دو کیف پول گمشده، پیدا شده!

دو کیف پول گمشده، پیدا شده!

وب سایت تحلیلی ویل آلرت به فاصله شب گذشته خبر از شروع فعالیت یک کیف پول ۱۱ میلیون دلاری بعد از ۹ سال داد. این وب سایت تحلیل به فاصله چند ساعت طی یک گزارش اعلام کرد که کیف پول چند میلیون دلاری دیگر نیز بعد از ۸ سال شروع به فعالیت کرده است.

با توجه به این که در ابتدای کار بیت کوین، این ارز چندان ارزش بالایی نداشت، بسیاری در زمینه حفظ و نگهداری کیف پول و … چندان کوشا نبودند. این مسئله در کنار سایر دلایل باعث شد که عملا امروز تنها ۸۰ درصد از کل بیت کوین های استخراج شده در دسترس باشد.

 

سرمایه گذاری شد: ۴۰ میلیون دلار بر روی اتریوم!

طی یک روز گذشته دو کیف پول با ارزش مجموعا ۲۶ میلیون دلار شروع به فعالیت کردند. هر کدام از این کیف پول ها دارای ۲۳۵ و ۳۲۱ بیت کوین است.
در ادامه گزارش وب سایت ویل آلرت به این نکته اشاره شده است که کیف پولی که دیشب شروع به فعالیت کرده ( دارای ۲۳۵ بیت کوین ) اقدام به فروش ۱۰۰ بیت کوین به ارزش ۴٫۷ میلیون دلار کرده است. اما هنوز کیف پول حاوی ۳۲۱ بیت کوین اقدام خاصی در بازار انجام نداده است.

 

اوکراین به ارزهای دیجیتال سلام کرد!

به نظر می رسد بازار ارزهای دیجیتال و بیت کوین به طور ناخواسته و به صورت غیر قابل پیش بینی با دو نهنگ تازه وارد روبرو شده است. گرچه کیف پول حاوی ۲۳۵ بیت کوین با فروش ۱۰۰ بیت کوین عملا قدرت خود را در بازار از دست داده است و نمی تواند تاثیرگذاری چندانی داشته باشد. اما به هر حال کیف پول دیگر هنوز دارای ۱۵ میلیون دلار بیت کوین است و به اندازه خود می تواند تاثیرگذاری داشته باشد. حال باید منتظر ماند و دید که چه اتفاقی برای بازار بیت کوین رخ خواهد داد؟ با توجه به جو مثبتی که طی چند روز گذشته اتفاق افتاده، آیا بیت کوین می تواند بازار را از حالت نزولی نجات دهد؟ باید منتظر ماند و دید که چه اتفاقی رخ می دهد.

 

هند، چین و روسیه در مسیر سرکوب ارزهای دیجیتال

 

منبع:
https://arzdigital.com/breaking/473973/
https://u.today/satoshi-era-bitcoin-wallet-activated-holding-15-million-after-2290x-rise

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.