تحلیل زوج ارز eurgbp (پنجشنبه ۳ شهریور ۱۴۰۱)

تحلیل زوج ارز eurgbp (پنجشنبه 3 شهریور 1401)
تحلیل زوج ارز eurgbp
نمودار usdcad در تایم فریم ماهانه

در تایم فریم ماهانه ترتیب پلکانی خاصی دیده نمی شود. اما یک کندل پوشای نزولی داریم. در تایم فریم هفتگی نیز ترتیب پلکانی مشخصی دیده نمی شود. در تایم فریم روزانه ترتیب پلکانی نداریم اما یک الگوی پوشای صعودی دیده می شود.

 

تحلیل زوج ارز usdcad (چهارشنبه ۲ شهریور ۱۴۰۱)

 

تحلیل زوج ارز eurgbp (پنجشنبه 3 شهریور 1401)
نمودار eurgbp در تایم فریم روزانه

در تایم فریم روزانه قیمت در کانال قرمز رنگ قرار دارد. قیمت به سقف کانال نزولی برخورد کرده است. قله های مکدی نیز در فاز منفی قرار گرفته اند. با توجه به نزولی بودن روند پوزیشن های فروش را با حجم بیشتری باز خواهیم کرد.

 

تحلیل GBPCAD (سه‌شنبه ۱شهریور ۱۴۰۱)

 

تحلیل زوج ارز eurgbp
نمودار زوج ارز eurgbp در تایم فریم ۱۵ دقیقه

در تایم فریم یک ساعته شاهد یک خط روند صعودی هستیم که از دره های ماژور تشکیل شده است. در صورت شکست این خط روند و پولبک می توانیم سیگنال خوبی در جهت فروش داشته باشیم و با توجه به این نکته که  قیمت در کانال نزولی قرار دارد در نتیجه با حجم بالا پوزیشن فروش باز خواهیم کرد.

در صورتی که قیمت موفق به شکستن کانال نزولی خود شود سناریوی خرید را در نظر می گیریم. بعد از شکست کانال و پولبک با حجم کم وارد پوزیشن خرید خواهیم شد.

ازآنجایی‌که بازارهای مالی تحت‌فشار نوسانات بالایی قرار دارند و هر عاملی می‌تواند در آن نوسان ایجاد کند، تحلیل‌های ارائه‌شده در این سایت صرفاً به جهت اطلاع‌رسانی از فضای عمومی بازار ارائه می‌شوند و صرفاً نظرات تحلیل گران هستند.

تحلیل‌ها هیچ‌گونه پیشنهادی برای خرید یا فروش نیست و میداس سرمایه هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال آن‌ها ندارد.

 

تحلیل USD INDEX (دوشنبه ۳۱مرداد ۱۴۰۱)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.