بهترین صرافی ارز دیجیتال کدم‌اند؟ معرفی ۵ صرافی آنلاین معتبر ایرانی

بهترین صرافی ارز دیجیتال

پیدا کردن بهترین صرافی ارز دیجیتال یکی از مهم‌ترین دغدغه‌ها و چالش‌های ذهنی سرمایه‌گذاران و فعالان اقتصادی در حوزه ارزهای دیجیتال است. بهترین صرافی ارز دیجیتال برای هر سرمایه‌گذار می‌تواند شرایط و ویژگی‌های مختلفی داشته باشد؛ اما به‌طورکلی برای یافتن بهترین صرافی های ارز دیجیتال باید شرایط و ویژگی‌های مختلفی را مدنظر گرفت.

با توجه به این‌که ارزهای دیجیتال و بیت کوین توانسته در سال‌های اخیر محبوبیت بالایی پیدا کند و سرمایه‌گذار خوبی به این بازار شده، باعث شده است که عملاً صرافی‌های مختلفی در سراسر دنیا تأسیس شود. در کلام ساده‌تر شما به‌عنوان یک فعال اقتصادی در ارزهای دیجیتال برای خرید یا فروش این ارزها نیاز به محل مشخصی دارید. بروکرها یا صرافی‌ها این محل را برای خریداران و فروشنده‌ها فراهم می‌کنند. درواقع شما با حضور در صرافی‌ها می‌توانید خریدار یا فروشنده انواع ارزهای دیجیتال را پیدا کنید.

اما مسئله‌ای که وجود دارد این است که کدام بروکر را می‌توانیم به‌عنوان بهترین صرافی ارز دیجیتال برای خود انتخاب کنیم؟ این سؤال جنبه‌های مختلفی می‌تواند داشته باشد. اصولاً عنوان ” بهترین صرافی ارز دیجیتال ” را با عنوان “صرافی های معتبر ارز دیجیتال” هم‌ارز می‌دانیم. پس بهتر بپرسیم که چه ویژگی‌هایی را می‌توانیم برای یک صرافی معتبر ارز دیجیتال ایرانی در نظر بگیریم؟ با ما همراه باشید که قرار است به این سؤال پاسخ دهیم.

قبل از اینکه به ادامه بحث بپردازیم، میداس سرمایه یک مقاله ای تهیه کرده به اسم تحلیل فاندامنتال ارز دیجیتال با مراجعه به آن میتوانید از اطلاعات و گفته های استاد بوربور بهره مند شوید.

بهترین صرافی ارز دیجیتال و چه ویژگی‌هایی که باید داشته باشد؟

با یک جست‌وجو در گوگل شما به‌راحتی می‌توانید انواع بروکرها و صرافی‌های معتبر اینترنتی را پیدا کنید که هرکدام به تنهای معتقد هستند که بهترین صرافی ارز دیجیتال در تمام دنیا هستند؛ اما واقعیت چیست؟ کدام‌یکی از این صرافی‌های معتبر اینترنتی را می‌توان به‌عنوان بهترین صرافی ارز دیجیتال قبول کرد.

هر سرمایه‌گذار و فعال اقتصادی در حوزه ارزهای دیجیتال بر اساس نیاز و هدف خود می‌تواند ویژگی‌های خاصی برای بهترین صرافی ارز دیجیتال در نظر بگیرد؛ اما می‌توانیم به‌صورت کلی ویژگی‌های بهترین صرافی ارز دیجیتال را به‌صورت تیتروار به شکل زیر بیان کنیم:

· گذراندن انواع تست‌های امنیتی و وجود انواع گواهی‌های مرتبط با این تست ها
· شهرت تیم فنی و اعتبار این تیم به‌عنوان مسئول اصلی مراقبت از بروکر و سایت
· کیفیت و سرعت در ارائه خدمات
· سرعت پاسخگویی و کیفیت پیگیری تیم پشتیبانی
· درصد کارمزد در معاملات و نحوه محاسبه آن‌ها
· جامع بودن ازنظر گستره رمز ارزها (تعداد رمز ارز قابل معامله)
· راحتی در ترید انواع رمز ارزها
· ظاهر جذاب و کارآمد
· مشخص بودن دفتر مرکزی و توانایی ارتباط با دفتر مرکزی
· داشتن شبکه‌های اجتماعی مختلف و در ارتباط بودن مدیران با کاربران

 

ارز دیجیتال چیست؟ و چه آینده‌ای در ایران دارد؟

 

بهترین صرافی ارز دیجیتال
بهترین صرافی های ارز دیجیتال ایرانی

این‌ها بخشی از فاکتورهایی است که می‌تواند بهترین صرافی ارز دیجیتال را برای ما مشخص کند. حال ممکن است برای عده‌ای درصد کارمزد معاملات برای تعیین بهترین صرافی ارز دیجیتال اهمیت بالایی داشته باشد و برای عده‌ای دیگر امنیت سایت در مشخص شدن بهترین صرافی ارز دیجیتال تأثیر بالایی دارد؛ بنابراین عملاً باید خودتان بهترین صرافی ارز دیجیتال را بر اساس نیاز شخصی خودتان انتخاب کنید؛ اما در ادامه سعی می‌کنیم با معرفی انواع صرافی‌های مختلف و بررسی آن ازنظر فاکتورهای گفته‌شده راهی برای پیدا کردن بهترین صرافی ارز دیجیتال برای شما ایجاد کنیم.

