تحلیل زوج ارز gbpusd (دوشنبه ۲۱ شهریور ۱۴۰۱)

تحلیل زوج ارز gbpusd (دوشنبه 21 شهریور 1401)
تحلیل زوج ارز gbpusd
نمودار gbpusd در تایم فریم ماهانه

ترتیب پلکانی ماهانه ماه هاست که روند نزولی دارد. ترتیب پلکانی هفتگی نیز چند هفته پشت سر هم به صورت نزولی است. در روزانه ترتیب پلکانی صعودی قابل مشاهده است. و این موضوع نشان دهنده این است که روند کلی بازار نزولی است اما در حال اصلاح است.گ

 

تحلیل زوج ارز usdcad (1شنبه ۲۰ شهریور ۱۴۰۱)

 

تحلیل زوج ارز gbpusd (دوشنبه 21 شهریور 1401)
نمودار gbpusd در تایم فریم روزانه

در تایم فریم روزانه همانطور که گفته شد یک ترتیب پلکانی صعودی شکل گرفته است. در تایم فریم چهار ساعته شاهد یک الگوی دو دره هستیم. خط گردن این الگو شکسته شده است و در صورت پولبک می تواند سیگنال خوبی برای خرید باشد.

 

تحلیل زوج ارز usdchf (شنبه ۱۹ شهریور ۱۴۰۱)

 

تحلیل زوج ارز gbpusd
نمودار زوج ارز gbpusd در تایم فریم ۱۵ دقیقه

در تایم فریم چهار ساعته خط گردن الگوی دو دره شکسته شده است در نتیجه عبور از سقف دیروز می توانید تریگر مناسبی برای خرید باشد. برای فروش باید صبر کنیم قیمت از کف روز گذشته عبور کند.

به دلیل آن که روند بلند مدت نزولی است پوزیشن های فروش را با حجم ۱ درصد و پوزشن های خرید را با حجم ۰٫۵ درصد معامله خواهیم کرد. زوج ارز GBPUSD با شاخص دلار همبتسگی مثبت دارد. در نتیجه با تحلیل ایندکس دلار می توانیم حرکت این زوج ارز را سریع تر تشخیص دهیم.

ازآنجایی‌که بازارهای مالی تحت‌فشار نوسانات بالایی قرار دارند و هر عاملی می‌تواند در آن نوسان ایجاد کند، تحلیل‌های ارائه‌شده در این سایت صرفاً به جهت اطلاع‌رسانی از فضای عمومی بازار ارائه می‌شوند و صرفاً نظرات تحلیل گران هستند.

تحلیل‌ها هیچ‌گونه پیشنهادی برای خرید یا فروش نیست و میداس سرمایه هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال آن‌ها ندارد.

تحلیل زوج ارز audchf (پنج شنبه ۱۷ شهریور ۱۴۰۱)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.