گردونه رو بچرخون و تا 50 درصد تخفیف برای خرید محصولات جایزه بگیر!

چگونه متاورس بازي کنيم؟ آموزش ويديويي بازي متاورس

بازی متاورس

متاورس يکي از پديده هاي نوظهور جهان تکنولوژي و اقتصادي است. در متاورس همه چيز به نوعي ديگر رقم مي خورد. شما در متاورس مي توانيد پرواز کنيد، مي توانيد در کسري از ثانيه از جايي در اين دنيا به جاي ديگر برويد. تمام توانايي هايي را که فکرش را نکرده و نمي کنيد را مي توانيد در متاورس تجربه کنيد.

از اين روست که متاورس تبديل به يکي از جذاب ترين مفاهيم امروز جهان شده است. مفهومي که شما مي توانيد با بازي کردن در آن کسب درآمد هم داشته باشد. اما چگونه؟ بازي متاورس چيست و چگونه در آن مي توان کسب درامد کرد؟ اين مهم ترين سوالي است که مي خواهيم به آن پاسخ دهيم.

تا کنون بازي استراتژيک انجام داده ايد؟

غالب بازي هاي متاورس استراتژيک هستند. يعني اين خود شما هستيد که خط روند بازي را تعيين مي کنيد و مشخص مي کنيد که چگونه مي خواهيد در آن پيش برويد. در اين چنين بازي هايي معمولا بازي چندين امکانات مختلف در لحظه به بازيکن مي دهد و بازيکن بر اساس استراتژي که در پيش دارد تصميم مي گيرد که سراغ کدام يک از آن ها برود.

نکته مهمي که در اين چنين بازي هايي وجود دارد توکن يا کارت بليت هاي مخصوص آن است. در واقع شما براي اين که بتوانيد به امکانات بيشتر از آن چيزي که بازي در اختيار شما قرار داده دسترسي داشته باشيد بايد از اين کارت بليت هاي مخصوص بازي استفاده کنيد. هر کدام از امکانات تعداد کارت بليت، پول يا توکن مشخصي دارند. به بيان ساده تر اگر بازي را يک دنيا تصور کنيم، توکن يا کارت بليت حکم پول آن دنيا را دارد.

 

شما با پول آن مي توانيد در اين دنيا خريد و فروش کنيد. تا به امروز اين توکن ها محدود به بازي بودند و امکان استفاده از آن در دنياي واقعي يا در بازي ديگر وجود نداشت.

 

تفاوت عمده اي که بازي متاورس با ساير بازي هاي جهان دارد اين است که اين اجازه به شما داده مي شود که از توکن هايي که در اين بازي ها به دست مي آوريد در خارج از بازي استفاده کنيد و حتي با آن دست به خريد و فروش واقعي بزنيد. تعجب کرديد؟ در واقع اساسي ترين دليلي که باعث شده گيم متاورس بسيار جذاب و کاربردي باشد همين موضوع است. در ادامه کمي ساده تر اين موضوع را توضيح خواهيم داد.

 

3 روش عملی برای نوسان گیری ارزهای دیجیتال

 

بازی متاورس

متاورس دنيايي بر اساس ارزهاي ديجيتال و بلاکچين

 

ابتدا آشنایی با متاورس را برای شما بازگو میکنیم. متاورس دنياي جديدي درست مانند دنياي واقعي خودمان است. شما در اين دنيا کار مي کنيد پول به دست مي آوريد و از آن در جهت خريد خدمات و محصولات مورد نظر بهره مي بريد. در دنياي متاورس هم داستان به همين شکل است. پول يا پول هايي در اين دنيا وجود دارد که شما مي توانيد بر اساس آن اقدام به خريد و فروش کنيد.