 

بهترین صرافی ارز دیجیتال، ایرانی یا خارجی؟

 

یکی از مهم‌ترین سؤالاتی که در مورد بهترین صرافی ارز دیجیتال مطرح می‌شود این است که آیا می‌توان به صرافی‌های داخلی هم اعتماد کرد و به آن‌ها نیز لقب بهترین صرافی ارز دیجیتال داد یا خیر؟

پاسخ چندان دقیقی به این سؤال نمی‌توانیم بدهیم. به‌طورکلی کاربران ایرانی اجازه حضور مستقیم در دنیای ارزهای دیجیتال توسط بروکرهای معتبر جهانی را ندارند. در کلام ساده‌تر به سبب تحریم‌های پولی و مالی ایران، عملاً کاربران ایرانی نمی‌توانند از بروکرها و صرافی‌های معتبر جهانی که غالباً از قوانین تجاری آمریکا پیروی می‌کنند استفاده کنند. ازاین‌رو استفاده مستقیم از بهترین صرافی ارز دیجیتال جهانی برای کاربران ایرانی غیرممکن است.

فارغ از این مسئله به سبب نبود زیرساخت مناسب مالی در ایران عملاً ما قادر به واریز یا برداشت وجه به‌صورت ارزی نیستیم. همین موضوع باعث شده است که در پرداخت ها و برداشت در دنیای ارز دیجیتال دچار مشکل شویم. پس برای یک کاربر ایرانی فارغ از فاکتورهای گفته‌شده به نظر می‌رسد که بهترین صرافی های ارز دیجیتال باید ویژگی‌های دیگری نیز داشته باشد. ازاین‌رو برخی معتقد هستند که بهترین صرافی ارز دیجیتال می‌توان یک صرافی آنلاین معتبر ایرانی باشد.

بنابراین شرایط پرداخت، احراز هویت و احتمال بلاک شدن سرمایه در صرافی‌های خارجی باعث می‌شود که ما بین بهترین صرافی ارز دیجیتال خارجی و داخلی مردد شویم. اگر شما قادر به تهیه vpn معتبر هستید که می‌تواند یک آی پی مشخص به شما تخصیص بدهد و همچنین ازنظر پرداخت یا برداشت مشکلی ندارید و راه‌حل مشخصی برای این موضوع دارید مسلماً بهترین صرافی ارز دیجیتال می‌تواند یکی از صرافی‌های خارجی باشد، اما اگر در این موارد گفته‌شده مشکلی دارید بهتر است سراغ بهترین صرافی‌های ارز دیجیتال در ایران بروید.
اگر قصد دارید استخراج لایت کوین با گوشی اندروید راه انداری کنید،توصیه میکنم این مقاله را از دست ندهید.

بهترین صرافی ارز دیجیتال جهانی
کدام صرافی ارز دیجیتال با ایران کار میکند – صرافی دیجیتال

بهترین صرافی ارز دیجیتال جهانی

 

وقتی عنوان بهترین صرافی ارز دیجیتال را به کار می‌بریم اولین صرافی که به ذهن هرکسی می‌رسد، بایننس است. بایننس را امروز نه‌تنها بهترین صرافی ارز دیجیتال بلکه به‌عنوان غول بازار ارزهای دیجیتال می‌دانند. این بروکر با استفاده از اعتبارات مختلفی که برای کاربران خود در نظر گرفته توانسته موقعیت خوبی در دنیای ارزهای دیجیتال باز کند. تقریباً شما می‌توانید تمام رم ارزهای موجود در بازار را در بروکر بایننس پیدا کنید.

این بروکر حتی رمز ارز مخصوص خود تحت عنوان بایننس کوین را دارد که بر اساس آن بسیاری از کارهای اعتباراتی را انجام می‌دهد. به‌واقع می‌توانیم بایننس را از هر نظر به‌عنوان بهترین صرافی ارز دیجیتال در جهان بدانیم. شاید تنها اشکالی که بتوانیم به این صرافی داشته باشیم شلوغ بودن آن است. درواقع هرجایی که کاربران زیادی داشته باشد با مشکلات مختلفی ازجمله کندی سرعت و … مواجه می‌شود؛ اما تیم فنی بایننس تا به امروز توانسته‌اند پاسخگوی این حجم از کاربران در سراسر دنیا باشند.

 

بهترین صرافی ارز دیجیتال ایرانی
بهترین صرافی ارز دیجیتال در ایران – بهترین صرافی های ارز دیجیتال در ایران

 

کوین بیس را می‌توان یکی دیگر از بهترین صرافی ارز دیجیتال دنیا بدانیم. کوین بیس یک صرافی آمریکایی است که عملاً به‌عنوان کیف پول نیز می‌توانید از آن استفاده کنید. نکته مهمی که در مورد کوین بیس وجود دارد این است که این صرافی توانسته محیط امن برای کاربران خود در بیش از ۳۰ کشور جهان ایجاد کند. مدیرعامل این صرافی معتقد است که طی چند سال دیگر یک میلیارد نفر به دنیای ارزه‌ای دیجیتال اضافه می‌شوند.

