بازگشت پرقدرت رمزارزها به بازار

بازگشت پرقدرت رمزارزها به بازار

در روز ۲۴ ماه مه، مبادله کنندگان رمزارزها به دلیل رشد دوباره بسیاری از آلت کوین‌ها، پس از یک رکود بی‌سابقه در هفته گذشته، بسیار خشنود شدند. پس از بزرگ‌ترین سقوط ماهانه قیمت در تاریخ بیت کوین، هم‌اکنون شاهد بازگشت قیمت این رمز ارز، به کمک برخی حامیان آن، به محدوده ۳۷۰۰۰ دلار هستیم. همچنین در یک ساعت گذشته قیمت بیت کوین به سطح ۴۰۰۰۰ دلار نیز رسیده است.

 

15 روش کسب درآمد از بیت کوین ۱۰۰% عملی در سال ۱۴۰۰

 

کاپیتولاسیونی که هفته گذشته در قیمت رمزارزها اتفاق افتاد، در طول تاریخ آن‌ها بی‌نظیر بوده است. داده‌های Glassnode نشان می‌دهند که میزان خسارات وارده در این کاپیتولاسیون نسبت به دوره‌های قبل بیشتر بوده و در تاریخ ۱۹ مه، میزان ۴٫۵۳ میلیارد دلار ضرر به ثبت رسیده و مجموعاً در طول هفته میزان ضررها ۱۴٫۲ میلیارد دلار ثبت‌شده است. ۲٫۵۶ میلیارد دلار ضرری که در ۱۹ ماه مه در شبکه دیده شد، ۱۸۵ درصد بیشتر از ضررهای ثبت‌شده در دوران پاندمی کووید ۱۹ مارس ۲۰۲۰ بوده است. البته لازم به ذکر است که همه مبادله کنندگان در این دوره رکود به دام نیفتاده و برخی از آن‌ها که بیت کوین‌های یک تا سه‌ساله را داشتند، توانستند تا رمزارزهای خود را در چرخه خرج کرده و برخی از آن‌ها به‌جای آن اتریوم خریداری کردند.

قیمت بیت کوین پس از رکودی بی‌سابقه، افزایش‌یافته است.به‌طورکلی، رویداد تاریخی کاپیتولاسیون هفته گذشته، منجر به ثبت ۹ الی ۹٫۵ درصد سرمایه بازار کنونی شده که درواقع در مقایسه با ضررهای قبلی در مارس ۲۰۲۰ و نوامبر ۲۰۱۸، بسیار کم است. بازگشت قیمت رمزارزها در ۲۴ مه، باعث رونق گرفتن مجدد بازار آلت کوین‌هایی شد که هفته گذشته ضربه سختی خورده بودند.

 

آیا بیت کوین قانونی است؟ سیر تا پیاز قوانین بیت کوین در ایران

 

یکی از آلت کوین‌هایی که بیشترین سود را از این واقعه برده است، Polygon’s MATIC بوده که مدام در حال جلب‌توجه جامعه رمز ارزی به خود است. این رویداد باعث رشدی ۱۰۰ درصدی در قیمت MATIC در ۲۴ ماه مه شده که قیمت آن را از ۰٫۸۳۷ دلار در ۲۳ مه، به بالای ۱٫۶۷ دلار رسانده است. توکن Maker’s MKR نیز شاهد رشد بالای ۱۰۰ درصدی در قیمت خود بوده و به بالای ۴۱۷۴ دلار رسیده است.

این بازگشت قیمت‌ها در ۲۴ ماه مه، همچنین باعث رشد ۳۰ درصدی قیمت اتریوم نیز شده است. هم‌اکنون قیمت اتریوم در محدوده ۲۵۰۰ دلار قرار دارد. همچنین بایننس کوین با رشدی ۳۹ درصدی، با قیمتی در حدود ۳۲۰ دلار مبادله می‌شود. مجموعه سرمایه بازار رمزارزها هم‌اکنون در محدود ۱٫۶۸ میلیارد دلار قرار دارد و سهم بیت کوین از آن، ۴۴٫۲ درصد است. اگر میخواهید تفاوت کوین و توکن را بدانید و اطلاعات بیشتری راجع کنترل حرص و طمع در بورس هم بدانید،حتما این مقاله را بخوانید.

 

بزرگترین ریزش هفتگی بیت کوین رقم خورد!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.