بیت کوین رایگان به کمک جدیدترین سایت‌های ۲۰۲۱ و انواع روش کسب آن

بیت کوین رایگان

هرکسی که کمی از دنیای ارزهای دیجیتال اطلاعات داشته باشد مسلماً اصطلاح بیت کوین رایگان را چندین و چند بار شنیده است؛ اما مسئله‌ای که وجود دارد آیا بیت کوین رایگان واقعیت دارد؟ یا صرفاً نقش پنیری را بازی می‌کند که روی تله‌موش قرارگرفته است؟ در این مقاله در مورد دریافت ۱ بیت کوین رایگان و آموزش بیت کوین رایگان و… میخواهیم به شما توضیح دهیم پس با ما همراه باشید.

درواقع امروز نمی‌توانیم پاسخ چندان مشخصی به این مسئله بدهیم و عملاً بیان کنیم که بیت کوین رایگان وجود خارجی دارد یا نه؛ اما چیزی که می‌توانیم به قطعیت به آن اشاره‌کنیم این است که عملاً هیچ‌وقت هیچ‌چیز در دنیای اقتصادی رایگان نبوده و نخواهد بود. هر چیزی را که با عنوان ” رایگان ” همراه بوده در آن شک کنید و مطمئن باشید که پشت پرده‌هایی دارد. اگر نمیدانید ارزهای دیجیتال چگونه کار می‌کنند؟ و  میخواهید درباره حملات سایبری به بیت کوین هم بیشتر بدانید حتما این مقالات را بخوانید.

همین قانون و قاعده در مورد بیت کوین رایگان نیز وجود دارد؛ اما این مسئله با افزایش قیمت ناگهانی بیت کوین و رسیدن به اعداد جالب‌توجهی بسیار بیشتر موردتوجه اهالی اقتصاد به‌خصوص تازه‌کاران قرارگرفته است و آن‌ها مدام در حال جست‌وجوی عنوان‌هایی مانند:

· ثبت‌نام بیت کوین رایگان
· دریافت ۱ بیت کوین رایگان
· به دست آوردن بیت کوین رایگان
· سایت بیت کوین رایگان
· آموزش بیت کوین رایگان
· چگونه بیت کوین رایگان بگیریم؟
· سایت‌هایی که بیت کوین رایگان می‌دهند
· ساده‌ترین راه به دست آوردن بیت کوین
· نحوه دریافت بیت کوین رایگان
· جدیدترین ارز دیجیتال رایگان
· و ده ها مورد دیگر

نکته جالب‌توجه اینجاست که با جست‌وجوی هرکدام از این عنوان‌ها سایت‌هایی به نظر معتبر به ما نشان داده می‌شود که احتمالاً پاسخ‌های درخور توجهی خواهند داشت؛ اما یادتان باشد، کسی که بداند بیت کوین رایگان چگونه به دست می‌آید یا ساده‌ترین راه به دست آوردن بیت کوین را بداند، مسلماً نیازی به اطلاع‌رسانی آن نخواهد داشت!

 

بیت کوین رایگان از افسانه تا واقعیت

 

روزگاری بیت کوین قیمتی کمتر از یک دلار داشت و همین موضوع باعث شده بود بیت کوین یک نوع سرگرمی و یک نوع بازی اقتصادی جالب برای جذب مخاطب محسوب شود. در آن روزگار که با صد هزار تومان هم می‌شد چند واحد بیت کوین خریداری کرد مسلماً سایت‌ها و افرادی پیدا می‌شدند که بخواهند به هر دلیل بیت کوین رایگان به بقیه بدهند اما امروز هر واحد بیت کوین قیمتی برابر با ۶۰ هزار دلار دارد. حال شما انتظار دارید کسی بخواهد ۶۰ هزار دلار خرج کند تا شما بتوانید اقدام به دریافت ۱ بیت کوین رایگان کنید؟

از طرف دیگر نه‌تنها یک واحد بیت کوین، مسلماً ساتوشی نیز ارزش خاص خودش را پیداکرده است ازاین‌رو به‌طورکلی چندان صرفه اقتصادی ندارد که یک سایت یا یک شرکت یا هر چیزی دیگر اقدام به ارائه بیت کوین رایگان کند؛ اما با یک جست‌وجو در اینترنت بر اساس عنوان‌های داده‌شده به‌راحتی می‌توانید انواع سایت بیت کوین رایگان را می‌توانید پیدا کنید که اتفاقاً معتبر هم است.