 

سرمایه‌گذاری در بورس یا ارز دیجیتال کدام‌یک بازده بیشتر دارد؟

 

بیترکس را می‌توان یکی از بهترین صرافی ارز دیجیتال دانست که امروز طرفداران خاصی دارد. درواقع بیترکس به‌نوعی طراحی‌شده است که تنها برای ترید ارزهای دیجیتال بین یکدیگر کاربرد دارد. در کلام ساده‌تر شما با داشتن حداقل یک رمز ارز اجازه استفاده از بیترکس را خواهید داشت. در این صرافی شما تنها می‌توانید بین ارزهای مختلف ‌ترید داشته باشید. سرعت ترید و کیفیت بالا در این معاملات باعث شده است که این صرافی به یکی از بهترین صرافی ارز دیجیتال دنیا تبدیل شود.

 

دیگر صرافی‌های مطرح جهانی
صرافی ایرانی ارز دیجیتال – خرید ارز دیجیتال

دیگر صرافی‌های مطرح جهانی

 

لوکال بیت کوینز یکی از محبوب‌ترین صرافی‌های جهانی برای کاربران ایرانی تا سال گذشته محسوب می‌شد. درواقع کاربران ایرانی بدون هیچ محدودیتی می‌توانستند در این صرافی فعالیت کنند؛ اما سال گذشته‌ای صرافی اعلام کرد که از ادامه خدمات به کاربران ایرانی بر اساس قوانین تحریمی معذور است. بااین‌حال پرداخته‌ای سریع و ساده‌ این صرافی کاری کرده است که هنوز میان ایرانی‌ها از محبوبیت خوبی برخوردار است.

ما برای شما جدیدترین قوانین ارز دیجیتال در ایران را در یک مقاله نوشته ایم با مراجعه به آن اطلاعات خوبی کسب خواهید کرد.

جی دکس از دیگر صرافی‌های مطرح جهانی محسوب می‌شود که بیشتر کاربران حرفه‌ای به آن علاقه‌مند هستند. رابط کاربری نه‌چندان ساده و همچنین قوانین اختصاصی سایت باعث شده است که عملاً جی دکس برای کسانی مناسب باشند که به‌صورت حرفه‌ای‌تری در بازار فعالیت می‌کنند. این صرافی کاربران خودش مشمول خدمات بیمه‌ای می‌کند. ازاین‌رو کاربران علاقه زیادی به استفاده از این صرافی دارند.

از دیگر صرافی‌های مطرح که می‌توانند هرکدام در رده بهترین صرافی ارز دیجیتال قرار بگیرند می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

· پولونیکس
· هوبی
· آلفا کش
· کراکن
· رابین هود
· چنجلی
· کوین پیمنتز
· کوکوین
· بیت پاندا
· کوین ماما
· بیتیت
· بیت مکس
· جمینی
· بیت استمپ

صرافی‌های معتبر اینترنتی
صرافی های ارز دیجیتال ایرانی – صرافی های خارجی ارز دیجیتال

بهترین صرافی‌های ارز دیجیتال در ایران چه صرافی هایی هستند؟

 

همان‌طور که در بالاتر گفتیم بسیاری از بهترین صرافی ارز دیجیتال دنیا از خدمات‌رسانی به ایرانی‌ها امتناع می‌کنند و عملاً بر اساس قوانین تجاری، حضور ایرانی‌ها در دنیای ارزهای دیجیتال را ممنوع می‌دانند. ازاین‌رو درصورتی‌که یکی از این بهترین صرافی های ارز دیجیتال بفهمد که کاربر ایرانی دارد به‌سرعت حساب کاربری او را بلاک می‌کند و سرمایه‌ای هم اگر وجود داشته باشد این سرمایه تا زمان تعیین تکلیف بلاک می‌شود. ممکن است این زمان چندین سال نیز طول بکشد.

بنابراین بسیاری از کاربران قید استفاده از بهترین صرافی ارز دیجیتال را می‌زنند. سعی می‌کنند که باواسطه‌ها و بروکرهای داخلی کار کنند. در ایران نیز انواع صرافی‌های اینترنتی تأسیس‌شده است که در بین آن‌ها چندین صرافی معتبر وجود دارد. مسئله مهمی که در مورد ارزهای دیجیتال وجود دارد این است که این ارزها غیرقابل ره‌گیری هستند. پس احتمالاً کلاه‌برداری و تقلب در این موارد بسیار زیاد است. این موضوع در کشور ما نیز به‌وفور دیده‌شده است. وجود انواع سایت‌ها و بروکرهای تقلبی کار را برای انتخاب و معرفی بهترین صرافی ارز دیجیتال سخت‌تر می‌کند.

اما به‌هرحال بر اساس تجربه و نوع شناختی که میان کاربران وجود دارد می‌توان چند صرافی را به‌عنوان بهترین صرافی ارز دیجیتال ایرانی معرفی کرد. برخی از این سایت‌ها و بروکر ها ازنظر رتبه الکسا و همچنین میزان کاربرانی که دارند می‌توانند با بهترین صرافی ارز دیجیتال دنیا رقابت کنند.

