم‌افزار تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال ده ها و شاید صدها شاخص و ابزار وجود داشته باشد. حال سؤال مهم و اساسی این است که کدام‌یک از این‌ها را باید در نرم‌ افزار تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال به کاربرد؟

به همان مثال قبلی برگردیم. شما نمی‌توانید همان‌گونه که با یک دوست رفتار می‌کنید با انسانی دیگر برخورد کنید؛ بنابراین هر انسان روش برخورد متناسب با خود را می‌خواهد تا بهتر درک شود. ازاین‌رو در سهم‌ها نیز با استفاده از نرم‌ افزار تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال باید سعی کنیم تناسب با حال و رفتار آن سهم رفتار کنیم و از ابزارهای مختلف در نرم‌افزار تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال استفاده کنیم.

اما سؤالی دیگر که وجود دارد این است که از کجا متوجه شویم که کدام ابزار نرم‌ افزار تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال برای استفاده در مورد یک سهم مناسب است؟

به‌طورکلی برای کشف این موضوع با استفاده از نرم‌افزار تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال، سعی کنید یک ابزار را روی نمودار سهم در تایم فریم روزانه یا هفتگی یا … (بر اساس استراتژی که دارید) قرار دهید. حال سراغ بررسی نقطه‌به‌نقطه نمودار با شاخص (اسیلاتور) بروید. در این حالت نقاط قله و دره اهمیت فراوانی دارند.

ببینید می‌توانید یک رابطه منطقی بین این اسیلاتور و نمودار پیدا کنید. این کار را با تمام اسیلاتور ها روی نمودار سهم در نرم‌ افزار تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال انجام دهید. بالاخره شما خواهید توانست کلید اصلی تحلیل نمودار را به دست بیاورید. پس تمام فرمول‌ها و حرف‌ها را کنار بگذارید. هر اسیلاتور می‌تواند برای هر سهم در نرم‌افزار تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال رفتار مخصوص خودش را داشته باشد. مهم این است که شما چگونه بخواهید آن را تحلیل کنید.(اگر میخواهید با نمودار تحلیل بیت کوین بیشتر آشنا شوید حتما این مقاله را بخوانید.)

ویژگی‌های نرم‌افزار تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال
نرم افزار پیش بینی ارز دیجیتال

ویژگی‌های نرم‌افزار تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال چیست؟

 

در بالاکمی از نحوه استفاده نرم‌ افزار تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال و انواع ابزارهای مختلف مانند ابزار تحلیل تکنیکال بیت کوین صحبت کردیم. این موضوع به‌خوبی به ما ثابت می‌کند که ما در نرم‌افزار تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال قرار نیست انتظار داشته باشیم که خود نرم‌ افزار تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال کاری را انجام دهد.

بلکه این خود ما هستیم که بر اساس نیاز و استراتژی که داریم دست به استفاده‌های مختلف از ابزارهای مشخص‌شده در نرم‌افزار تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال خواهیم زد؛ اما سؤال مهمی که دراین‌بین وجود دارد این است که چه فاکتورها و ویژگی‌هایی را می‌توانیم برای نرم‌ افزار تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال در نظر بگیریم؟ به بیان بهتر برای انتخاب بهترین نرم‌افزار تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال باید به چه نکاتی توجه کنیم و چه فاکتورهایی را مدنظر داشته باشیم؟

اولین و مهم‌ترین فاکتور در انتخاب یک نرم‌ افزار تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال استراتژی و نیاز شماست. درواقع هر نرم‌افزار تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال و برنامه تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال ویژگی‌های خاص خودش را دارد که می‌تواند برای شما جذاب باشد؛ اما بااین‌حال می‌توان ویژگی‌های عمومی و مهمی برای یافتن نرم‌ افزار تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال بیان کرد. در ادامه این ویژگی‌ها را به‌صورت واضح‌تر بیان خواهیم کرد.

نرم‌افزار تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال و فاکتورهایی که باید داشته باشد.

نرم‌ افزار تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال و فاکتورهایی که باید داشته باشد.