پس داستان چیست؟ چرا هنوز سایت‌هایی که بیت کوین رایگان می‌دهند هنوز وجود دارند و اتفاقاً بسیار پرکارتر هم شده‌اند؟ قبل از آن‌که بخواهیم بدانیم چگونه بیت کوین رایگان بگیریم، بهتر است با پشت پرده این داستان کمی آشنا شویم. با ما همراه باشید.

 

10 تا از بهترین کیف پول‌های بیت کوین در سال ۲۰۲۰ و ۲۰۲۱

 

ثبت‌نام بیت کوین رایگان
دریافت ۱ بیت کوین رایگان

دنیای اینترنت و مسئله‌ای تحت عنوان مخاطب

 

در فضای مجازی و اینترنت تنها دو چیز است که ارزشمند است و مابقی مفاهیم تنها حاشیه‌ای هستند که چندان به درد نمی‌خورند. اطلاعات و مخاطب دو مفهوم بسیار مهم در دنیای اینترنت است. اطلاعات تنها عامل واقعی در دنیای اینترنت است که از مجراهای مختلف عبور می‌کند. این اطلاعات در صورت طبقه‌بندی شدن می‌تواند مانند یک طلا برای گروه‌های تجاری و سیاسی اهمیت داشته باشد؛ اما مخاطب چیزی است که هرکسی در دنیای اینترنت به دنبال آن است.

شما در اینترنت فعالیت می‌کنید، به دنبال چیزی جز مخاطب نیستید. این مخاطب است که می‌تواند باعث شود که شما معتبر شوید و بر اساس این اعتبار است که می‌توانید درآمدزایی داشته باشید. ساده‌ترین و بهترین نوع درآمدزایی دراین‌بین چیزی جز جذب تبلیغات نیست!

در دنیای اقتصاد هرجایی که توده‌ای از انسان‌ها به هر دلیل حضورداشته باشند بهترین نقطه برای انجام تبلیغات محسوب می‌شود. ازاین‌رو اقتصاد اهمیت زیادی به مخاطب می‌دهد. حال شما اگر صاحب این محل پرمخاطب باشید، می‌توانید محصولی را بفروشید، تبلیغ کنید یا از این سیل مخاطبان درجایی درست استفاده کنید. ازاین‌رو عملاً تمام سایت‌ها صفحه‌های مجازی به هر نحوی در پی جذب مخاطب هستند.

حال که بیت کوین این‌همه سروصدا به پا کرده است، چرا از آن در جهت جذب مخاطب استفاده نشود؟ بسیاری از سایت‌ها با شیوه‌های مختلف از بیت کوین استفاده می‌کنند. برخی ادعا می‌کنند که ماینینگ را راحت‌تر می‌کنند و برخی دیگر ادعا می‌کنند که امکان به دست آوردن بیت کوین رایگان را برای شما فراهم کرده‌اند! حال به نظر شما کدام‌یک واقعی‌تر است؟!

بیت کوین رایگان واقعیت دارد!

 

تا اینجای داستان به‌خوبی متوجه شدیم که گربه محض رضای خدا موش نمی‌گیرد! بلکه هدف بسیار جذابی را این‌گونه سایت‌ها دنبال می‌کنند؛ بنابراین باهدف کلی سایت‌ها که بیشتر بر اساس جذب مخاطب است آشنا شدیم؛ اما مسئله‌ای که وجود دارد این است که کاربر کاری با این هدف ندارد! در کلام ساده‌تر ما به‌عنوان کاربر تنها می‌خواهیم بیت کوین رایگان خودمان را دریافت کنیم. حال ما را هم جزو مخاطبان خودش حساب کند و بر اساس آن اعتبار کسب کند، ضرری به ما نمی‌رسد. بله این مسئله و این طرز تفکر کاملاً درست است.

ازاین‌رو بیایید نگاه دقیق‌ترین به انواع سایت‌های مختلف که در این زمینه فعالیت می‌کنند بیندازیم. به‌طورکلی این سایت‌ها به سه دسته اساسی تقسیم‌بندی می‌شوند. دسته اول به فاست ها معروف هستند. فاست در زبان انگلیسی به معنی قطره‌چکانی است. ازاین‌رو کاملاً مشخص است که درآمد در این‌گونه سایت‌ها کم است اما کاملاً ساده به دست می‌آید.

