تحلیل زوج ارز EURCAD (جمعه ۱۴ مرداد ۱۴۰۱)

تحلیل زوج ارز EURCAD
تحلیل زوج ارز EURCAD (جمعه 14 مرداد 1401)
تحلیل نماد EURCAD

زوج ارز EURCAD در تایم فریم ماهانه ترتیب پلکانی نزولی دارد. در تایم فریم هفتگی ترتیب پلکانی خاصی مشاهده نمی شود. در تایم فریم روزانه نیز بازار در چند کندل آخر الگوی کندلی خاصی ندارد. در تایم فریم ماهانه کندل مارابوزو نزولی دیده میشود. کندل مارابوزو در صورتی فاقد اعتبار می شود که کندل آخری از میانه کندل ماه قبل عبور کند.

تحلیل زوج ارز EURCAD (جمعه 14 مرداد 1401)
EURCAD

 

تحلیل زوج ارز audusd (چهارشنبه ۱۲ مرداد ۱۴۰۱)

 

در تایم فریم چهار ساعته همانطور که در شکل مشاهده می کنید. قیمت در یک کانال افقی در حال نوسان است. در این لحظه قیمت در نزدیکی سقف کانال قرار دارد.با توجه به دو شکل بالا حرکت قیمت در بلند مدت به صورت نزولی است. و برای پوزیشن ها فروش حجم بیشتری نسبت به پوزیشن های خرید در نظر می گیریم.

تحلیل زوج ارز EURCAD
تحلیل نماد EURCAD در تایم فریم یک ساعته

 

تحلیل USDCHF (سه‌شنبه ۱۰ مرداد ۱۴۰۱)

 

در تایم فریم یک ساعته قیمت یک پرچم صعودی را تشکیل داده است و می توانیم بالای پرچم یک پوزیشن خرید باز کنیم. از آن جایی که روند بلند مدت نزولی است؛ می توانیم منتظر بمانیم تا خط روند نزولی در تایم فریم ۱۵ دقیقه تشکیل شود و بعد از آن وارد پوزیشن فروش شویم.

ازآنجایی‌که بازارهای مالی تحت‌فشار نوسانات بالایی قرار دارند و هر عاملی می‌تواند در آن نوسان ایجاد کند، تحلیل‌های ارائه‌شده در این سایت صرفاً به جهت اطلاع‌رسانی از فضای عمومی بازار ارائه می‌شوند و صرفاً نظرات تحلیل گران هستند.

تحلیل‌ها هیچ‌گونه پیشنهادی برای خرید یا فروش نیست و میداس سرمایه هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال آن‌ها ندارد.

تحلیل USDJPY (دوشنبه ۱۰ مردادماه ۱۴۰۱)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.