مهم‌ترین فاکتورها برای انتخاب نرم‌افزار تحلیل تکنیکال چه مواردی است؟

در زیر مهم‌ترین فاکتورها برای انتخاب نرم‌افزار تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال آورده شده است که قرار است در ادامه بر اساس آن ۱۵ مورد از بهترین انواع نرم‌افزار تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال را پیدا و معرفی کنیم. این فاکتورها عبارت‌اند از:

· سرعت تحلیل و پاسخگویی: سرعت در دنیای سرمایه‌گذاری اهمیت بالایی دارد. درواقع برخی از استراتژی‌ها به ثانیه وابسته‌اند؛ بنابراین تحلیل‌های لحظه‌ای و توانایی پاسخگویی بالا اهمیت بسیار بالایی در انتخاب نرم‌افزار تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال دارد.

· دقت بالا: سرعت بدون دقت هیچ کارایی ندارد، یک برنامه تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال یا هر بازار دیگر باید توانایی ارائه دقیق‌ترین تحلیل‌ها باشد.

· گسترده بالای ابزارها: درست است که ما قرار نیست از همه ابزارها برای تحلیل خودمان استفاده کنیم، اما این دلیل بر این نمی‌شود که نرم‌افزار تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال فاقد گستره لازم ابزارها باشد. هر چه این ابزارها گسترده‌تر باشد، عملاً قدرت عمل کاربر و سرمایه‌گذار بیشتر خواهد بود.

· کنترل بالا: این‌که تا چه اندازه به یک کاربر اجازه قدرت عمل داده شود اهمیت بالایی دارد. درواقع باید کاربران و سرمایه‌گذاران بتوانند ابزارهای مختلف را در موقعیت‌هایی خودشان می‌خواهند به شکلی که لازم است استفاده کنند.

· کاربری ساده و سریع: در دسترس بودن تمام ابزارهای لازم، قابلیت شخصی‌سازی و همیشه در دسترس بودن این نرم‌افزارها مانند انواع سایت تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال می‌تواند کارایی بسیار خوبی برای ما داشته باشد.

· توانایی ذخیره‌سازی: یادتان باشد که وقت شما بسیار با ارزش و مهم است، قرار نیست شما همیشه تمام تحلیل‌های خود را از ابتدا انجام دهید. نرم‌افزار تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال باید قادر به ذخیره‌سازی ثانیه این تغییرات باشد.

· آنلاین بودن: یک نرم‌افزار تحلیل تکنیکال باید به‌صورت مستقیم و آنلاین با بازار در ارتباط باشد و قیمت‌ها را به‌صورت لحظه‌ای لحاظ کند. در این مسیر می‌تواند اخبار و اطلاعات لازم و به‌روز را نیز به کاربر منتقل کند.

 

آخرین اخبار بیت‌کوین: این ارز دیجیتال بیش از هر زمان دیگری طلا خریداری می‌کند!
معرفی چند نرم‌افزار تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال
سایت تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال

معرفی چند نرم‌ افزار تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال

 

در بالا ما سعی کردیم بر اساس نیازهای امروز بازار سرمایه‌ای و ارزهای دیجیتال مهم‌ترین فاکتورهای لازم برای انتخاب نرم‌ افزار تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال را بیان کنیم. حال باید ببینیم بر این اساس چه نرم‌افزارهایی در سطح اینترنت و دنیا وجود دارد که می‌توانیم به آن‌ها اعتماد کنیم و از آن برای تحلیل تکنیکال خود استفاده کنیم. این نرم‌افزار به‌نوعی بهترین دنیا محسوب می‌شوند که در زیر تعداد از آن‌ها را آورده‌ایم:

۱- نرم‌افزار Crypto Hopper: این نرم‌افزار به‌نوعی بسیار محبوب و کار راه‌انداز محسوب می‌شود. بسیاری از متخصصین این حوزه و همچنین تازه‌کارها نسبت به استفاده از این نرم‌افزار میل زیادی دارند. به‌خصوص این‌که این نرم‌افزار از بیش از ۱۳۰ شاخص و اندیکاتور استفاده می‌کند و امکان طراحی استراتژی و نحوه معاملات را نیز دارد.

۲- نرم‌ افزار تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال HaasOnline: یکی از جذاب‌ترین نرم‌افزار حال حاضر دنیا محسوب می‌شود که متعلق به یک صرافی مطرح در دنیا به همین نام است. نکته بسیار بارز این نرم‌افزار استفاده از تایم لاین‌های بسیار متنوع است. شما قادر خواهید بود حتی تا ۵۲ هفته به‌صورت هفتگی بررسی خود را انجام دهید. این نرم‌افزار بیشتر یکی از بهترین سایت برای تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال محسوب می‌شود.