شما هرچند دقیقه یک‌بار (بستگی به نوع سایت) اقدام به دریافت تعداد ساتوشی مشخصی می‌کنید. دسته سوم بر اساس لینک کار می‌کنند. شما به ازای معرفی لینک مشخصی از سایت و جذب مخاطب به‌صورت هرمی برای همیشه می‌توانید پورسانت خودتان را به بیت کوین دریافت کنید. در نوع آخر نیز شما بر اساس این‌که سایت یا صفحه‌ای پرمخاطب دارید می‌توانید با همکاری سایت‌های بزرگ تبلیغاتی لینک‌ها و بنرهای تبلیغاتی آن‌ها را در صفحه خود قرار دهید.

در این حالت هزینه این تبلیغات به شما به‌صورت بیت کوین واریز می‌شود. البته این‌که این هزینه بستگی به میزان کلیک خوردن و ویو مشتریان و کاربران شما دارد. این‌ها راه‌های کلی است که سایت‌ها برای دادن بیت کوین رایگان در پیش‌گرفته‌اند. در ادامه هرکدام را به‌صورت مجزا توضیح خواهیم داد و بیشتر با آن‌ها آشنا خواهیم شد.

 

بیت کوین رایگان به کمک جدیدترین سایت‌های 2021 و انواع روش کسب آن
جدیدترین ارز دیجیتال رایگان

بیت کوین رایگان و سایت‌های فاست

 

سایت‌های فاست ساده‌ترین و البته مطرح ترین ترین سایت‌هایی هستند که اقدام به بیت کوین رایگان می‌کنند. اکثر کسانی که به دنبال یافتن راهی برای نحوه دریافت بیت کوین رایگان هستند در اولین قدم به این سایت‌ها برخورد می‌کنند. غالباً این سایت‌ها بیشتر شبیه به یک نوع کلاه‌برداری هستند.

آن‌ها در قبال حضور شما و زدن یک دکمه وعده چند ساتوشی بیت کوین را به شما می‌دهند و شما در ازای حضور پشت سر هم ‌مقداری ساتوشی بسیار کمی جمع‌آوری خواهید کرد. (ساتوشی چیست) از طرف دیگر شما تصور کنید که با جمع‌کردن هر ۱۵ ساتوشی در مدت‌زمان هر یک ساعت یک‌بار بعد از مدت‌ها به مقدار نسبتاً قابل‌توجهی رسیده‌اید. اولین مشکلی که این سایت‌ها دارند این است که حداقل سطح برداشت در نظر گرفته‌اند؛ بنابراین شما باید تا مدت‌زمان طولانی اقدام به جمع‌آوری بیت کوین رایگان کنید.

از طرف دیگر این سایت‌ها معمولاً تا زمانی که اقدام به برداشت نکرده‌اید با شما دوست هستند، مادامی‌که دست به برداشت حساب خود می‌زنید تازه متوجه انواع بهانه ها و موانع قانونی خواهید شد. اینجا متوجه خواهید شد که بیت کوین رایگان نیز چندان رایگان نیست. وقت و هزینه بالایی برای جمع‌کردن این مقدار انجام داده‌اید درحالی‌که هیچ برداشتی نمی‌توانید بکنید.
برخی از این سایت‌ها که به‌صورت قدیمی و معتبر فعالیت می‌کنند چه سایت هایی هستند؟

· Cointiply: از سال ۲۰۱۸ فعالیت می‌کند و یکی از معتبرترین و پربازدیدی‌ترین‌ها محسوب می‌شود. این سایت راه‌های مختلفی برای دریافت بیت کوین رایگان در نظر گرفته است.
· BonusBitcoin: این سایت نیز جزو قدیمی‌های این دسته از سایت‌ها محسوب می‌شود. شما هر ۱۵ دقیقه می‌توانید اقدام به دریافت ۲۴ ساتوشی کنید.
· Moon Bitcoin: این سایت نیز از اعتبار خوبی برخوردار است. شما می‌توانید هر ۵ دقیقه اقدام به دریافت ۱۰ ساتوشی کنید.

 

سایت بیت کوین رایگان
ثبت نام ارز دیجیتال رایگان

توجه داشته باشید که برخی از این سایت‌ها به‌صورت شانسی و به حالت قمار اقدام به اعطای بیت کوین رایگان می‌کنند. به نظر به آن‌ها اعتماد نکنید بهتر باشد!