در مورد سراچه‌های داخلی و بروکرهای ایرانی نیز همان فاکتورهای بهترین صرافی های ارز دیجیتال صادق است. با این تفاوت که در بروکرهای داخلی دیگر مسئله بلاک شدن سرمایه و همچنین مشکلات پرداخت و واریز وجود ندارد.

معرفی بهترین صرافی ارز دیجیتال ایرانی
بهترین صرافی ارز دیجیتال ایرانی – بهترین صرافی ایرانی

 

 

معرفی بهترین صرافی ارز دیجیتال ایرانی

 

برای معرفی صرافی های ارز دیجیتال ایرانی باید بگوییم که: به‌طورکلی در داخل کشور ده ها مورد صرافی به‌صورت اینترنتی احداث‌شده است. ازآن‌جهت که قانون مشخصی در مورد ارزهای دیجیتال و صرافی‌ها در ایران وجود ندارد عملاً احداث صرافی کار ساده‌ای شده است؛ اما دراین‌بین چند مورد صرافی معتبر وجود دارد که توانسته اعتماد کاربران داخلی را جلب کند. این صرافی‌ها عبارت‌اند از:

۱- کریپتولند: این صرافی داخلی به‌نوعی یکی از قدیمی‌ترین و اولین بروکرهای داخلی است که توانسته اعتماد کاربران داخلی را به‌خوبی جلب کند. این صرافی اپلیکیشن موبایلی ندارد و تقریباً برای تمامی ارزهای دیجیتال امکان خریدوفروش دارد. کارمزد معامله در این صرافی چیزی حدود ۰٫۱ درصد است.

۲- والکس: این صرافی به‌سرعت بالای ترید شهرت دارد. این را می‌توان به این دلیل دانست که تنه ۶ ارز برتر در این صرافی معامله می‌شود. همچنین حداکثر کارمزد معامله چیزی حدود ۰٫۴ درصد است.

۳- نوبیتکس: این صرافی به سبب نوپا بودن از امکانات جدیدتری چون اپلیکیشن موبایل استفاده کرده است. با داشتن تمامی ارزها امکان خوبی برای معامله فراهم آورده است. کارمزد معاملات حداکثر ۰٫۳۵ درصد است.

۴- اکسیر: این صرافی مانند نوبیتکس از اپلیکیشن موبایلی نیز بهره می‌برد. منتها در اکسیر تنها ۱۲ ارز دیجیتال برتر خریدوفروش می‌شود. حداکثر کارمزد در معاملات ۰٫۴ درصد است.

۵- اکس کوینو: به‌واقع می‌توان یکی از کم کارمزدترین صرافیهای ایرانی ارز دیجیتال را این صرافی بدانیم. این صرافی برای تمام ارزهای دیجیتال امکان خریدوفروش را فراهم کرده است. همچنین حداکثر کارمزد معاملات چیزی حدود ۰٫۰۱۵ درصد است.

 

تجربه کاربران در انتخاب صرافی های معتبر ارز دیجیتال

نکته بسیار مهم اینجاست که ما هرچقدر هم که بخواهیم صرافی های مختلف را به شما معرفی کنیم، در نهایت این تجربه کاربران است که می تواند بهترین راهنمایی در انتخاب بهترین صرافی های معتبر ارز دیجیتال باشد.

بر اساس نظرسنجی های مختلف می توان صراحتا گفت که غالب صرافی های داخلی از زیر ساخت مناسب برای معامله کردن برخوردار نیستند. در کلام ساده تر انواع صرافی آنلاین معتبر ایرانی در بهترین حالت مشکلاتی را برای کاربران به همراه دارد که می تواند برای معامله گران غیر قابل تحمل باشد. رایج ترین این مشکلات مسلما کندی صرافی ها در نقل و انتقال های مالی و یا معاملات است. داشتن سرعت مناسب از مهمترین فاکتورهایی است که کاربران به دنبال آن هستند.

مسئله مهم دیگر نحوه برداشت از حساب صرافی است. بر اساس نظرسنجی ها بیشتر صرافی های داخلی در واریز وجه به حساب مشتریان خودشان بسیار کند و دیر عمل می کنند و گاها دیده شده است که این واریز وجه با مشکلات مختلفی رو به رو بوده است. همین موضوع عملا کار با صرافی دیجیتال ایرانی را در کنار تمام مزایایی که دارد، ناخوشایند کرده است.

صرافی آنلاین معتبر ایرانی
بهترین صرافی ایرانی ارز دیجیتال – لیست صرافی های ارز دیجیتال ایرانی

صرافی آنلاین معتبر ایرانی

اما در دل نارضایتی های مختلفی که وجود دارد می توان چند صرافی آنلاین ارز دیجیتال داخلی را نیز پیدا کرد که توانسته اند رضایت نسبی مشتریان خودشان را در مورد های مختلف به دست بیاورند.
صرافی آنلاین اکسکوینو یکی از این موارد معدود محسوب می شود. در واقع این صرافی وابسته به هلدینگ ارنیکا می باشد. همین موضوع باعث شده است که پشتیبانی مالی خوبی داشته باشد. این صرافی تلاش کرده است که پشتیبانی از کاربران خودش را به صورت تمام وقت ارائه دهد تا مشکلات کمتری در این بین به وجود بیاید. از نظر کارمزد نیز این صرافی در بین کم کارمزد ترین ها قرار دارد.