 

3Commas
نرم افزار تحلیل ارز دیجیتال

 

۳- نرم‌افزار ۳Commas: یکی از جدیدترین انواع نرم‌افزار تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال محسوب می‌شود. یکی از مهم‌ترین دلایل محبوب شدن این نرم‌افزار را می‌توان مقایسه لحظه‌به‌لحظه ارزهای دیجیتال با دلار دانست. درواقع تحلیل اصلی که در این نرم‌افزار صورت می‌گیرد بر اساس همبستگی با دلار است.

۴- نرم‌افزار Shrimpy: یکی از انواع نرم‌افزارها محسوب می‌شود که امکان معامله و خریدوفروش به‌صورت مستقیم نیز دارد. این‌یک ویژگی بسیار مهم و غیرقابل‌انکار است؛ زیرا همان‌طور که بیان کردیم در معامله و ترید مسئله زمان ارزشمند است. حال شما اگر بتوانید در همان نرم‌افزار تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال اقدام به معامله کنید درواقع زمان موردنیاز شما نصف می‌شود و این‌یک‌قدم بزرگ روبه‌جلو محسوب می‌شود.

انواع دیگر نرم‌افزار تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال

انواع دیگر نرم‌افزار تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال

 

دیگر انواع این نرم‌افزارها عبارت‌اند از:

۱- نرم‌افزار Coinigy: این نرم‌افزار به داشتن رابط کاربری بسیار قوی شهرت دارد. درواقع نه‌تنها شما می‌توانید از طریق درگاه وب، بلکه از طریق اپلیکیشن های اندروید و IOS نیز از این نرم‌افزار استفاده کنید. این اتفاقی است که می‌تواند برای برخی بسیار لذت‌بخش باشد.

۲- نرم‌افزار Zignaly: این نرم افزار تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال رایگان یکی از پرقدرت‌ترین نرم‌افزارهای تحلیلی که خدمات دیگری در این زمینه نیز ارائه می‌دهد و تمامی این خدمات نیز رایگان است. ازاین‌رو بسیار موردتوجه عموم قرارگرفته است. شما با استفاده از این نرم‌افزار تحت وب تقریباً به هیچ‌چیز دیگری احتیاج نخواهید داشت.

۳- نرم‌افزار Kryll: این نرم‌افزار جزو معدود نرم‌افزارهایی محسوب می‌شود که موردعلاقه حرفه‌ای‌های بازار قرار دارد. درواقع بسیاری از این نرم‌افزار نه به خاطر تحلیل که به خاطر تدوین و طراحی استراتژی معاملاتی خودشان استفاده می‌کنند. این نرم‌افزار این قدرت را در اختیار کاربران می‌گذارد تا آن‌ها بتوانند استراتژی خود را به‌صورت خودکار پیاده کنند.

۴- نرم‌افزار Coinrule: این نرم‌افزار یک‌قدم از سایر نرم‌افزارهای گفته‌شده جلوتر است؛ زیرا تمام مراحل تحلیل را به خود شما واگذار نکرده است، بخشی از این تحلیل توسط هوش مصنوعی خود نرم‌افزار که یک نوع ربات است انجام می‌گیرد. ازاین‌رو شما با این نرم‌افزار یک دستیار تحلیل فوق‌العاده خواهید داشت.

۵- نرم‌افزار Trade Santa: این نرم‌افزار یک نوع ربات است که کنترل بیشتری روی تحلیل‌ها دارد. ازاین‌رو بیشتر موردتوجه کاربران و سرمایه‌گذاران تازه‌کار قرارگرفته است. این ربات می‌تواند مسیرهای جذابی را برای سرمایه‌گذاران باز کند.

بخش دیگری از نرم‌افزار تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال
بهترین سایت برای تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال – بهترین سایت تحلیل ارز دیجیتال

بخش دیگری از نرم‌ افزار تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال

 

۱- نرم‌افزار HodlBot: این نرم‌افزار به نظر یک ربات می‌آید که می‌خواهد تمام‌کارها خودش انجام دهد؛ اما این کارها بدون اجازه و مدیریت شما صورت نمی‌گیرد. درواقع این ربات را قرار است خود شما بر اساس نیاز استراتژی که دارید آموزش دهید. اتفاق جالبی می‌تواند باشد!

