گردونه رو بچرخون و تا 50 درصد تخفیف برای خرید محصولات جایزه بگیر!

سازنده اتریوم، از داج کوین سود می‌برد

سازنده اتریوم، از داج کوین سود می‌برد

طی حضور اخیر هم‌سازنده اتریوم یعنی Vitalik Buterin در پادکست Lex Fridman، وی اعلام کرد که مبلغ ۴ میلیون دلار سود از ۲۵۰۰۰ دلاری که در سال ۲۰۱۶ در داج کوین سرمایه‌گذاری کرده، بدست آورده است. او تمام این سود بدست آمده را به خیریه بخشید. داج کوین در دسامبر ۲۰۱۳ بوجود آمده و در جستجوی این بود که به واسطه شهرت شیبا، میمی که داج کوین از آن الهام گرفته است، بزرگ شود، در این میان Vitalik داج کوین را به عنوان یکی از اولین رمزارزهای بامزه بوجود آمده در اکوسیستم دارایی‌های دیجیتال توصیف کرده است.

 

اتریوم از مسیر رشد خود خارج می‌شود

 

گرچه او بسیار تحت تاثیر جامعه‌ی تشکیل شده حول داج کوین قرار گرفته بود، با این حال فقدان رساله سرمایه‌گذاری داج کوین که باعث خبررسانی سرمایه‌گذاری او شد را مسخره کرده و بیان کرد:” در ابتدا، مردم آن را خیلی جدی نگرفتند… من بخاطر دارم که با خودم فکر کردم، که چطور باید برای مادرم توضیح دهم که من ۲۵۰۰۰ دلار در داج کوین سرمایه‌گذاری کرده‌ام… در حالی که تنها چیز جالب در مورد این ارز، طرح میم آن است. اما البته، این یکی از بهترین سرمایه‌گذاری‌هایی بود که من انجام دادم.”

گرچه Buterin اعلام کرد که داج کوین طی سال‌های گذشته بسیار خوب عمل کرده است، اما بیان کرد که او تحت تاثیر هیجانات خاص شکل گرفته حول داج کوین قرار گرفته بود که توسط شیفتگی ایلان ماسک در رابطه با این رمزارز ایجاد شده بود.

 

اتریوم برای پولدارهاست اما به‌زودی این ارز دچار مشکل می‌شود!

 

علاقه ماسک به داج کوین پس از یک رای‌گیری در شبکه اجتماعی در سال ۲۰۱۹ مشخص شد که نشان داد موسس SpaceX بیشترین علاقه را به این رمزارز دارد. Buterin همچنین گفت:” در پایان سال ۲۰۲۰، ایلان ماسک شروع به صحبت در رابطه با داج کوین کرد و ناگهان سرمایه بازار به ۵۰ میلیارد دلار رسید… سرمایه بازار این رمزارز به دفعات چندین برابر شد.

” او ذکر کرد که هنگام افزایش ۷۷۵ درصدی قیمت داج کوین از ۰٫۰۰۸ دلار به ۰٫۰۷ دلار در طول یک روز، در قرنطینه در سنگاپور بوده است و با خود فکر کرده که” وای خدای من! الان داج کوین من بسیار ارزش پیدا کرده است.” او در ادامه گفت:” من به سرعت به چند نفر از دوستانم زنگ زدم و بهشان گفتم که هرچه دستشان است زمین گذاشته و یک کاری انجام دهند و من نصف داج کوین خود را فروختم و ۴٫۳ میلیون دلار بدست آوردم و تنها چند ساعت بعد از این اقدام من، قیمت آن از ۰٫۰۷ دلار به ۰٫۰۴ دلار رسید.” (در ادامه اگر میخواهید بدانید کدام افزايش سرمايه بهتر است و اینکه بخواهید شناسایی نمودار پیوت را انجام دهید حتما این مقاله را بخوانید.)

 

اتریوم ۱۰۰ برابر مقیاس‌پذیرتر می‌شود

 

منبع:

https://cointelegraph.com/news/vitalik-buterin-has-made-4-3m-from-his-25k-investment-in-dogecoin-so-far

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

گردونه رو بچرخون و تا 50 درصد تخفیف برای خرید محصولات جایزه بگیر!