تحلیل زوج ارز audjpy (چهارشنبه ۱ تیر ۱۴۰۱)

تحلیل زوج ارز audjpy (چهارشنبه 1 تیر 1401)
audjpy
تحلیل نماد audjpy

در این تحلیل قصد داریم قیمت زوج ارز audjpy را بررسی کنیم.همانطور که در چارت مشاهده میکنید قیمت در یک روند صعودی قرار دارد.در تایم فریم روزانه ترتیب پلکانی صعودی را می توانیم به وضوح مشاهده کنیم. قیمت به تازگی از سقف هفتگی خود عبور کرده همچنین عدد رند ۹۵٫۰۰ را نیز پشت سر گذاشته است. به نظر میرسد با ثابت شدن قیمت در این ناحیه راه برای رسیدن به قله ماقبل هموار باشد.

 

تحلیل GBPCAD (سه‌شنبه ۳۱ خرداد ۱۴۰۱)

 

تحلیل زوج ارز audjpy (چهارشنبه 1 تیر 1401)
Audjpy

 

audjpy
تایم فریم یکساعته

 

تحلیل NZDCAD (دوشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۱)

 

در تایم فریم چهار ساعته قیمت بعد از تشکیل یک الگوی دو دره به سمت و شکستن خط گردن به سمت اهداف بالاتر در حرکت است. همچنین در تایم فریم یکساعته قیمت مثلث مشخص شده را شکسته است و به تارگت خود رسیده است.

تحلیل زوج ارز audjpy (چهارشنبه 1 تیر 1401)
تحلیل نماد audjpyتایم فریم ۱۵ دقیقه

در تایم فریم ۱۵ دقیقه همانطور که در شکل مشخص است قیمت بعد از عبور از سقف هفتگی پولبک زده است و در حال عبور از قله است. در نتیجه می توان در این نقطه سفارش خرید قرار داد. هدف اول به صورت ثابت و هدف دوم می تواند به صورت رانر باشد تا جا برای رسیدن به سودهای بیشتر داشته باشیم. همچنین نقطه حد زیان می تواند زیر دره تشکیل شده پایین سقف هفتگی نیز قرار گیرد.

ازآنجایی‌که بازارهای مالی تحت‌فشار نوسانات بالایی قرار دارند و هر عاملی می‌تواند در آن نوسان ایجاد کند، تحلیل‌های ارائه‌شده در این سایت صرفاً به جهت اطلاع‌رسانی از فضای عمومی بازار ارائه می‌شوند و صرفاً نظرات تحلیل گران هستند.

تحلیل‌ها هیچ‌گونه پیشنهادی برای خرید یا فروش نیست و میداس سرمایه هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال آن‌ها ندارد.

تحلیل CHFJPY یکشنبه ۲۹ خرداد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.