بررسی بروکر ام فورمارکت m4 markets آموزش ۰تا۱۰۰ثبت نام و کار با بروکر ام فور مارکت

بررسی بروکر ام فورمارکت m4 markets آموزش 0تا100ثبت نام و کار با بروکر ام فور مارکت

میداس سرمایه هیچ کارگزاری را توصیه نمی‌کند محتوای زیر تنها به‌منظور معرفی کارگزار است و کاربران عزیز خودشان باید برای انتخاب کارگزار مناسب تصمیم بگیرند.

ام فور مارکت یک کارگزار جدید است که در سال ۲۰۱۸ تأسیس شده است. این کارگزار مشتریان ایرانی را نیز می پذیرد و دارای ثبت FSA سیشل است. این بروکر ۳ اکانت مختلف برای کاربران خود فراهم کرده است. حساب‌های استاندارد، حساب‌های پرمیوم و اسپرد حساب‌های خام همگی در دسترس شما هستند. ام فورمارکت نام یکی از بروکرهای فارکس است که مورد علاقه معامله گران ایرانی است. به نظر می رسد خدمات این بروکر فارکس در مقایسه با سایر بروکرها از کیفیت بالایی برخوردار باشد. در این مطلب معرفی کامل کارگزار m4markets وجود دارد.

دفتر مرکزی کارگزار ام فور مارکت کجا قرار دارد

 

هر کارگزار فارکس در هر کجای دنیا دفتر مرکزی دارد و چندین دفتر در کشورهای دیگر به عنوان نماینده دفتر مرکزی باز می کند. کارگزاران M4 Markets در قبرس مستقر هستند، اما دفاتر مدیریتی در لندن و سیشل نیز دارند. دفترهای نمایندگی این بروکر در اروگوئه اندونزی، نیجریه و اندونزی جود دارد.

رگوله و اعتبار بروکر ام فور مارکتس

 

کارگزاری M4MARKET توسط FSA تحت مجوز شماره SD035 تنظیم می شود. وظایف اصلی این نهاد نظارت، مجوز و توسعه خدمات غیربانکی در سیشل از طریق یک ساختار نظارتی دقیق است. البته مراحل اداری و حقوقی مقررات Cysec و FCA در قبرس نیز به پایان رسیده و این دو آیین نامه به زودی تصویب و اجرا می شود، اما با اضافه شدن دو رگولاتور دیگر می توان گفت که اعتبار بیشتری در بین همه کسب می‌کند.

 

ثبت نام و بررسی تخصصی بروکر آیرون اف ایکس فارکس ironforex برای ایرانیان

سابقه تاسیس بروکر ام فور مارکت

 

بروکر M4Markets در سال ۲۰۱۸ تاسیس شد. اگرچه این کارگزار تازه تاسیس است، اما شرایط سرمایه گذاری بسیار مطلوبی را ارائه می دهد. تیم مدیریتی این بروکر دارای ۳۰ سال سابقه در بازارهای مالی و مدیریت کارگزاران در سطح جهانی مانند تیک میل می باشد. اگر بروکر زودتر راه اندازی می شد، مطمئنا یکی از پیشگامان کارگزاری فارکس برای ایرانیان بود، اما با برنامه های توسعه این بروکر و خدمات قابل قبول مشتریان، می توان آینده روشنی را برای این بروکر متصور شد.

این بروکر توسط جوایز بهترین کارگزار ۲۰۲۱ به عنوان بهترین کارگزار در سال ۲۰۲۱ معرفی شد.

شناخت حساب های مختلف در بروکر ام فور مارکت

 

کارگزاران فارکس حساب های مختلفی از جمله ECN، PRO ECN، STANDARD، CENT، PREMIUM، RAW SPREAD و غیره را ارائه می دهند که از نظر اسپرد، کمیسیون و غیره متفاوت هستند. Broker M4 Markets حساب های استاندارد، راو و پریمیوم را ارائه می دهد و می توانید ویژگی های هر حساب در ادامه ببینید.

حساب استاندارد در بروکرام فور مارکت

 

یک حساب استاندارد کارگزاری ام فور مارکت اسپردهای معقولی را برای این نوع حساب ارائه می ‌دهد. مزیت این حساب کارمزد صفر است. سپس سرمایه گذاری های کمی وجود دارد. برای بسیاری از افرادی که قصد دارند با سرمایه اندک وارد بازار شوند پیشنهاد می شود. شما می توانید این نوع حساب را با حداقل ۵ دلار باز کنید.