صرافی موفق دیگر از نظر کاربران صرافی کریپتوکامرس است. گروه توسعه دهنده این صرافی سال ها تجربه راه اندازی انواع پلتفرم های مهم مالی را در کارنامه خود دارند و همین تجربه باعث شده است که امروز یکی از بهترین صرافی های خدمات دهنده در کشور محسوب شود. این صرافی توانسته نیاز مشتریان خودش را دقیق و سریع برطرف کند اما با این حال از نظر کیفیت نمی توان این صرافی ها را با بزرگان جهانی مقایسه کرد.

کدام صرافی ارز دیجیتال با ایران کار می کند؟ ( صرافی آنلاین ارز دیجیتال )
بهترین صرافی ارز دیجیتال برای ایرانیان – صرافی دیجیتال معتبر

کدام صرافی ارز دیجیتال با ایران کار می کند؟ ( صرافی آنلاین ارز دیجیتال )

به نظر شما کدام صرافی ارز دیجیتال با ایران کار می کند؟ در واقع پاسخ به این سوال تقریبا روشن است. هیچ صرافی معتبر جهانی به صورت مستقیم با صرافی های داخلی کار نمی کنند. علت این موضوع را می توان در دو چیز خلاصه کرد.
اول این که صرافی های معتبر جهانی به هر حال باید طبق قوانین تجاری بین المللی رفتار کنند. قوانینی که بخش عمده ای از آن را امریکا و اروپا مشخص می کنند. زمانی که بر اساس این قوانین، تجارت آزاد با ایران غیر قانونی تلقی می شود، عملا هیچ صرافی حق همکاری با طرف های داخلی را ندارد.

از طرف دیگر سیستم پولی و مالی ایران زیر ساخت مناسب برای برقراری ارتباط مستقیم با طرف های خارجی را ندارد. شما تصور کنید همان صرافی هایی که نمی توانند نظر مشتریان و کاربران داخلی را به خود جلب کنند و آن ها را راضی نگه دارند، چگونه می توانند با طرف های خارجی وارد رابطه تجاری شوند؟
البته زمزمه هایی از این که صرافی های روسی و چینی قصد ورود به اقتصاد کشور را دارند، شنیده می شود، اما به نظر نمی رسد این زمزمه ها چندان واقعی باشد یا حداقل در سال های نزدیک منتظر وقوع آن باشیم.

 

سرمایه‌گذار ارز دیجیتال تلگرام تهدید به شکایت کرد!

 

ما در این مقاله سعی کردیم درباره صرافی ایرانی ارز دیجیتال، بهترین صرافی ارز دیجیتال در ایران، صرافی آنلاین ارز دیجیتال و موارد مرتبط به آن برای شما توضیح دهیم، اگر تجربه ای در کار با صرافی داشتید خوشحال میشویم برای ما کامنت بگذارید.

آیا میدانید لایت کوین چیست ؟ و اگر میخواهید با سیگنال نوسان گیری ارز دیجیتال، بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه‌گذاری و قیمت ساتوشی را بررسی کنید این مقاله یه شما کمک خواهد کرد.

94 دیدگاه برای “بهترین صرافی ارز دیجیتال کدم‌اند؟ معرفی ۵ صرافی آنلاین معتبر ایرانی

 1. پاییز گفته:

  از سایت جیبیتکس خرید نکنید. رمز ارزتون نگه میداره مثلا دوج کویین باید ۱۰۰۰ تا بشه تا بهتون بده و موقع تسویه حساب هم پولتون نگه میداره من ضرر کردم

 2. شکیبا گفته:

  سلام وقت بخیر منم با کریپتولند کار کردم در نهایت تونستم با تماس پولم رو برداشت کنم اما بعد از ۱۴ساعت و در دفعات قبلی برای برداشت ۱۲ساعت زمان برد

 3. بسم رب النور گفته:

  صرافی زرین ارز آشغال ترینه ارز رو ۵درصد بالاتر از نرخ روز ازتون میخره پولشو از حسابهای هک شده براتون واریز می‌کنه و بقیشم اینکه سر و کارتون میافته با پلیس فتا و دادگاه و ….
  اونایی که دنبال پول بیشترن حواسشون باشه
  و من الله توفیق

 4. کوروش زند گفته:

  من از صرافی نوبیتکس استفاده میکنم و نسبتا صرافی خوبیه و پشتیبان عالی داره
  جدیدا یه خورده متقاضی زیاد شده و برای ارتقاء به سطح دوم احراز هویت رو دیر انجام میده
  دارای اپ موبایل هست
  مشکلی که من میبینم اینه که تعداد ارزاش پایین هست.

