تحلیل زوج ارز usdcad (چهارشنبه ۲ شهریور ۱۴۰۱)

تحلیل زوج ارز usdcad (چهارشنبه 2 شهریور 1401)
تحلیل زوج ارز usdcad
نمودار usdcad در تایم فریم ماهانه

در تایم فریم ماهانه ترتیب پلکانی خاصی مشاهده نمی شود. در تایم فریم هفتگی ترتیب پلکانی صعودی داریم. همچنین یک الگوی انگلفینگ صعودی نیز دیده می شود که نشان دهنده این است که روند صعودی امکان شکل گیری دارد. اما در تایم فریم روزانه شاهد ترتیب پلکانی نزولی هستیم. در نتیجه به نظر می رسد که بازار رنج است.

 

تحلیل GBPCAD (سه‌شنبه ۱شهریور ۱۴۰۱)

 

تحلیل زوج ارز usdcad (چهارشنبه 2 شهریور 1401)
نمودار usdcad در تایم فریم روزانه

در تایم فریم روزانه و چهار ساعته در یک کانال صعودی بلند مدت قرار دارد. قیمت در این لحظه در حال برخورد به خط میانی کانال است. در نتیجه می توانیم دو سناریو برای فروش و خرید این زوج ارز داشته باشیم. سناریوی خرید را با حجم بیشتر و فروش را با حجم کمتر معامله خواهیم کرد.

 

تحلیل USD INDEX (دوشنبه ۳۱مرداد ۱۴۰۱)

 

تحلیل زوج ارز usdcad
نمودار زوج ارز usdcad در تایم فریم ۱۵ دقیقه

در تایم فریم یک ساعته خط روند صعودی به وضوح شکسته شده است و در حال تشکیل پولبک به خط روند است. در نتیجه می توانیم زیر دره تشکیل شده پوزیشن فروش را ست کنیم. برای خرید می توانیم بالای قله مینور تشکیل شده سفارش خرید قرار دهیم.

حد ضرر برای فروش بالای قله مینور قرار می دهیم. در صورتی که بخواهید ریسک معامله را کم تر کنید می توانید حد ضرر را بالای قله ماژور قرار دهید.

ازآنجایی‌که بازارهای مالی تحت‌فشار نوسانات بالایی قرار دارند و هر عاملی می‌تواند در آن نوسان ایجاد کند، تحلیل‌های ارائه‌شده در این سایت صرفاً به جهت اطلاع‌رسانی از فضای عمومی بازار ارائه می‌شوند و صرفاً نظرات تحلیل گران هستند.

تحلیل‌ها هیچ‌گونه پیشنهادی برای خرید یا فروش نیست و میداس سرمایه هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال آن‌ها ندارد.

 

تحلیل زوج ارز gbpusd (1 شنبه ۳۰ مرداد ۱۴۰۱)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.