 

کل دنياي متاورس بر اساس بلاکچين طراحي شده است. اگر بخواهيم ساده تر بيان کنيم آن پول هايي که در دنياي متاورس وجود دارد همان ارزهاي ديجيتال است. بنابراين شما مي توانيد از بيت کوين تا ۵ هزارمين ارز ديجيتال موجود در بازار را در اين دنيا خرج کنيد يا درآمد خودتان را بر اساس آن قرار دهيد.

 

نکته اي که وجود دارد اين است که براي خرج اين ارزها بايد کسي را پيدا کنيد که آن را قبول داشته باشد. يعني شما مي خواهيد از نمايندگي نايک که به تازگي در متاورس تاسيس شده کفشي تهيه کنيد. اين نمايندگي ليستي از توکن ها و کوين هاي مورد قبول خود ارائه مي دهد و شما بر اساس آن مي توانيد خريد خودتان را انجام دهيد. بنابراين لزوما تمام ۵ هزار و خورده اي توکن و کوين موجود در بازار در اين دنيا ارزش ندارند. آن چيزي که به آن ها اين ارزش را مي دهد، کاربرد آن هاست.

 

در واقع هر چقدر توکن يا کوين بتوانند جذابيت خودشان را براي کاربران جهاني اثبات کنند و از ارزش معاملاتي خوبي برخوردار شوند مسلما مقبوليت بالايي پيدا مي کنند و شما مي توانيد از آن در معاملات خودتان بهره ببريد.

 

پس اگر بخواهيم ساده تر بيان کنيم شما به هر طريقي که ارز ديجيتالي در اختيار داريد. اين ارز زماني ارزش دارد که کاربرد خودش را ثابت کرده باشد و از نظر بازار داراي ارزش و قيمت مناسبي باشد. همچنين شما براي انجام معامله بايد کسي را پيدا کنيد که آن ارز را قبول داشته باشد.

 

نکته مهم ديگري که بايد بدانيد اين است که اساسا تمام مفاهيمي که بر اساس دنياي بلاکچين ايجاد مي شود، مانند متاورس و … همه و همه داراي نمادهايي در دنياي ارزهاي ديجيتال هستند. پس تمامي اتفاقاتي که در متاورس وجود دارد مانند بازي متاورس داراي ارزهايي در بازار است. اين نکته بسيار مهمي است که مي تواند عمده مشکلات ما را حل کند با ما در ادامه مسير همراه باشيد.

 

5 نکته مهم برای تریدرهای تازه کار و معامله گران مبتدی ارزهای دیجیتال

 

آموزش بازی متاورس

بازي متاورس و مفهوم توکن

تا به اين جا با دو مفهوم جدا از هم آشنا شديم. اول اينکه دانستيم بازي متاورس يک بازي تقريبا استراتژيک است که در آن توکن رد و بدل مي شود. يعني شما مانند هر بازي استراتژيک ديگري مي توانيد از بازي يا از هم تيمي ها و يا از رقباي خودتان توکن دريافت کنيد. همچنين گفتيم که شما مي توانيد از اين توکن ها در متاورس براي خريد و فروش استفاده کنيد.

 

نکته بعدي که به آن اشاره کرديم اين بود که اين توکن ها زماني ارزش دارد و شما مي توانيد از آن در بازار استفاده کنيد و به بيان ساده تر سودآوري داشته باشيد که اساسا آن توکن ارزش داشته باشد.
پس اگر اين دو مفهوم را کنار يکديگر قرار دهيم به اين نکته مي رسيم که بازي متاورس توکني در اختيار شما قرار مي دهد که در صورت با ارزش بودن مي توانيد از آن سودآوري خوبي داشته باشيد.

 

حداقل مي توانيد آن را در بازار ارزهاي ديجيتال به فروش برسانيد و به يک ارز فيات مانند دلار تبديل کنيد. اين در شرايطي است که اين توکن با ارزش باشد و اين زماني اتفاق مي افتد که بازي که انتخاب کرده ايد پر مخاطب و کاربردي است. در اين حالت توکن مربوط به آن بازي متاورس نيز ارزشمند مي شوند. اين تمام مفهومي است که شما بايد از بازي متاورس بدانيد. پس بازي هاي متاورس يا مفاهيمي نزديک به آن مفهوم چندان سختي نيست. تنها بايد کمي اقتصاد ذهني خودتان را تغيير دهيد تا روند بازي متاورس و به طور کلي بلاک چين را درک کنيد.

