رمزارزها به مبارزه با کووید ۱۹ می‌روند

رمزارزها به مبارزه با کووید 19 می‌روند

Cashaa، یک پلتفرم بانکی رمزارزی که در سراسر کشور هند شعب حضوری دارد، در حال اجرا کردن طرحی است که هدف آن گردهم آوردن طرفداران رمزارزها، جهت تامین غذا برای افرادی که بیشتر تحت تاثیر کووید ۱۹ قرار گرفته‌اند، می‌باشد. بنابه بیانیه‌ای که Cashaa در روز سه‌شنبه منتشر کرد، برنامه “رمزارزی برای کووید ۱۹” شامل ایجاد جامعه‌ای از کاربران رمزارزها می‌شود که حاضرند غذای مورد نیاز خانواده‌های تحت پوشش در هند را به مدت یک ماه تامین کنند.

آخرین اخبار بیت‌کوین: این ارز دیجیتال بیش از هر زمان دیگری طلا خریداری می‌کند!

به عنوان بخشی از این برنامه، تیم Cashaa بسته‌های جیره‌بندی ‌شده‌ای را ارائه می‌دهد که غذای یک خانواده چهار نفره را به مدت دو هفته تامین می‌کنند. کشور هند اخیرا خسارات و مرگ و میرهای زیادی را بر اثر پاندمی کرونا تجربه کرده است. در ۶ام ماه مه، طبق داده‌های منتشر شده توسط مرکز علوم سیستمی و مهندسی در دانشگاه Johns Hopkins، بیش از ۴۱۴۰۰۰ نفر از مردم تست کرونایشان مثبت بوده است. در حالی که موارد روزانه هم اکنون به زیر ۳۰۰۰۰۰ نفر رسیده است اما همچنان هر روزه ۴۰۰۰ نفر بر اثر این بیماری فوت می‌کنند.

پلتفرم Cashaa، طرحی برای مبارزه با فرق ناشی از کووید ۱۹ در نظر دارد.به علاوه، مدیرعامل و موسس Cashaa، Kumar Gaurav، ادعا کرده که بیش از ۱۲۰۰۰ نفر از مردم بر اثر گرسنگی ایجاد شده توسط این پاندمی فوت می‌کنند و بنظر می‌رسد که دلیل آن هم بیمار شدن و فوت اعضای خانواده‌ها بر اثر این بیماری بوده که در نتیجه باعث می‌شود نتوانند به اعضای خانواده خود کمک کرده و زنجیره غذایی قشر ضعیف‌تر جامعه بر اثر آن قطع می‌شود.

ارزش کل بازار بیت کوین به زیر یک تریلیون دلار کاهش یافت

در حدود ۱۸۹٫۲ میلیون نفر از مردم هند، قبل از ورود این بیماری به کشورشان، از معضل فقر رنج می‌برده‌اند. Gaurav گفت:” در حالی که جنگجویان کووید ۱۹ در حال مبارزه با این بیماری هستند، فعالیت‌هایی به موازات این مبارزات باید صورت گیرند تا مشکلات بوجود آمده بر اثر این پاندمی را رفع کنند. برای یک دولت یا سازمان غیرممکن است که به همه افراد کمک کند. به همین دلیل، حضور سازمان و یا گروه دیگری نیاز است تا اندکی تفاوت ایجاد کرده و به بقای مردم کمک کند.

” بنابه گفته‌های Gaurav، این برنامه هم اکنون باعث حمایت از خانواده‌های بسیاری در شمال هند در ایالت Rajasthan شده است، جایی که روزانه بیش از ۱۵۰ نفر بر اثر کووید ۱۹ جان باخته و بیماری آن به ایالت‌های اطراف نیز نفوذ کرده است. این سیستم بانکداری امیدوار است تا بتواند غذای حدود ۱۰۰۰۰۰ خانوار را در اسرع وقت تامین کند.

از اصول اولیه بیت کوین چه میدانید؟ آشنایی با ۷ حقیقت در مورد بیت کوین

لینک منبع:

https://cointelegraph.com/news/crypto-for-covid-indian-neobank-aims-to-feed-those-affected-by-pandemic

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.