برای این کار ابتدا وارد کابین شخصی بروکر ام فور مارکت خود شوید و روی گزینه افتتاح حساب واقعی در ستون سمت راست کلیک کنید. نوع حساب MT4 STANDARD [min.deposit5$] یا استاندارد پاداش MT5 [min.deposit5$] یا MT5 [min.deposit5$] را انتخاب کنید. سپس اهرم و ارز پایه را انتخاب کرده و در پایان روی ادامه کلیک کنید. ارزپایه به معنای سود و زیان است و اینکه معاملات شما باید با چه ارزی نمایش داده شود، معمولاً USD است. در مرحله بعد دوباره روی Continue کلیک کنید در صفحه بعد اطلاعات اکانتی که ایجاد کردید را مشاهده خواهید کرد. برای اتصال این حساب به نرم افزار متاتریدر به شماره ورود و رمز عبور نیاز دارید.

ایجاد حساب RAW SPREAD در بروکر ام فور مارکت

 

می توان گفت که اسپرد خام حساب M4 Markets یکی از جذاب ترین حساب ها برای معامله گران به دلیل اسپرد پایین آن نسبت به حساب های مشابه در سایر کارگزاری ها است، هرچند پورسانت در این حساب کمی بالا به نظر می رسد اما از این نوع اسپرد کم است. در این حساب کل می تواند هزینه تراکنش های شما را تا حد زیادی کاهش دهد، حداقل مبلغ سرمایه گذاری برای این نوع حساب ها ۵۰۰ دلار است.

باز کردن حساب پرمیوم PREMIUM در بروکر ام فور مارکت

 

از آنجایی که حساب‌های پریمیوم M4 Markets دارای حداقل کارمزد و اسپرد هستند، می‌تواند برای کسانی که معاملات کوتاه و مقیاس‌پذیر دارند بسیار مهم باشد. میزان سرمایه گذاری این نوع حساب ها کمی زیاد است. حداقل میزان سپرده گذاری در این حساب برای شرع معامله ۱۰۰۰۰ دلار است.

اسپرد ها در بروکر ام فور مارکت چگونه است؟

 

ام فور مارکت
اسپرد ها در بروکر ام فور مارکت چگونه است؟

هر معامله ای که در بازار فارکس و در هر صرافی در جهان انجام می شود مستلزم کارمزدی است که کارگزاران به دلیل خدماتی که به معامله گران ارائه می دهند دریافت می کنند. در برخی از حساب ها علاوه بر کارمزد یا اسپرد، کمیسیون نیز وجود دارد. می توانید نرخ اسپرد برای هر نوع حساب را در جداول زیر مشاهده کنید. در حساب‌های M4Markets بروکر پریمیوم و خام پورسانت وجود دارد، اما در حساب استاندارد هیچ کمیسیونی وجود ندارد. وب سایت هشتصد کارگزار، M4Markets را یکی از بهترین بروکرها از نظر میزان اسپرد ارائه خدمات به ایرانیان می داند.

حساب اسلامی یا بدون سوآپ در بروکر ام فور مارکت

 

همه حساب‌های M4Markets یک حساب اسلامی ارائه می‌کنند که می‌توانید هنگام ایجاد یک حساب واقعی از آن به عنوان حساب پیش‌فرض خود استفاده کنید. توجه داشته باشید که حساب‌های پیش‌فرض یا اسلامی ۱۰ روز تقویمی هستند، یعنی می‌توانید در مدت ده روز معاملات خود را بدون سوآپ باز بگذارید.

 

حساب اسلامی بدون محدودیت زمانی در بروکر ام فور مارکت

 

به این ترتیب می توانید تجارت خود را بیش از ده روز کاری باز نگه دارید و نگران اضافه شدن سوآپ به معامله خود نباشید.

نحوه واریز و برداشت در بروکر ام فور مارکت

راه های زیادی برای شارژ کردن حساب M4Markets وجود دارد که محبوب ترین آنها سپرده های واقعی، وب مانی، سپرده های پرفکت مانی و ارزهای دیجیتال است. سپرده گذاری ریالی و برداشت از بازارهای بروکرام۴ با نرخ های کمتر از نرخ ارز بالا امکان پذیر است. واریز و برداشت به همین صورت انجام می شود. با این حال، می توانید سودی را که از معاملات خود به دست می ‌آورید حفظ کنید و به طریق دیگر نیزبرداشت کنید.