 5. هادی گفته:

  سلام دوستان من با آبانتتر یک ماهه کار میکنم صرافی خوبیه فقط مشکلش اینه اردر گذاری نداره که گفتن راه میفته خرید وفروش به صورت انی وتصفیه حساب اگه قبل دوازده بفروشی بعداز ظهر پول میاد به حسابت
  پشتیبانی هم به صورت کاملا مطلوب جواب میده و۲۴ ساعت جوابگو هستن

 6. مصطفی گفته:

  ارزجو هم دزد هم تو تتر مبخ.ره هم تو فروش هم تو خرید با قیمتهای متفاوت طرف این صرافی نرید که هر چقدر ارزتون بالا بره بازم تو ضررید از بس گرون داده تیمی از مال باخته ها قرار از این صرافی دزد شکایت بکنن

 7. مصطفی گفته:

  ارزجو هم دزد هم تو تتر میخوره هم تو فروش هم تو خرید با قیمتهای نامتعارف طرف این صرافی نرید که هر چقدر ارزتون بالا بره بازم تو ضررید از بس گرون داده تیمی از مال باخته ها قرار از این صرافی دزد شکایت بکنن

 8. مصطفی گفته:

  ارزجو هم اشغاله هم تو تتر میخوره هم تو فروش هم تو خرید با قیمتهای نامتعارف طرف این صرافی نرید که هر چقدر ارزتون بالا بره بازم تو ضررید از بس گرون داده تیمی از مال باخته ها قرار از این صرافی دزد شکایت بکنن

  • امین گفته:

   منم همین مشکل رو با این صرافی دارم، دو روز هست سایتشون مشکل داره و دائم خطاهای مختلف میده، میخوام پول رو برداشت کنم نمیشه، نمیتونم خریو فروش کنم و مرتب در ضرر هستم

 9. امین گفته:

  کریپتولند کلاه بردار واقعی هست برای صد میلیون معامله از من پانزده میلیون کم کرده جوابگو هم نیست.زمانهای مهم بازار مثلا سقف و کف صرافی رو از دسترس خارج میکنه.هر کس باهاش کار کرده حتما کارمزدش رو خودش محاسبه کنه.من تو مبلغ بالا متوجه شدم.

 10. ندای حق گفته:

  کریپتولند یک کلاه بردار واقعی.صد میلیون معامله از من حدود پانزده میلیون کم کرده بعدم مردم رو با این درصدهای تبلیغاتی گول میزنه.اصلا پاسخگو نیستن.در زمانهای مهم بازار سایتش از دسترس خارج میکنه.مواظب باشید.به زودی در این صرافی بوسیله مال باخته ها تخته میشه

 11. امین گفته:

  کریپتولند از جهات زیر افتضاحه :
  زمانی واریز و برداشتش خیلی طول میکشه
  پشتیبانیش که هربار تماس بگیرید یا نفر ۲۰ هستید یا مشغوله
  ولی خوبی هم داره از جمله احراز هویت ساده و شروع بکار راحت و داشتن اکثریت رمزارزها

 12. عباس گفته:

  به نظر من نوبیتکس از همه ی صرافیها بهتر بود و تنها مشکلش تعدادکم ارزها میتونست باشه اما جدیدا سرعتش افت کرده و مرتب قطع میشه مث بازار بورس تهران در روزهای سبز دوران غارت کردن پولهای مردم هسته معاملات هنگ میکنه!

 13. سعید گفته:

  چند مدته با صرافی اکس کوینو دارم کار میکنم راضیم اپلیکیشن موبایل هم داره راحت میشه خرید و فروش کرد کندی سرعت اینا هم تا حالا برام اتفاق نیفتاده در کل عالیه به نظرم

 14. رضا گفته:

  کریپتولند مزخرف ترین واریز ریالی که انجام بشه دیگه دستتون به پولتون نمیرسه عملا هیچ کاری از دستتون بر نمیاد نه خرید میکته نه پولتونو پس میده هنگه هنگه چندروزه دارم تلاش میکنم پولی که ریختم و پس بگیرم غلط کردم نخواستم حداقل پولمو بدید برم جای دیگه

 15. محمد گفته:

  سلام دوستان ااااااااشغالتتترینشون نوبیتگس هست وقتی باید کارکنید هنگ میکنه من ارزی رو خریداری گردم پول برداشت شده بعداز گذشت ۵ دقیقه بحساب ریالی من برگشت میخوره هیچ تعهدی هم نداره همش کشک هست ضمن اینکه طبق اعلام فرماندهی نیروی انتظامی هیچکدام ازاین سایتها مجوز ندارند واینکه مدعی مجوز وقانون هستن دروغ محضه اما نوبیتکس از همه افتضاه تره

 16. حسن گفته:

  سلام خواستم بگم درمورد نوبیتکس اشتباه نوشتید که همه ارزها رو داره فقط ۱۲تا ارز دارع اپلیکیشنش هم خیلی قطعی داره.
  دوستان صرافی اکس کوینو کسی کار کرده ایا خوبه صرافیش؟

 17. علی یوسفی گفته:

  در مورد صرافی arzypto.comعرض کنم ،صرافی خوبیه و من الان دارم برای مشتریانم احراز هویت می کنم. و ۹۹ درصد رازی هستن .بنظرم و پیشنهادم ارزپیتو هستش.تبلیغات نمی کنم،میخوام خیال خیلی ها رو راحت کنم.

 18. پوریا گفته:

  اقا والکس هیچ کدوم از این مشکلاتو نداره . امکاناتش بالاست و کارمزدشم هی کم میشه بستگی به میزان معاملتون داره . در ضمن اصلا دخالت فرد نداره در معاملات .