۲- ابزار و نرم‌افزار Bitcoin Checker: به‌طور کاملاً رسمی این نرم‌افزار یک نرم‌افزار تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال محسوب نمی‌شود اما دسترسی‌ها و اطلاعاتی که به‌صورت مستقیم و لحظه‌ای از جنبه‌های مختلف بازار به ما ارائه می‌دهد بسیار جذاب و قابل‌استفاده است. جامع و کامل بودن این سایت از ویژگی‌های مهم آن است.

۳- اپلیکیشن zTrader: این نرم‌افزار نیز ظاهراً شبیه به سایر نرم‌افزارها است اما ازنظر سرعت و دقت یکسر و گردن بالاتر از بقیه است. به‌خصوص این‌که برخی امکانات ویژه برای کاربران حرفه‌ای دارد.

۴- نرم‌افزار لونار کراش: این برنامه (اپلیکیشن لونار کراش) تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال به‌نوعی بیش از آن‌که یک نرم‌افزار تحلیل تکنیکال باشد یک نرم‌افزار فوق‌العاده جامع تحلیل بنیادی است. درواقع این نرم‌افزار هر آنچه شما نیاز است در مورد یک ارز بدانید را در اختیار شما می‌گذارد. نکته بسیار جذاب داستان این است که این اطلاعات تماماً بر اساس شاخص‌های مختلف موردبررسی قرار می‌گیرد.

 

نرم‌افزار تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال/Messari
لونار کراش

۵- نرم‌افزار Messari: این نرم‌افزار نیز مانند لونار کراش بازار را از جنبه کلی‌تر نگاه می‌کند. شما با استفاده از این نرم‌افزار می‌توانید سهم‌های با ارزش بازار را به‌سرعت پیدا کنید. اتفاق بسیار جذابی است!

۶- نرم‌افزار Glassnode: این نرم‌افزار بهترین نوع تحلیل درون زنجیره‌ای بیت کوین و اتریوم محسوب می‌شود. درواقع شما به‌واسطه این نرم‌افزار می‌توانید از اتفاقات پشت پرده بیت کوین مانند ماینینگ، تراکنش‌ها و … به‌صورت کاملاً نموداری و دسته‌بندی‌شده مطلع شوید. این اتفاق چندان کمی محسوب می‌شود و برای حرفه‌ای‌های بازار اهمیت فراوانی دارد.
به نظرتان کدام‌یک از این ۱۵ نرم‌افزار می‌تواند برای شما بهترین کارایی را داشته باشد؟ نیاز و استراتژی خودتان را درست بشناسید.

 

چگونه بهترین سایت برای تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال را پیدا کنیم؟

اما یکی از سوالات مهم این است که ما به عنوان کاربر یا به عنوان معامله گر چگونه می توانیم بهترین سایت برای تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال را پیدا کنیم؟ در واقع سایت ها یا انواع نرم افزار ارز دیجیتال و تحلیل وجود دارد که می تواند هر کاربری را در ابتدای راه کاملا سر درگم کند. از این رو نیاز است که بدانیم در ابتدای مسیر کدام سایت یا ابزار تحلیل تکنیکال بیت کوین و به طور کلی بازار می تواند برای ما کارایی بهتری داشته باشد؟

مسلما در ابتدای مسیر و اولین حضورها در بازار تجربه و شناخت کافی از بازار وجود ندارد از این رو نمی توان زیاد به مسئله شناخت و تجربه تکیه کرد. البته کسانی که در بازارهای دیگر فعالیت داشته باشند راحت تر می توانند با بازار ارزهای دیجیتال کنار بیایند. اما در کل هر بازار ماهیت خاص خودش را دارد و نمی توان صرف فعالیت در یک بازار انتظار داشت که در بازار دیگر موفق باشیم.

بر اساس این پیش شرط ها می توان به یک نتیجه ساده در مورد سایت تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال رسید. شما در ابتدای مسیر نیاز به بهترین و به نوعی پر ابزارترین سایت های تحلیل نیازی ندارید. شما باید سایت یا نرم افزار ارز دیجیتالی را پیدا کنید که تنها بتواند اصلی ترین مفاهیم و پایه ای ترین اطلاعات را در اختیار شما بگذارد. در واقع شما در ابتدای راه نیاز به ساده ترین و ابتدایی ترین مفاهیم تحلیل نیاز دارید. این که بخواهید از همان ابتدا سراغ پر ابزارترین و به نوعی حرفه ای ترین سایت ها و نرم افزارها بروید در واقع تنها راه خودتان را دور می کنید.