برای واریز ریال به کارگزار M4 Markets در کابین شخصی خود، از منوی سمت راست گزینه امور مالی و سپس گزینه واریز را انتخاب کنید. در مرحله بعد گزینه localرا انتخاب کرده و روی depositor کلیک کنید. مبلغ واریزی را در قسمت بعدی وارد کنید.

به دلار و بر روی گزینه ادامه کلیک کنید، در انتها پس از مشاهده اطلاعات سپرده خود روی ادامه کلیک کنید و از طریق واتساپ یا تلگرام با پشتیبانی تماس بگیرید. برای برداشت از حساب نیز همین مراحل طی می شود، فقط ابتدا به جای واریز وجه، گزینه برداشت را انتخاب کنید. همچنین می توانید از قسمت تاریخچه تراکنش در منوی سمت راست برای مشاهده وضعیت تراکنش خود استفاده کنید.

پشتیبانی فارسی بروکر اف فور مارکت

 

بروکر M4 Markets دارای پشتیبانی فارسی زبان است و از ساعت ۱۰ صبح تا ۲۲ به وقت ایران به صورت رسمی به مشتریان خود خدمات می دهد، البته پشتیبانی در روزهای تعطیل نیز انجام می شود. می توانید از طریق کابینه کاربری سایت واتساپ شماره تلفن ۰۰۳۵۷۹۵۹۰۳۱۴۱ آیدی تلفن M4Markets_Farsi@ با پشتیبانی تماس بگیرید.

نمادهای قابل معامله در بروکر ام فورمارکت

 

بیش از ۲۰۰ کالای معاملاتی شامل تمامی جفت ارزها در فارکس، طلا و نقره، شاخص ها و انرژی ها به صورت قراردادهای نقدی، سهام و ارزهای رمزنگاری شده در کارگزاری M4 Markets قابل معامله هستند. ارزها فقط در بستر متاتریدر ۵ امکان پذیر است.

 

برای تایید هویت در این بروکر چه مدارکی مورد نیاز است؟

 

عکس حداقل دو کارت شناسایی مانند کارت ملی، گذرنامه، گواهینامه رانندگی و هر مدرکی که اطلاعات شخصی شما را نشان دهد و یک مدرک برای تایید آدرس شما مانند قبض تلفن. قبض برق، بیمه خودرو، فیش بانکی، سند موبایل، رسید خرید اینترنتی و … برای تایید هویت باید ارسال کنید. مدارکی که به آدرس ارسال می کنید باید جدید و در سه ماه گذشته باشد. یک آدرس ایمیل معتبر نیز برای ثبت نام الزامی است. اگر در ارسال مدارک مشکل دارید، لطفا با پشتیبانی تماس بگیرید. بهترین راه ارتباط با پشتیبانی واتس اپ و تلگرام است.

بونوس های بروکر ام فور مارکت

 

جوایز فعال در حال حاضر در کارگزار M4 Markets عبارتند از: پاداش اعتباری تا ۵۰۰۰ دلار فقط برای مشتریانی که از mt5 برای تجارت استفاده می کنند. با این جایزه می توانید از حاشیه آزاد بیشتر و حجم معاملات بیشتری برخوردار شوید.

آشنایی با پلتفرم های معاملاتی در بروکر ام فور مارکت

 

بروکر M4Markets نرم افزار معاملاتی متاتریدر ۴ و ۵ را برای گوشی های موبایل ویندوز، مک و اندروید و IOS ارائه می دهد که هم از قسمت دانلود صفحه اصلی کارگزار و هم در کابین شخصی خود می توانید دانلود و نصب کنید. متا تریدر ۴ محبوب تر از متاتریدر ۵ است، اما متا تریدر ۵ دارای ویژگی های بیشتری نسبت به متا تریدر ۴ است.

برای مثال در متاتریدر ۵ سرعت پلتفرم ۶۴ بیتی چند هسته ای و در متاتریدر ۴ سرعت پلتفرم ۳۲ است. اندیکاتورهای داخلی متاتریدر ۴، سی عدد و ۳۸عدد در متا ۵ است، البته می توانید اندیکاتورهای بیشتری را روی هر پلتفرم اضافه کنید، اما مهمترین تفاوت این دو برنامه در کارگزار M4 است. کارگزاری بازار ارزهای دیجیتال را در پلتفرم متا ۵ معامله می کند، در حال حاضر متا ۴ این ویژگی را ندارد.

