تحلیل زوج ارز usdjpy (پنجشنبه ۲۴ شهریور ۱۴۰۱)

تحلیل زوج ارز usdjpy (پنجشنبه 24 شهریور 1401)
تحلیل زوج ارز usdjpy
تحلیل نماد usdjpy

در تایم فریم ماهانه ترتیب پلکانی کاملا صعودی است. در تایم فریم هفتگی نیز ترتیب پلکانی صعودی به صورت واضح قابل مشاهده است. در تایم فریم ماهانه یک کندل مارابوزو دیده می شود و در روزانه ترتیب پلکانی خاصی نداریم.

 

تحلیل زوج ارز nzdusd (چهارشنبه ۲۳ شهریور ۱۴۰۱)

 

تحلیل زوج ارز usdjpy (پنجشنبه 24 شهریور 1401)
usdjpy

در تایم فریم هفتگی و روزانه شاهد تشکیل یک الگوی سی پی درایو هستیم اما چون با قیمت فاصله زیادی دارد؛ آن را در نظر نمیگیریم. در تایم فریم چهار ساعته یک خط روند صعودی قرار دارد. در صورت شکسته شدن خط روند بلند مدت می توانیم پوزیشن فروش را ست کنیم. برای خرید با توجه به روند صعودی بلند مدت بالای قله تشکیل شده پوزیشن خرید قرار خواهیم داد.

 

تحلیل زوج ارز audusd (3 شنبه ۲۲ شهریور ۱۴۰۱)

 

تحلیل زوج ارز usdjpy (پنجشنبه 24 شهریور 1401)
تحلیل نمادusdjpy تایم فریم یک ساعته

 

با توجه به روند صعودی بازار حجم خرید را یک درصد و حجم فروش را نیم درصد در نظر می گیریم. خرید بالای سقف روز گذشته و فروش با شکست خط روند چهار ساعته و پولبک به خط روند خواهد بود. ضمنا به دلیل اخبار مهم در ساعت ۵ توصیه می شود؛ نیم ساعت قبل و بعد از خبر در صورت فعال نشدن اردرها آن ها را کنسل کنیم.

ازآنجایی‌که بازارهای مالی تحت‌فشار نوسانات بالایی قرار دارند و هر عاملی می‌تواند در آن نوسان ایجاد کند، تحلیل‌های ارائه‌شده در این سایت صرفاً به جهت اطلاع‌رسانی از فضای عمومی بازار ارائه می‌شوند و صرفاً نظرات تحلیل گران هستند.

تحلیل‌ها هیچ‌گونه پیشنهادی برای خرید یا فروش نیست و میداس سرمایه هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال آن‌ها ندارد.

 

تحلیل زوج ارز gbpusd (دوشنبه ۲۱ شهریور ۱۴۰۱)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.