 19. محمد گفته:

  اینهمه اومدین نظر دادین وقت گذاشتین
  وقت بقیرو هم گرفتین هیچ ارزشی هم نداره این نظراتون
  یک نفر بگه چی خوبه که امثال من که آماتورن میان اینجا یه برداشت خوب داشته باشن
  ممنون از نظراتون

 20. نوید گفته:

  من چندوقته با صرافی نوبیتکس کار می‌کنم مشکلش اینکه سر بزنگاه دچار ایراد میشه! و قطع میشه که این می‌تونه تو مبالغ بالا بسیار زیان ده باشه و مساله دیگه اینکه که application نسخه آندرید رو نمیشه از گوکل پلی دانلود کرد این یعنی اعتمادی به برنامه موبایلشون نیست.

 21. احمد غرابی گفته:

  دورود بر شما
  چرا به هموطنان نمیگید که صرافی اکسکوینو برای تبدیل ارزها به ریال و ریال به سایر ارزها در کیف پولتون حتی یک ریال نمی گیره.
  من به اوکی اکسچنج چند ملیون تومن فقط جمعا تا حالا کارمزدی رو دادم که اکسکوینو نمی گیره.دروود بر این صرافی خوب.فقط احراز هویتش ممکنه یکی دو روز طول بکشه

  • وحید گفته:

   کارمزد نمیگیره ولی یه جوری ارز و گرون میفروشه ارزون میخره که اشکت درمیاد! من ۴ماه تو اکسکوینو ترید کردم یه هزارتومنی سود نتونستم ازش بگیرم

 22. امین گفته:

  تورو خدا بدترین هارو بزارین ک مردم بدونن ی وقت ریسک نکنن، یه کارگزاری مثل نیل(neel) خداشاهده پول منو بالا کشیده، مثلا ارز شیبا رو وقتی ازش خریدم: یک میلیون و دویست هزار تاشو زد یک میلیون و صد و نود و هفت هزار تومان، ولی همون مقدار رو واسه فروش میزنه دویست و شصت و هفت هزار تومان. کلاهبرداری به معنای واقعی.

 23. امیر گفته:

  من یکسال است که در ارز دیجیتال مشغول هستم و در این یکسال با خیلی از صرافیها کار کردم به نظر من بهترین صرافی رمزینکس و نوبیتکس هست تا امروز نه برای برداشت و نه برای خرید و وازریز به مشکل نخوردم و رقمهای بالای ۵۰۰ تا یک میلیارد تومان جابجا و معامله کردم و بدون هیچ گونه مشکلی تونستم یک سود خوب و زندگی عالی بسازم الان تقریبا من چند ماهی هست که بصورت تمام وقت از این صرافی ها که نام بردم درآمد دارم و خداروشکر سرمایه ام چند ده برابر شده خواستم به عرض دوستان برسانم اگر خواستد کار کنید و نگران از دست رفتن سرمایه و پس ندادن و مشکلات دیگر در بعضی از صرافیها هستید این دو صرافی یعنی رمزینکس و نوبیتکس جزو بهترینها بوده اند البته تا به امروز یعنی خرداد ۱۴۰۰٫
  پر سود و پر روزی باشید

  • علی گفته:

   سلام دادش امیدوارم حالت خوب باشه نظرات دوستان در مورد هنگ موقع حساس در نوبیتکس درسته . من که مدتی هست تو نوبیتکس فقط تو ضرر هستیم و بس . ممنون از راهنماییت

 24. افشار گفته:

  درود دوستان به هیچ وجه با صرافیهای ایرانی ترید نکنید فقط بایننس و یا کوینکس فقط از صرافیهای ایرانی برای تبدیل استفاده کنید.ایران دزد بازاره.یکی از صرافیهای داخلی پول یکی رو بالا کشیده بعد طرف رفته شکایت بکنه بهش گفتن تا خودتم نگرفتیم برو پی کارت، بعد طرف گفته برا چی اونم گفته چون معاملات ارز دیجیتال ممنوعه خلاصه ۲۴ اتریوم با ۰٫۶ بیت کوینش پرید.
  خیلی مراقب باشید

 25. شاهرخ نجم گفته:

  سلام.گفتین یه صرافی که خوبه رو معرفی کنید.من حدود هفت ماهیه از سایت کویین کده استفاده میکنم محیط کاربریش رو این زودیا بروز نکردن که شیک و پیک شه ولی از جهات دیگه عالیه عالیه.بازهم خودتون تحقیق کنید.

 26. شاهین علی پور گفته:

  بهترین صرافی ایرانی کریپتوکامرس هستش
  ۴۵۰ تا رمزارز داره
  STOP LIMIT و OCO داره و تمام توکنهای up و down رو داره
  پشتیبانش همیشه در دسترسه
  هر کی رفته دیگه نیاز به هیچ صرافی خارجی هم نداره جون تمام نیاز ترید و نوسان گیری را ارضا میکنه

 27. هومن گفته:

  دوستان برای خرید تتر من صرافی سروش حق رو پیشنهاد میکنم خیلی سریع انتقال میدن و کارمزد کمی داره
  محیط کاربری ساده و راحتی داره
  پشتیبانی عالی دارن

 28. هادی کاظمی زاده گفته:

