تحلیل زوج ارز eurcad (پنج شنبه ۲۳ تیر ۱۴۰۱)

تحلیل زوج ارز eurcad (پنج شنبه 23 تیر 1401)
تحلیل زوج ارز eurcad
تحلیل نماد eurcad

ترتیب پلکانی ماهانه نزولی است. در هفتگی و روزانه هم ترتیب پلکانی نزولی است.قیمت در ناحیه مقاومتی زرد رنگ قرار دارد که در گذشته به شدت ریجکت شده بود. نکته بسیار مهمی که باید به آن توجه داشته باشیم این است که زوج ارز eurusd به عدد بسیار رند ۱٫۰۰۰۰ برخورد کرده است و به همین دلیل بازار رنج شده است.

 

تحلیل زوج ارز euraud (چهارشنبه ۲۲ تیر ۱۴۰۱)

 

با توجه به موارد بالا شانس حرکت قیمت به سمت پایین بیشتر است در نتیجه اگر پوزیشن فروش باز کنیم با حجم بیشتر و اگر قصد داشته باشیم که خرید بگیریم با حجم کمتر اقدام خواهیم کرد.

تحلیل زوج ارز eurcad (پنج شنبه 23 تیر 1401)
eurcad

در تایم فریم چهار ساعته قیمت در یک کانال نزولی قرار دارد. در تایم فریم یکساعته شاهد تشکیل واگرایی هایی هستیم که جلوی ریزش قیمت را گرفته است.

تحلیل زوج ارز eurcad
تحلیل نماد eurcadتایم فریم ۱۵ دقیقه

 

تحلیل GBPCHF (سه‌شنبه ۲۱ تیرماه ۱۴۰۱)

 

در تایم فریم ۱۵ دقیقه می بینیم که قیمت برای عبور از ناحیه زرد رنگ دوباره واکنش نشان داده است و سریعا به این ناحیه برگشته است. با توجه به رنج بودن بازار پیشنهاد میشود که موقعیت ها را با ریسک کمتر نسبت به پوزیشن های روزهای گذشته بگیرید. برای فروش زیر شدوی تشکیل شده اقدام به فروش و برای خرید هم میتوانیم منتظر شکست کانال چهارساعته باشیم.

ازآنجایی‌که بازارهای مالی تحت‌فشار نوسانات بالایی قرار دارند و هر عاملی می‌تواند در آن نوسان ایجاد کند، تحلیل‌های ارائه‌شده در این سایت صرفاً به جهت اطلاع‌رسانی از فضای عمومی بازار ارائه می‌شوند و صرفاً نظرات تحلیل گران هستند.

تحلیل‌ها هیچ‌گونه پیشنهادی برای خرید یا فروش نیست و میداس سرمایه هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال آن‌ها ندارد.

تحلیل EURUSD (دوشنبه ۲۰ تیرماه ۱۴۰۱)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.