حداقل سرمایه برای افتتاح حساب در کارگزاری M4markets

اگر نمی توانید مبالغ زیادی را سرمایه گذاری کنید، می توانید حساب استاندارد خود را با Broker M4 Markets ایجاد کنید و با کمتر از ۵ دلار شروع به معامله کنید.

آموزش ثبت نام در بروکر ام فور مارکت

 

دستورالعمل های ویدئویی برای ثبت نام در Broker M4 Market را بررسی کنید. برای ثبت نام در کارگزاری M4Markets به صفحه فارسی این بروکر مراجعه کنید.

بررسی بروکر ام فورمارکت m4 markets آموزش 0تا100ثبت نام و کار با بروکر ام فور مارکت

برای ورود به این صفحه نیازی به فیلتر شکن ندارید و صفحه فارسی است. روی گزینه ثبت نام این صفحه کلیک کنید. وارد صفحه ای مشابه تصویر زیر می شوید.

ام فور مارکت
جزئیات ثبت نام

کادرهای موجود در این صفحه را به صورت زیر پر کنید.

 1. عنوان: جنسیت را انتخاب کنید. Mr) اقا)(mrs خانوم)
 2. نام: مطابق با مدرک هویتی با حروف انگلیسی
 3. نام خانوادگی: طبق مدرک شناسایی به زبان انگلیسی
 4. تولد: یک روز تولد را در تقویم میلادی از منوی کشویی انتخاب کنید.
 5. کشور: ایران را از منوی کشویی انتخاب کنید.
 6. شماره تلفن: شماره تلفن همراهی است که قبلاً در کارگزار ثبت نام نکرده اید.
 7. ایمیل: آدرس ایمیلی که قبلاً در کارگزار ثبت نام نکرده اید.
 8. رمز عبور: رمز عبور ۸ رقمی متشکل از اعداد انگلیسی و حروف بزرگ و کوچک.
 9. تکرار رمز: رمز عبور انتخاب شده را برای تایید تکرار کنید.

برای پذیرش شرایط و ضوابط، کادر را فعال کنید.

برای دریافت ایمیل‌ها و پیام‌های کارکنان، صندوق ورودی را بررسی کنید.

در آخر روی گزینه ادامه کایک کنید.

در قسمت بعدی از شما در خواست می شود تا ایمیل خود را تایید کنید. برای این منظور یک ایمیل مانند تصویر زیر به ایمیل نامه شما ارسال می شود.

 

نقد وبررسی بروکر گرند کپیتال GRAND CAPITAL راهنمای آموزش و ثبت نام

 

بررسی بروکر ام فورمارکت m4 markets آموزش 0تا100ثبت نام و کار با بروکر ام فور مارکت
تایید ایمیل

با کلیک بر روی لینک تایید در ایمیل، بلافاصله به کابین شخصی معاملاتی خود متصل خواهید شد.

بررسی بروکر ام فورمارکت m4 markets آموزش 0تا100ثبت نام و کار با بروکر ام فور مارکت

اولین چیزی که در کابین می بینید تکمیل مراحل ثبت نام است. دسترسی شما تا زمانی که فرآیند تأیید حساب را تکمیل نکنید، محدود خواهد شد. برای تکمیل ثبت نام در قسمت مشخصات مشخصات اقتصادی بر روی دانلود کلیک کنید . وارد آن شوید و صفحه ای مشابه تصویر زیر مشاهده می کنید.

ام فور مارکت
جزئیات شغلی
 1. ابتدا باید شغلی را انتخاب کنید. اگر شغلی غیر از بیکار یا دانشجو انتخاب کنید، منوی کشویی دیگری باز می شود که می توانید یک رشته شغلی را انتخاب کنید. پس از انتخاب کار، روی Continue کلیک کنید.
 2. در صفحه بعد باید منبع مالی، میزان درآمد سالانه و درآمد خالص خود را انتخاب کنید. معمولاً بهتر است گزینه اول را انتخاب کنید. در نهایت روی ادامه کلیک کنید.
 3. صفحه آخر در مورد استفاده شما می پرسد. به دو منوی کشویی اول پاسخ مثبت دهید و به منوی کشویی خیر را انتخاب کنید زیرا شهروند ایالات متحده نیستید. در نهایت روی Continue کلیک کنید.
  در اینجا فرم اقتصادی شما پر و تایید می شود. اکنون باید مدارک خود را ارسال کنید.

