تحلیل زوج ارز eurchf (چهارشنبه ۱۹ مرداد ۱۴۰۱)

تحلیل زوج ارز eurchf (چهارشنبه 19 مرداد 1401)
تحلیل زوج ارز eurchf
تحلیل نماد eurchf

ترتیب پلکانی ماهانه، هفتگی و روزانه نزولی است. در تایم فریم ماهانه یک کندل مارابوزو نزولی می بینیم که نشان دهنده روند نزولی در این زوج ارز است. در صورتی که در کندل ماه جاری قیمت از وسط کندل ماه قبل بالاتر رود این الگو از بین خواهد رفت. در تایم فریم های پایین تر دنبال نشانه هایی برای فروش می گردیم.

 

تحلیل NZDCAD (سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۴۰۱)

 

تحلیل زوج ارز eurchf (چهارشنبه 19 مرداد 1401)
eurchf

در تایم فریم روزانه روند نزولی است. قیمت نیز در یک کانال نزولی قرار دارد. با توجه به روند نزولی در تایم فریم های بالا موقعیت های فروش در تایم فریم کوچکتر را با حجم بیشتری معامله میکنیم.

تحلیل زوج ارز eurchf
تحلیل نمادeurchfتایم فریم یک ساعته

 

تحلیل NZDCHF (دوشنبه ۱۷ مردادماه ۱۴۰۱)

 

در تایم فریم یک ساعته قیمت در حال تشکیل یک الگوی سروشانه معکوس است. برای ورود می توانیم از سقف و کف روز گذشته به عنوان تریگر استفاده کنیم. برای فروش زیر کف دیروز و بعد از پولبک وارد پوزیشن می شویم. برای خرید هم صبر می کنیم تا خط روند نزولی شکسته شود و بعد از پولبک وارد خرید می شویم. برای موقعیت فروش نقطه استاپ لاس را در بالای قله ماژور قبلی قرار می دهیم و حد سود هم معادل یک سوم atr  روزانه است.

 

ازآنجایی‌که بازارهای مالی تحت‌فشار نوسانات بالایی قرار دارند و هر عاملی می‌تواند در آن نوسان ایجاد کند، تحلیل‌های ارائه‌شده در این سایت صرفاً به جهت اطلاع‌رسانی از فضای عمومی بازار ارائه می‌شوند و صرفاً نظرات تحلیل گران هستند.

تحلیل‌ها هیچ‌گونه پیشنهادی برای خرید یا فروش نیست و میداس سرمایه هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال آن‌ها ندارد.

 

تحلیل زوج ارز audcad (شنبه ۱۵ مرداد ۱۴۰۱)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.