سایت تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال
برنامه ارز دیجیتال

سایت تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال داخلی

 

یکی از مهمترین پیچیدگی های سایت ها و ابزار تحلیل تکنیکال بیت کوین و ارزهای دیجیتال این است که این ابزارها و نرم افزارها و … معمولا به زبان انگلیسی نوشته شده اند. یعنی عملا این سایت ها و نرم افزار ها با هدف جذب کاربر جهانی زبان انگلیسی را به عنوان زبان پایه برای ارائه خدمات خود استفاده کند.
کمتر دیده شده که این دسته از سایت ها یا نرم افزارها از زبان فارسی پشتیبانی کنند. همین موضوع عملا باعث شده است که کاربران ایرانی ( که اغلب با زبان انگلیسی چندان رابطه درستی ندارند ) نتوانند به طور کامل و موثر با این دسته از سایت ها و ابزارها ارتباط برقرار کنند.

اما مسئله مهم اینجاست که حتی افرادی که به زبان انگلیسی نیز مسلط باشند نمی توانند با زبان این سایت ها و ابزارها به راحتی کنار بیایند. زیرا به هر حال معاله گری در بازار ارزهای دیجیتال خود یک تخصص محسوب می شود، بنابراین دارای اصطلاحات و عناوین خاص خودش است.

از این رو یک سایت یا نرم افزار داخلی می تواند برای شروع مسیر کاملا کافی و مناسب باشد. در واقع شما با استفاده از یک سایت ایرانی مانند ره آورد ۳۶۵ می توانید کم کم با بازار آشنا شوید و انواع اصطلاحات مختلف آن را بدانید. این اصطلاحات رفته رفته در ذهن شما می خوابد و شما کم کم می دانید که باید در تحلیل به دنبال چه چیزی بگیرید. این جاست که استراتژی کلی شما مشخص می شود و شما می توانید بر اساس استراتژی و نیازی که در بازار دارید دست به انتخاب بزنید. حال شما می توانید سراغ بهترین ها در عرصه تحلیل بازار بروید.

بنابراین در همین ابتدای مسیر بلند پروازی و استفاده از انواع ژست های حرفه ای را کنار بگذارید. یک سایت تحلیل ایرانی معتبر یا یک نرم افزار ایرانی می تواند در ابتدای مسیر کارایی بسیار بالایی داشته باشد. البته به این نکته نیز باید اشاره کرد که امروز انواع نرم افزارها و سایت های ایرانی قادر به تامین خواسته های افراد حرفه ای نیز هستند. پس بهتر است با کم بینی به آن ها نگاه نکنید!

به نظر شما قیمت ابتدایی بیت کوین چقدر بوده؟ اگر در این باره میخواهید بدانید حتما مقاله  مورد نظر را مطالعه نمایید، همچنین استخراج رایگان لایت کوین و آینده بازار ارزهای دیجیتال را در این مقاله بخوانید.

سرمایه‌گذار ارز دیجیتال تلگرام تهدید به شکایت کرد!

اگر به حوزه دوره آموزش ارز دیجیتال علاقه مند هستید، توصیه میکنم این دوره آموزشی را تهیه کرده و به صورت رایگان از آن استفاده نمایید.

7 دیدگاه برای “با ۱۵ تا از بهترین نرم‌ افزار تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال آشنا شوید.

 1. کردستانی گفته:

  سلام ممنون از سایت خوبتون عجب نسل جالبی شده ما قدیما هر کاری که داشتیم باید کلی دنبال طرف میگشتیم تا پیداش کنیم مثلا برا لوله بازکنی برچسب های در و دیوار رو زیر و رومیکردیم اما الان طرف برای بازکردن چاه خونش هم اینترنتی درخواست میده مخصوصا توی این کرونا که بیرون رفتن از خونه مکافاتیه..

 2. نیلوفر گفته:

  سلام، من میخوام یک ارز مثل BNB رو وقتی به حداقل قیمت مشخصی که خودم در ذهن دارم رسید بفروشم و در واقع به USDT تبدیل کنم و یا در صورتی که قیمتش کمتر از مبلغ مشخصی رسید USDT رو به اون تبدیل کنم. برای قرار دادن این چنین درخواست هایی به صورت روزانه و اجرا شون به صورت خودکار آیا ابزاری وجود داره؟

  • مدیر سایت گفته:

   سلام
   برای انجام این کار باید در تریدینگ ویوو از alert استفاده کنید با استفاده از این ابزار میتوانید تنظیم کنید هنگام رسیدن قیمت به عدد مورد نظر شما پیام صوتی روی کامپیوتر شما اجرا کند.

   موفق باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.