 

بازی متاورس

آموزش بازي متاورس

به طور کلي ده ها و صد ها بازي متاورس طراحي و توليد شده اند و هر روز نيز به تعداد آن ها اضافه مي شود. با يک جست و جوي ساده مي توانيد ليستي از معتبرترين و با ارزش ترين اين بازي ها را به دست بياوريد. بنابراين ما در اينجا قصد نداريم با ارائه اين ليست دست به گزافه گويي بزنيم.

 

سوال مهمي که قصد داريم در انتهاي اين مقاله به آن بپردازيم اين است که اساسا براي بازي متاورس چه امکانات يا پيش نيازهايي لازم است؟

فارغ از اين که خود کمپاني توليد کننده بازي مي تواند شرايط و پيش نيازهاي خاصي براي بازيکن قرار دهد، ما در اين جا سعي مي کنيم ساده ترين و اساسي ترين نيازهاي يک بازيکن را بيان کنيم.
در واقع در صورتي که بازي انتخاب شده توسط شما نيازي به عينک سه بعدي، عينک واقعيت مجازي و .. نداشته باشد و يا شرايط رايگاني براي شما در نظر گرفته باشد شما در حداقل ترين حالت ممکن به يک مفهوم ساده و اما کاربردي به نام کيف پول ديجيتالي نياز داريد.

 

در واقع يادتان باشد به هر کجاي متاورس و بلاکچين و ارزهاي ديجيتال که قدم مي زنيد بايد اين کيف پول را داشته باشيد. شما با ارائه آدرس عمومي کيف پول در اين دنيا ها مي توانيد از امکانات آن بهره مند شويد. بازي متاورس نيز در اين مورد مستثني نيست و شما ناچار هستيد از يکي از انواع کيف پول هاي ديجيتالي استفاده کنيد تا اجازه انجام بازي متاورس را داشته باشيد.

برای آشنایی با انواع بلاک چین و کارمزد انتقال بیت کوین این مقاله را بخوانید.

 

بازی های متاورس

 

ثروتمندترین افراد حوزه ارزهای دیجیتال | ۱۰ ثروتمندی که تاثیر گذار هستند!

سوالات متداول

۱- آيا بازي هاي واقعيت مجازي لزوما بازي متاورس است؟
بسياري از بازي ها قبل از متاورس نيز از واقعيت مجازي بهره برده بودند و حتي امروز نيز اين روند خود را حفظ کرده اند. اين دست از بازي ها شايد از نظر ظاهري و حتي گرافيکي شباهت زيادي به بازي متاورس داشته باشند اما مادامي که اين بازي خودش را بر اساس بلاکچين تعريف نکند و توکني به بازار ارائه ندهد اساسا نمي توان آن را بازي متاورس دانست.

۲- از چه نوع کيف پول ديجيتالي براي بازي هاي متاورس استفاده بايد کرد؟
همانطور که در بخش آموزش بازي متاورس بيان کرديم شما براي استفاده از اين بازي ها بايد از يک کيف پول ديجيتالي بهره ببريد. اما مهم نيست نوع اين کيف پول چيست. شما مي توانيد از انواع فيزيکي يا نرم افزاري آن استفاده کنيد. تنها چيزي که اهميت دارد اين است که شما اين کيف پول را داشته باشيد و آدرس آن را به بازي منتقل کنيد. بر اين اساس تمامي توکن هاي دريافتي شما در اين کيف پول قرار مي گيرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

گردونه رو بچرخون و تا 50 درصد تخفیف برای خرید محصولات جایزه بگیر!