گردونه رو بچرخون و تا 50 درصد تخفیف برای خرید محصولات جایزه بگیر!

روی خوش اروپا در سال ۲۰۲۲ به ارزهای دیجیتال

روی خوش اروپا در سال 2022 به ارزهای دیجیتال

گرچه ارزهای دیجیتال سال ۲۰۲۲ را با سیر نزولی آغاز کرده اند، اما به نظر می رسد این سال می تواند سال سرنوشت سازی برای این بازار در دنیا باشد. طی روزهای گذشته خبری مبنی بر تاثیر گذاری بالای بازار ارزهای دیجیتال در سیستم اقتصاد سنتی منتشر شد. بر اساس این خبر وابستگی بازار ارزهای دیجیتال به این بازارها ارقامی مانند ۰٫۶ می باشد.

 

تاثیر مستقیم بازار ارزهای دیجیتال با سایر بازارهای سرمایه ای

 

از طرفی دیگر روز گذشته بانک بزرگ ایتالیایی از موضع خود مبنی بر ممنوعیت خرید و فروش مشتریانش در دنیای ارزهای دیجیتال خبر مثبتی برای این بازار محسوب می شد. همین روند امروز ادامه داشته است. امروز بانک مرکزی اسپانیا اعلام کرده است که قرار است در سال میلادی جدید بیش از ۱۰۰ خودپرداز ارزهای دیجیتال در سراسر اسپانیا نصب شود و برخی از بانک های آلمان در پی ارائه خدمات خرید و فروش ارزهای دیجیتال هستند.

 

بزرگ ترین بانک ایتالیایی از موضع خود عقب نشست

به طور کلی به نظر می رسد که بازار ارزهای دیجیتال توانسته رابطه مستحکمی با اقتصاد سنتی ایجاد کند. بدین ترتیب بر خلاف تصور دوست داران سرسخت بازار ارزهای دیجیتال، این بازار قصد نابودی اقتصاد سنتی را ندارد. زیرا حیات امروز این بازار به همین سیستم سنتی وابسته است و از طرف دیگر بر خلاف ادعای مخالفان این بازار، عملا سیستم سنتی نیز بخشی از نیازهای خود را در دل این بازار پیدا کرده است. با مستحکم تر شدن این رابطه و ادامه روی خوش کشورهای مختلف دنیا به ارزهای دیجیتال به نظر می رسد سرانجام این بازار به دریای آرامش نزدیک تر شده است و می توان روزهای با ثبات تری را برای این بازار انتظار داشت.

بیت کوین به تاریخچه نقره گرفتار می شود؟!

 

منبع:
https://news.bitcoin.com/german-online-bank-n26-to-launch-cryptocurrency-trading-business-this-year/
https://u.today/100-bitcoin-atms-to-be-installed-in-spain-this-year

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

گردونه رو بچرخون و تا 50 درصد تخفیف برای خرید محصولات جایزه بگیر!