تحلیل زوج ارز AUDCAD (پنجشنبه ۲۰ مرداد ۱۴۰۱)

تحلیل زوج ارز AUDCAD
تحلیل زوج ارز AUDCAD (پنجشنبه 20 مرداد 1401)
نمودار AUDCAD در تایم فریم ماهانه

در تایم فریم ماهانه ترتیب پلکانی خاصی مشاهده نمی شود. ترتیب پلکانی هفتگی صعودی است. در روزانه هم ترتیب پلکانی صعودی داریم. غیر از ترتیب پلکانی الگوی کندل استیک خاصی در این تایم فریم ها مشاهده نمی شود. تا اینجا نتیجه می گیریم که روند کمی متمایل به صعود است.

 

تحلیل زوج ارز eurchf (چهارشنبه ۱۹ مرداد ۱۴۰۱)

 

تحلیل زوج ارز AUDCAD (پنجشنبه 20 مرداد 1401)
نمودار AUDCAD در تایم فریم روزانه

در تایم فریم روزانه قیمت در یک کانال نزولی قرار دارد. در حال حاضر قیمت به سقف یک کانال صعودی برخورد کرده است. اگر کانال به سمت بالا شکسته شود سیگنال خوبی برای خرید است. اما در حال حاضر سناریوی فروش را هم در نظر می گیریم.

تحلیل زوج ارز AUDCAD
کانال

در تایم فریم چهار ساعته قیمت در یک کانال صعودی قرار دارد. قیمت در این تایم فریم نیز به سقف کانال صعود برخورد کرده است. دو سیگنال خلاف جهت همدیگر در تایم فریم چهار ساعته و روزانه داریم. در این مواقع صبر می کنیم تا قیمت ابتدا کمی حرکت کند و سپس تصمیم بگیریم.

تحلیل NZDCAD (سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۴۰۱)

 

تحلیل زوج ارز AUDCAD (پنجشنبه 20 مرداد 1401)
نمودار زوج ارز AUDCAD در تایم فریم ۱۵ دقیقه

در تایم فریم یک ساعته شاهد یک الگوی پرچم صعودی هستیم. بعد از شکست پرچم و پولبک سفارش خرید قرار می دهیم. برای فروش می توانیم در نزدیکی سطوح حمایت و مقاومت مهم با استفاده از باند بولینگر سیگنال خلاف جهت روند بگیریم و یا این که منتظر الگوی بازگشتی باشیم.

ازآنجایی‌که بازارهای مالی تحت‌فشار نوسانات بالایی قرار دارند و هر عاملی می‌تواند در آن نوسان ایجاد کند، تحلیل‌های ارائه‌شده در این سایت صرفاً به جهت اطلاع‌رسانی از فضای عمومی بازار ارائه می‌شوند و صرفاً نظرات تحلیل گران هستند.

تحلیل‌ها هیچ‌گونه پیشنهادی برای خرید یا فروش نیست و میداس سرمایه هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال آن‌ها ندارد.

تحلیل NZDCHF (دوشنبه ۱۷ مردادماه ۱۴۰۱)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.