 

بیت کوین رایگان به کمک جدیدترین سایت‌های 2021 و انواع روش کسب آن

پیوندها و لینک‌های ارجاعی

 

همان‌طور که بیان کردیم جذب و نگهداری مخاطب اهمیت بسیار بالایی دارد. ازاین‌رو بسیاری از سایت‌های معتبر در زمینه‌های مختلف برای جذب مخاطب و تشویق مخاطب نسبت به تبلیغ این سایت‌ها اقدام به اعطای بیت کوین رایگان می‌کنند. هر کاربر که می‌خواهد از این بیت کوین ها استفاده کند باید لینک مخصوص خود را دریافت کند و بر اساس این لینک اقدام به جذب مخاطب برای سایت کند. به تعداد کسانی که از طریق این لینک وارد سایت می‌شوند درصد مشخصی بیت کوین تعلق می‌گیرد. نکته مهم این است که این داستان به‌صورت هرمی‌خواهد بود.

بسیاری از صرافی‌های حوزه ارزهای دیجیتال از این موضوع استفاده می‌کنند. به نظر می‌رسد اگر به دنبال کسب درآمد و به دست آوردن بیت کوین رایگان هستید، این راه می‌تواند کاملاً مؤثر و مطمئن باشد. به‌خصوص این‌که صرافی‌ها بزرگی مانند بایننس و پکس فول ازاین‌روش استفاده می‌کنند. توجه داشته باشید که شما با استفاده ازاین‌روش می‌توانید تا ۵۰ درصد کارمزد فرد جذب‌شده را نیز دریافت کنید. این پیشنهادی است که بایننس برای شما دارد!

بنابراین به نظر می‌رسد اگر به دنبال پیدا کردن مسیری برای کسب بیت کوین رایگان هستید، این راه می‌تواند کاملاً مؤثر و قابل‌اطمینان باشد. به‌هرحال بایننس یا صرافی‌های بزرگ دیگر اسم و رسم بزرگی در بازار دارند.

 

آموزش تبدیل بیت کوین به ریال، چگونه بیت کوین خود را تبدیل کنیم؟

 

چگونه بیت کوین رایگان بگیریم
ثبت نام بیت کوین رایگان

همکاری با سایت‌های تبلیغاتی برای بیت کوین رایگان

برخی از سایت‌های تبلیغاتی ابتکاری جالب به خرج داده‌اند. آن‌ها با استفاده از مسئله پورسانت و اعطای بیت کوین رایگان سایت‌ها و صفحات خورد با تعدادی محدود مخاطب را به سمت خود جذب می‌کنند. این صفحات با قرار دادن بنرها و لینک‌های مخصوص تبلیغاتی به میزان موردتوجه قرار گرفتن این صفحات سرمایه خوبی می‌توانند از سایت اصلی دریافت کنند. این روش به‌نوعی یک بازی برد برد میان کارفرما، سایت اصلی تبلیغات و صفحات کوچک‌تر است. در این حالت سود میان این سه تقسیم می‌شود اما تعداد جذب مخاطب بیشتر و این یعنی اعتبار بالاتر و سود بالاتر!

برخی دیگر از این سایت‌ها به شیوه‌ای دیگر سعی می‌کنند بنرهای تبلیغاتی خودشان را مطرح کنند. این سایت‌ها که از قدیم‌الایام نیز وجود داشته‌اند، به سایت‌های کلیک معروف هستند. یک سری بنرو تبلیغات در این سایت‌ها وجود دارد و شما باید روی آن‌ها کلیک کنید و بعد از باز شدن چندثانیه‌ای را در سایت بمانید، بعدازاین اتفاق مقدار مشخصی هدیه و جایزه به شما تعلق می‌گیرد. در گذشته این جوایز به‌صورت دلاری بوده است که امروزه برخی از این سایت‌ها به‌صورت دادن بیت کوین رایگان این کار را انجام می‌دهند. نمونه‌ای از مهم‌ترین سایت‌ها در این حوزه عبارت‌اند از:

سایت‌های تبلیغاتی برای بیت کوین رایگان چه سایت هایی هستند؟

· CoinTraffic
· Coinzilla
· Bitmedia

 

بیت کوین رایگان به کمک جدیدترین سایت‌های 2021 و انواع روش کسب آن
جدیدترین ارز دیجیتال رایگان

