گردونه رو بچرخون و تا 50 درصد تخفیف برای خرید محصولات جایزه بگیر!

بازی برعکس ایلان ماسک در بازار

بازی برعکس ایلان ماسک در بازار

طی چند هفته گذشته معامله گران و سرمایه گذاران زیادی از بازار میم کوین خارج شده اند و این موضوع باعث شد که دوج کوین و شیبا به پایین ترین سطح قیمتی طی یک ماه گذشته و نزدیک به پایین ترین سطح طی سه ماه گذشته برسند. از طرف دیگر بیت کوین برای سومین بار به سقف ۶۰ هزار دلاری برخورد کرد و اکنون در کف کانال ۵۶ هزار دلاری خود قرار دارد. از این رو از نظر تکنیکالی و بنیادی به نظر می رسد که بیت کوین مقصد بعدی سرمایه گذاران و نهنگ های مهاجر از میم کوین ها باشد. اما در این بین ایلان ماسک با انتقاد از بایننس در نقل و انتقالات دوج کوین، باعث افزایش ۵ درصدی این میم کوین در بازار شد.

 

افت سنگین میم کوین های در هفته گذشته

 

جامعه طرفداران دوج کوین طی هفته گذشته انتقادات شدیدی را نسبت به وضعیت انتقال دوج کوین در بایننس داشتند. این صرافی معتبر و بزرگ بازار ارزهای دیجیتال نتوانسته طی چند هفته گذشته سرعت مناسبی در نقل و انتقال دوج کوین داشته باشد و عملا هر انتقال نزدیک به یک هفته زمان برده است. از این رو ایلان ماسک در حمایت از بازار دوج کوین از صرافی بایننس انتقاد کرد. این حمایت ایلان ماسک از دوج کوین به نوعی روند نزولی قیمت دوج کوین را متوقف کرد و باعث شد که طی یک روز قیمت دوج کوین ۵ درصد سود را تجربه کند.

 

بیت کوین و لمس دوباره ۶۰ هزار دلار

 

از طرف دیگر طی یک هفته گذشته ذخیره بیت کوین صرافی ها در حال افزایش است و به نظر می رسد که نهنگ ها در حال فروش این ارز دیجیتال در بازار هستند. امروز بیت کوین در حالتی قرار دارد که اگر بتواند از کف کانال خود به سمت سقف ۶۰ هزار دلاری حرکت کند احتمالا روند صعودی خوبی را تجربه می کند و می تواند از این سقف عبور کند. با توجه به وضعیت میم کوین ها به نظر می رسد این سناریو محتمل باشد. اما از طرف دیگر بر اساس رفتار ایلان ماسک و همچنین نهنگ های بازار بیت کوین این سناریو نیز وجود دارد که کف کانال ۵۶ هزار دلاری شکسته شود و عملا قیمت بیت کوین به کانال پایین تر سقوط کند.

 

نگران نباشید، همه چیز متعادل شد!

 

منبع:
https://cointelegraph.com/news/bitcoin-exchanges-see-large-deposits-despite-btc-reserves-hitting-3-year-lows
https://u.today/elon-musk-calls-out-binance-ceo-for-dogecoin-coin-spikes-by-5

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

گردونه رو بچرخون و تا 50 درصد تخفیف برای خرید محصولات جایزه بگیر!