  سلام بنده از سایت صرافی نیل ارز خریدم الان یک ماهه ۶۰ تومن پولمو برداشته نه جواب میده نه آدرس نه پول اگه کسی اطلاعاتی از این بیشرفها داره یک بزرگی کنه یک راهنمای کنه
  ۰۸۳۵۷۷۲۷۷۸۵

 29. محمدرضا گفته:

  بهترینصرافی برای ترید و خرید وفروش رمزارز و ارز دیجیتال صرافی کریپتوکامرس هست
  نوسان گیری با رمزارز و کلی فیچر خوب

 30. اشکان گفته:

  گرین چنچ اشغاله نه راهنمایی درستی کارمزد بالا
  پشتیبانی ضعیف من که ضرر کردم حداکثر برداشتو بهتون نمیگه حداکثر برداشت بالاست ضرر می کنید

 31. Saeed گفته:

  به نسبت صرافی‌های آنلاین که کار کردم باهاشون، اکس نوین بهتر بود از همشون
  پشتیبانیش که واقعا عالیه ۲۴ ساعته انلاین، اکثر رمز ارزهای مهم بازار رو هم داره برداشت‌هاشم تو این ۶ ماهی که دارم باهاش کار میکنم اوکی بوده، برای خرید و فروش هم رابط کاربری خوبی داره اپ موبایل هم داره و با اینهمه کاربری که داره احراز هویتش هم کمتر از نیم ساعت انجام میده!

 32. امیر گفته:

  با سلام من مدت یک ماه ی که با صرافی اوی اکسچنج کار می کنم عالیه خرید فروش کارمزدشم خریدو فروش ۰٫۴ هست و موقع واریز پول هم به موقعه

  • مدیر سایت گفته:

   برای صرافی آنلاین معتبر ایرانی باید خدمتتون عرض کنم که صرافی آنلاین اکسکوینو یکی از این موارد معدود محسوب می شود. در واقع این صرافی وابسته به هلدینگ ارنیکا می باشد. همین موضوع باعث شده است که پشتیبانی مالی خوبی داشته باشد. این صرافی تلاش کرده است که پشتیبانی از کاربران خودش را به صورت تمام وقت ارائه دهد تا مشکلات کمتری در این بین به وجود بیاید. از نظر کارمزد نیز این صرافی در بین کم کارمزد ترین ها قرار دارد.

 33. سهراب گفته:

  من با بیت ۲۴ کار میکنم واقعا عالیه جدیدا کمترین قیمت بین تمامی صرافی ها را داره و سریعترین ارسال ارز هم دارن. از تمامی ارزهای بایننس هم پشتیبانی میکنن

 34. عقاب گفته:

  دوستان من تو صرافی اکسیر ۲۰۰ تا ریپل فروختم ولی صرافی ۸ تاش رو برای خودش برداشت ، در واقع دزدید. بعد هم پشتیبانی یه مدرک اکسل جعلی بهم داده میگه مغایرتی وجود ندارد در حالی که من دقیق حساب ارزهامو میدونم، می‌خوام صرافی رو تغییر بدم کسی می‌تونه راهنمایی کنه

  • آراد گفته:

   دوست عزیز من تو هیچ صرافی کار نمیکنم اما تحقیقاتی که داشتم برخی از صرافی ها موقع خرید یا فروش کارمزدوشن را از روی ارز دیجیتال بر میدارند و از قبل هم اعلام میکنند مشکل اینه که برخی از ما بدون خواندن شرایط صرافی ها وارد میشویم مثلا در صرافی تبدیل در خرید کارمزد از ارزی که خریده اید کسر میشود و نه از تومان

 35. حمید گفته:

  با سلام من که با صرافی نوبیتکس کار می کنم فعلا که تقریبا ۱۵۰ میلیون تومن سود کردم و خیلی هم عالی است اگر می خواهید که تخفیف بگیرید در کارمزد هنگام ثبت نام کد دعوت زیر رو بزنید
  ۸۶۹۲۳۱
  این کد دعوت من هست👆👆👆👆👆

 36. علی گفته:

  من تقریبا یک ماه میشه با نوبیتکس کار میکنم خیلی کاربری راحتی داره ولی مشکلش هم اینه که حدضرر نداره که سر این کلی ضرر کردم. کارمزدش هم انگار هم از ارز کم میکنه هم از تومان.

 37. نیما گفته:

  سلام در کدام کیف پول مینوانیم مقداری زیادی در حد دو سه میلیارد تومن ارز دیجیتال را بدون نگرانی از مسدود شدن حساب نگه داریم؟

 38. ترانه گفته:

  اوکی ایکس چنج افتضاحه!!! برای امتحان ۶۵۰۰۰۰ زدم ببینم چطوره .. یک هفته طول کشید تا پول اومد به حساب و می گفتن تراکنشت موفق نبوده … سرعت سایت افتضاحه … دایما هنگ .. و کارمزدشم بالاست. من در خواست زدم پولومو خارج کنم. و هنوز اعمال نشده! اصلا سمت این صرافی نرید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

اگر علاقه مند به شرکت در دوره جامع آموزش (بیت کوین) ارزهای دیجیتال به صورت رایگان هستی حتما این دوره رایگان رو تهیه کن

رفتن به صفحه محصول دوره رایگان