تحلیل زوج ارز audchf (پنج شنبه شنبه ۱۶ تیر ۱۴۰۱)

تحلیل زوج ارز audchf (پنج شنبه شنبه 16 تیر 1401)
audchf
تحلیل نماد audchf

زوج ارز  audchf در تایم فریم ماهانه و هفتگی ترتیب پلکانی نزولی دارد. کندل هفته پیش در تایم فریم هفتگی یک کندل مارابوزو نزولی بود. اما قیمت در این هفته از خط وسط کندل به سمت بالا عبور کرده است. این موضوع تاثیر کندل مارابوزو هفته پیش را تا حد زیادی خنثی میکند.

 

تحلیل زوج ارز usdjpy (چهارشنبه ۱۵ تیر ۱۴۰۱)

 

 

تحلیل زوج ارز audchf (پنج شنبه شنبه 16 تیر 1401)
audchf

 

در تایم فریم h4 شاهد یک سی پی درایو هستیم که قیمت خط روند سی پی درایو را شکسته است و به آن پولبک زد. در این تایم فریم شاهد الگوی سروشانه معکوس نیز هستیم.

در مکدی واگرایی مثبت مشاهده میشود. همینطور در هیستوگرام مکدی در تایم فریم h1  شاهد واگرایی هستیم. با توجه به روند نزولی در تایم فریم های بالاتر برای خرید حجم کمتر و برای فروش حجم معامله را بیشتر در نظر میگیریم.

 

تحلیل GBPUSD (سه‌شنبه ۱۴ تیرماه ۱۴۰۱)

 

audchf
تحلیل نماد audchf در تایم فریم ۱۵ دقیقه

در تایم فریم ۱۵ دقیقه دنبال نقطه ورود مناسب می گردیم. میتوانیم بالای سقف دیروز ۰٫۶۶۳۰ یک سفارش خرید قرار دهیم و یا منتظر پولبک به عدد رند ۰٫۶۶۰۰ باشیم و بعد از آن سفارش را ثبت کنیم. برای فروش با توجه به نشانه های زیاد از برگشت روند صبر میکنیم تا قیمت ۰٫۶۵۰۰ شکست شود و بعد از آن اقدام به فروش کنیم.

ازآنجایی‌که بازارهای مالی تحت‌فشار نوسانات بالایی قرار دارند و هر عاملی می‌تواند در آن نوسان ایجاد کند، تحلیل‌های ارائه‌شده در این سایت صرفاً به جهت اطلاع‌رسانی از فضای عمومی بازار ارائه می‌شوند و صرفاً نظرات تحلیل گران هستند.

تحلیل‌ها هیچ‌گونه پیشنهادی برای خرید یا فروش نیست و میداس سرمایه هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال آن‌ها ندارد.

 

تحلیل USDJPY (دوشنبه ۱۳ تیرماه ۱۴۰۱)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.