به صفحه اصلی کابین بازگردید و از قسمت آپلود سند وارد صفحه آپلود سند شوید یا روی نمایه در منوی سمت راست کابین خلبان کلیک کنید و آپلود اسناد را انتخاب کنید تا صفحه ای شبیه به تصویر مجاور اضافه شود. در این صفحه تا زمانی که کادر زیر در جلوی مدرک شناسایی شما ظاهر شود.

بررسی بروکر ام فورمارکت m4 markets آموزش 0تا100ثبت نام و کار با بروکر ام فور مارکت
آپلود مدارک

به صفحه اصلی کابین بازگردید و از قسمت آپلود سند وارد صفحه آپلود سند شوید یا روی نمایه در منوی سمت راست کابین خلبان کلیک کنید و آپلود اسناد را انتخاب کنید تا صفحه ای شبیه به تصویر مجاور اضافه شود. در این صفحه تا زمانی که کادر زیر در جلوی مدرک شناسایی شما ظاهر شود

ام فور مارکت
آپلود مدارک شناسایی بروکر

جهت تایید مدارک در کارگزاری M4 Market ارسال سه سند مطابق با قوانین واحد حقوقی و مقررات کارگزاری الزامی است. شما می توانید دو مدرک هویتی و یک مدرک محل سکونت و بالعکس را انتخاب کنید. به عنوان مدرک هویت می توانید از پاسپورت، کارت شناسایی، کارت ملی جدید یا قبوض آب و برق، سند خانه، بیمه خودرو یا هر مدرکی که حاوی آدرس و نام شما باشد به عنوان مدرک اقامت استفاده کنید.

 • اسناد باید با فرمت JPG، PNG، PDF یا GIF باشند، اما کمتر از ۱۰ مگابایت باشند.
 • باید حداقل ۶ ماه اعتبار داشته باشند و تمام مربع های سند در تصویر دیده شود.
 • اطلاعات شخصی، تاریخ انقضا و عکس ها باید در عکس ها واضح و خوانا باشند.

به همین ترتیب دو سند دیگر را پر و بارگذاری کنید. برای راهنمایی می توانید از تصاویر زیر استفاده کنید. اگر نوع سند دیگری را انتخاب کرده اید و فقط یک طرف سند خود را دارید، هر دو فیلد را در یک طرف سند آپلود کنید. برای مشاهده جزئیات روی تصویر سند کلیک کنید.

 

بررسی بروکر ام فورمارکت m4 markets آموزش 0تا100ثبت نام و کار با بروکر ام فور مارکت
مدارک جدید
ام فور مارکت
مدارک جدید ۲
بررسی بروکر ام فورمارکت m4 markets آموزش 0تا100ثبت نام و کار با بروکر ام فور مارکت
وضعیت تایید مدارک

تایید مدارک در روزهای کاری از دوشنبه تا جمعه به سرعت انجام می شود و ۱ روز کاری به طول می انجامد. از طریق ایمیل از وضعیت تایید مطلع خواهید شد. همچنین می توانید با ورود به قسمت آپلود اسناد پروفایل خود، وضعیت تایید اسناد را بررسی کنید.

 

بروکر جاست فارکس JUST FOREXچیست؟ آموزش و ثبت نام در بروکر جاست فارکس

سوالات متداول

 

بروکر ام فور مارکت چه نوع بروکری است؟

ام فورمارکت نام یکی از بروکرهای فارکس است که مورد علاقه معامله گران ایرانی است. به نظر می رسد خدمات این بروکر فارکس در مقایسه با سایر بروکرها از کیفیت بالایی برخوردار باشد.

 

رگوله بروکر ام فور مارکتس به چه صورت است؟

کارگزاری M4MARKET توسط FSA تحت مجوز شماره SD035 تنظیم می شود. وظایف اصلی این نهاد نظارت، مجوز و توسعه خدمات غیربانکی در سیشل از طریق یک ساختار نظارتی دقیق است. البته مراحل اداری و حقوقی مقررات Cysec و FCA در قبرس نیز به پایان رسیده و این دو آیین نامه به زودی تصویب و اجرا می شود، اما با اضافه شدن دو رگولاتور دیگر می توان گفت که اعتبار بیشتری در بین همه کسب می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.