گردونه رو بچرخون و تا 50 درصد تخفیف برای خرید محصولات جایزه بگیر!

دوج کوین و اتریوم مورد توجه ترین ارزها در سال گذشته

دوج کوین و اتریوم مورد توجه ترین ارزها در سال گذشته

بر اساس آمار منتشر شده توسط گوگل، مخاطبان در سال ۲۰۲۱ کلمات دوج کوین و اتریوم را بیش از هر کلمه ای دیگری در گوگل جست و جو کرده اند. این در حالی است که کلمه بیت کوین به عنوان با ارزشمند ترین ارز دیجیتال جهان جایی در این رده بندی ندارد.

 

کودتا علیه بیت کوین!

 

گوگل به عنوان قویترین و اصلی ترین موتور جست و جوگر اینترنتی در دنیا به عنوان یک مرجع اطلاعاتی نیز محسوب می شود. گوگل بر اساس اطلاعات جست و جو شده توسط کاربران می تواند علایق و خواسته های آن ها را حدس بزند. بسیاری از سیاست مداران و اقتصاددان ها از این اطلاعات در جهت اهداف خودشان استفاده می کنند.

 

هند، در نقش مخالف ارزهای دیجیتال

گوگل ترنزد به سبک هر سال، بیشترین کلمات جست و جو شده سال ۲۰۲۱ را منتشر کرد که کلمه دوج کوین در رده چهارم و کلمه اتریوم در رده دهم قرار دارد. این موضوع نشان می دهد که این دو ارز دیجیتال در سال ۲۰۲۱ توانسته اند بیشترین توجهات را به سمت خودشان جذب کنند.

 

24 ساعت هولناک برای بیت کوین

 

نکته جالب توجه این است که در این لیست نامی از بیت کوین به عنوان اصلی ترین و مهمترین ارز دیجیتال بازار دیده نمی شود. این مسئله در کنار کاهش بی سابقه سلطه بیت کوین در بازار این سوال را ایجاد می کند که آیا واقعا دوره سلطنت بیت کوین تمام شده است؟ به نظر می رسد معامله گران شیوه معاملاتی خودشان را تغییر داده اند و به دنبال اتفاقی نو در بازار هستند.

اگر درباره ریسک خرید دوج کوین اطلاعاتی ندارید توصیه میکنم این مقاله را بخوانید.

 

منبع:
https://cointelegraph.com/news/dogecoin-and-ether-rank-in-top-10-news-searches-on-google-in-2021

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

گردونه رو بچرخون و تا 50 درصد تخفیف برای خرید محصولات جایزه بگیر!