گردونه رو بچرخون و تا 50 درصد تخفیف برای خرید محصولات جایزه بگیر!

درخت در ازای بیت کوین؛ تلاش شرکت های رمزارزی برای حفظ محیط زیست

درخت در ازای بیت کوین؛ تلاش شرکت های رمزارزی برای حفظ محیط زیست

Accelerate Financial Technologies برنامه ای در نظر دارد که طبق آن می خواهد در برابر هر سرمایه گذاری که در صرافی مبادلاتی آن صورت گیرد، هزاران درخت بکارد. طبق گزارشی که در روز جمعه توسط Bloomberg منتشر شد، شرکت خدمات سرمایه گذاری مبتنی بر Calgary، قصد دارد تا به ازای هر یک میلیون CAD، معادل ۷۹۲۰۰۰ دلار، که در صرافی بیت کوینی آنها سرمایه گذاری شود، ۳۴۵۰ درخت بکارد. هدف این شرکت از این اقدام، این است که می خواهد تا منابع مبادلاتی صرافی بیت کوینی آنها، ضد کربن باشد.

 

توکن های غیرمثلی، در این ماه رکورد ۹۰۰ میلیون دلاری زدند

 

این بدین معنا است که می خواهند تا کربن دی اکسید بیشتری از جو را نسبت به انرژی ایجاد شده توسط تراکنشات و ماینینگ بیت کوین، از بین ببرند. این شرکت ادعا می کند که هر سرمایه گذاری بزرگی منجر به ایجاد ۱۰۰۰ تن کربن دی اکسید می شود. Julian Klymochko، مدیر بخش سرمایه گذاری Accelerate، این نظریه که طرح شرکت مشابه Greenwashing بوده و یا تنها بخاطر برندینگ، خود را دوستدار محیط زیست معرفی کرده باشد را رد کرد. وی گفت که این شرکت ترجیح می دهد تا به جای خرید اعتبار های کربنی برای نام گذاری محصولات به نام ضد کربن، درخت بکارد.

 

ماینر افغانی پس از ترک کشور، در ترکیه دستگیر شد

Ninepoint Partners LP قصد دارد تا ETF بیت کوینی دوستدار محیط زیستی را، مشابه با آنچه Accelerate مطرح کرده است، ارائه دهد. در ماه مه، این شرکت گفت که مایل است تا اعتبارات کربنی را برای خنثی کردن تاثیر محیطی رمزارزها در منابع آنها خریداری کنید. بسیاری از شرکت ها در زمینه رمزارز و فضای بلاک چین، شامل شرکت های ماینینگ، راه حل هایی را برای استفاده از انرژی های تجدیدپذیر و سبز پیشنهاد داده اند تا نگرانی های مربوط به تاثیر محیطی این فناوری را از بین ببرند.

 

کاربران کوین بیس، عصبانی از خالی شدن حساب هایشان و بی مسئولیتی شرکت

 

در ماه مه، تحلیل گران Bank of America گفتند که مصرف انرژی بیت کوین از سال ۲۰۱۹، ۲۰۰ درصد افزایش یافته است و هم اکنون برابر با یک کارخانه کوچک است. چهره های مشهور در این فضا، از جمله مدیرعامل تسلا یعنی ایلان ماسک، در رابطه با افزایش مصرف این فناوری از سوخت های فسیلی ابراز نگرانی کردند.

 

منبع:

https://cointelegraph.com/news/canadian-investment-firm-plans-to-plant-trees-matching-buys-in-bitcoin-etf

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

گردونه رو بچرخون و تا 50 درصد تخفیف برای خرید محصولات جایزه بگیر!