تحلیل زوج ارز audusd (چهارشنبه ۱۲ مرداد ۱۴۰۱)

تحلیل زوج ارز audusd (چهارشنبه 12 مرداد 1401)
تحلیل زوج ارز audusd
تحلیل نماد audusd

زوج ارز audusd در تایم فریم هفتگی ترتیب پلکانی صعودی است. در تایم فریم ماهانه ترتیب پلکانی خاصی مشاهده نمی شود اما تقریبا تمایل به نزول داشته است. در نتیجه از ترتیب پلکانی در تایم های بالاتر نتیجه گیری خاصی نمی توانیم داشته باشیم و دنبال نشانه های دیگری برای خرید و فروش می گردیم.

 

تحلیل USDCHF (سه‌شنبه ۱۰ مرداد ۱۴۰۱)

 

تحلیل زوج ارز audusd (چهارشنبه 12 مرداد 1401)
audusd

در تایم فریم روزانه قیمت در یک کانال نزولی قرار دارد. قیمت به سقف کانال برخورد کرده است و در حال ریزش به سمت کف کانال است. در نتیجه می توانیم فرصت های فروش را با حجم بیشتری در نظر داشته باشیم و فرصت های خرید را با ریسک کمتر. در تایم فریم چهار ساعته نیز یک سی پی درایو داریم که احتمال نزولی بودن قیمت را بیشتر می کند.

 

تحلیل USDJPY (دوشنبه ۱۰ مردادماه ۱۴۰۱)

 

تحلیل زوج ارز audusd
تحلیل نماد audusd در تایم فریم یک ساعته

در تایم فریم یک ساعته دنبال تریگری برای ورود می گردیم. همانطور که مشاهده می کنید قیمت بعد از شکست خط روند یک ساعته ریزش داشته است و به خط روند پولبک زده است. می توانیم زیر پایین ترین دره تشکیل شده در شکل پوزیشن فروش باز کنیم. در جهت خرید هم باید ابتدا صبر کنیم که کانال نزولی بلند مدت به سمت بالا شکسته شود.

ازآنجایی‌که بازارهای مالی تحت‌فشار نوسانات بالایی قرار دارند و هر عاملی می‌تواند در آن نوسان ایجاد کند، تحلیل‌های ارائه‌شده در این سایت صرفاً به جهت اطلاع‌رسانی از فضای عمومی بازار ارائه می‌شوند و صرفاً نظرات تحلیل گران هستند.

تحلیل‌ها هیچ‌گونه پیشنهادی برای خرید یا فروش نیست و میداس سرمایه هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال آن‌ها ندارد.

 

تحلیل زوج ارز nzdjpy (1 شنبه ۹ مرداد ۱۴۰۱)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.