بیت کوین رایگان و مسئله مهم امنیتی

همیشه در مورد هر چیز رایگان شک کنید! یادتان باشد که پنیر رایگان فقط در تله‌موش پیدا می‌شود. این جمله‌ای است که می‌تواند شمارا از بسیاری مشکلات نجات دهد. درواقع با افزایش قیمت بیت کوین (قیمت بیت کوین چیست)  بسیاری علاقه شدیدی به داشتن این طلای دیجیتالی پیداکرده‌اند. همین علاقه دلیل کافی است تا بدون تحقیق و تفکر کافی در دام‌های گسترده کلاه‌برداران بیفتید.

در کلام ساده‌تر کلاه‌برداران هیچ‌گاه نمی‌توانند به‌صورت مستقیم به بیت کوین و یا سایر رمز ارزها دسترسی داشته باشند؛ اما این دلیل نمی‌شود که آن‌ها نتوانند شمارا وادار به این کار کنند که خودتان با دستان خودتان بیت کوین های خودتان را به آن‌ها بدهید. مثلاً برخی از آن‌ها به بهانه ثبت‌نام بیت کوین رایگان و یا آموزش بیت کوین رایگان از شما می‌خواهند که مقدار مشخصی بیت کوین به آن‌ها بدهید یا حتی برخی نیز کار بسیار جذاب‌تری می‌کنند.

به بهانه‌ی بیت کوین رایگان و واریز این مقدار بیت کوین، از شما رمز کیف پولتان را می‌خواهند و یا حتی برخی دیگر مدعی هستند تنها در صورتی بیت کوین رایگان به شما تعلق می‌گیرد که از طریق این سایت اقدام به افتتاح حساب بیت کوین کنید؛ بنابراین بیت کوین رایگان در اینجا طعمه‌ای بیش نیست و متأسفانه بسیاری درگیر این موضوع می‌شوند.(برای اینکه با طریقه ساخت کیف پول بیت کوین و معایب دوج کوین آشنا شوید حتما این مقاله را بخوانید)

 

متخصص حوزه مالی، جان دالبی، به NYDIG می‌پیوندد

 

پایان سخن از بیت کوین رایگان

 

به‌طورکلی هر چیزی که رایگان باشد جذابیت خاص خودش را دارد. حال این‌که بیت کوین عملاً ارزش بسیار بالایی دارد و بیت کوین رایگان می‌تواند بسیار جذاب‌تر از چیزی باشد که فکر می‌کنیم؛ اما در این مقاله به‌خوبی متوجه شدیم که بیت کوین رایگان چندان هم رایگان نیست و ده ها ترفند و روش خاص خودش را دارد.

به نظر می‌رسد که بهترین راه استفاده از بیت کوین رایگان همکاری با صرافی‌های معتبر مانند بایننس می‌باشند. به‌هرحال این‌گونه سایت‌ها امتحان خودشان را پس داده‌اند. در نظر داشته باشید که در این مسیر بسیاری به بهانه بیت کوین رایگان اقدام به کلاه‌برداری و سو استفاده می‌کنند. ازاین‌رو سعی کنید کمتر دست به بیت کوین رایگان بزنید یا در این مسیر حداقل هوشیاری کامل داشته باشید و به بسیاری از سایت‌ها اعتماد نکنید.

به نظر می‌رسد بهترین راه برای ثروتمند شدن به‌جای استفاده از بیت کوین رایگان و راه‌های میانبر دیگر کسب دانش و تجربه بالا و ریسک‌پذیری است. هیچ ثروتمندی را نمی‌توانید پیدا کنید که از طریق چیزهایی مانند بیت کوین مجانی یا هر چیز دیگر پولدار شده باشد؛ بنابراین سعی کنید راه مستقیم اما مطمئن را انتخاب کنید. یادتان باشد گاهی مسیرهای کوتاه تنها تله‌ای هستند که باعث می‌شوند شما هیچ‌گاه به هدف واقعی خودتان نرسید.

به نظر شما بهترین صرافی ارز دیجیتال ایرانی چه صرافی است؟ اگر میخواهید اطلاعات بیشتری بدانید به این مقاله مراجعه کنید.

2 دیدگاه برای “بیت کوین رایگان به کمک جدیدترین سایت‌های ۲۰۲۱ و انواع روش کسب آن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.