تحلیل زوج ارز nzdusd (چهارشنبه ۲۳ شهریور ۱۴۰۱)

تحلیل زوج ارز nzdusd
تحلیل زوج ارز nzdusd (چهارشنبه 23 شهریور 1401)
نمودار nzdusd در تایم فریم ماهانه

در تایم فریم ماهانه ترتیب پلکانی خاصی مشاهده نمی شود. در تایم فریم هفتگی ترتیب پلکانی هفتگی نزولی داریم. در تایم فریم روزانه ترتیب پلکانی نزولی داریم. همچنین در تایم فریم روزانه یک ابر پوشاننده نزولی تشکیل شده است. این موارد نشان دهنده آن است که بازار در تایم فریم بلند مدت به صورت نزولی است.

 

تحلیل زوج ارز audusd (3 شنبه ۲۲ شهریور ۱۴۰۱)

 

تحلیل زوج ارز nzdusd
نمودار nzdusd در تایم فریم روزانه

در تایم فریم چهار ساعته نیز شاهد ترتیب پلکانی نزولی هستیم. ضمن این که قیمت در روز گذشته ریزش زیاده داشته است. و از کف ایجاد شده قبل هم عبور کرده است. در حال حاضر قیمت به حمایت بسیار رند ۰٫۶۰۰۰ رسیده است. که این عدد سد راه قیمت است.

 

تحلیل زوج ارز gbpusd (دوشنبه ۲۱ شهریور ۱۴۰۱)

 

تحلیل زوج ارز nzdusd (چهارشنبه 23 شهریور 1401)
نمودار زوج ارز nzdusd در تایم فریم ۱۵ دقیقه

همانطور که گفته شد روند کلی قیمت به صورت نزولی است. در نتیجه پوزیشن های فروش را با حجم بیشتر و پوزیشن های خرید را با حجم کمتر معامله خواهیم کرد. برای فروش می توانیم زیر کف قبلی به صورت تک بخشی وارد پوزیشن شویم و برای قسمت دوم معامله صبر می کنیم تا یک پولبک تشکیل شود. استاپ این موقعیت فروش را می توانیم بالای محدوده رنج قرار دهیم. برای خرید باید صبر کنیم تا تریگر مناسبی به وجود بیاید.

ازآنجایی‌که بازارهای مالی تحت‌فشار نوسانات بالایی قرار دارند و هر عاملی می‌تواند در آن نوسان ایجاد کند، تحلیل‌های ارائه‌شده در این سایت صرفاً به جهت اطلاع‌رسانی از فضای عمومی بازار ارائه می‌شوند و صرفاً نظرات تحلیل گران هستند.

تحلیل‌ها هیچ‌گونه پیشنهادی برای خرید یا فروش نیست و میداس سرمایه هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال آن‌ها ندارد.

 

تحلیل زوج ارز usdcad (1شنبه ۲۰ شهریور ۱۴۰۱)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.