گردونه رو بچرخون و تا 50 درصد تخفیف برای خرید محصولات جایزه بگیر!

ارز الکترونیوم (Electronuim) چیست؟ قیمت لحظه ای + آموزش استخراج و خرید در سریع‌ترین زمان

ارز الکترونیوم

ارز الکترونیوم چیست؟ اگر شما اهل بازی یا همان گیم باشید احتمالاً با مفهوم سکه و الماس و … در این بازی‌ها آشنایی دارید. شما برای این‌که بتوانید بهتر و سریع‌تر بازی کنید و به موقعیت‌های بهتری برسید باید این سکه‌ها را خرج کنید و زمانی می‌توانید این سکه‌ها را داشته باشید که آن‌ها را از صاحب بازی بخرید! حال فرض کنید شما بتوانید از سکه‌های درون بازی در دنیای واقعی هم استفاده کنید! این کاری است که ارز الکترونیوم می‌کند. در این مقاله سعی میکنیم درباره استخراج ارز الکترونیوم، روش خرید ارز الکترونیوم، ساخت کیف پول ارز الکترونیوم و خرید الکترونیوم از صرافی‌ صحبت کنیم.

به‌طورکلی در تعریف ارز الکترونیوم می‌توان این‌گونه گفت که این ارز جزو معدود کوین های درون بازار است که بر اساس بلاک چین مخصوص خود دست مانند تمام کوین های دیگر باهدف پرداخت و انتقال سرمایه ایجادشده است؛ اما تفاوتی که ارز الکترونیوم نسبت به سایر ارزها و کوین ها دارد این است که این ارز بر اساس مفاهیم بازی و شرط‌بندی و … ساخته‌شده است و هدف اصلی آن پیوند بین بازی و دنیای واقعی است. بگذارید در ادامه بیشتر از این موضوع صحبت کنیم.

 

وایت پیپر ارز الکترونیوم چه می‌گوید؟

 

وایت پیپر همان مقاله یا توضیحی است که ارزهای دیجیتال در ابتدای حضور خود در بازار باید آن را به کاربران و مخاطبان عمومی عرضه کنند تا نشان دهند که به دنبال چه چیزی هستند. در کلام ساده‌تر دنیای بلاک چین دنیایی است که بر اساس مفهوم « کاربرد ” ساخته‌شده است.(اگر میخواهید بدانید وایت پیپر چیست و کاربرد بلاک چین چیست این مقاله را بخوانید)

هر کوین یا توکنی که در بازار وجود دارد کاربردی نیز همراه با خود به دنیای بلاک چین معرفی کرده است. شاید در ظاهر تمامی کوین ها باهدف پرداخت الکترونیکی خودشان را معرفی کرده‌اند اما لزوماً همه آن‌ها قرار نیست یک کار را انجام دهند. برخی از این کوین ها سرعت بیشتری را ارائه می‌دهند و برخی دیگر امنیت بالاتری را برای کاربران خود دارند. برخی دیگر مانند ارز الکترونیوم بستری نوع برای انتقال سرمایه و پول پیدا می‌کنند.

بگذارید این‌گونه بیان کنیم. روزانه هزاران نفر ساعت‌ها در حالی بازی کردن با گیم های مختلف می‌باشند. آن‌ها به‌خوبی می‌دانند که اگر سکه‌ها و یا الماس‌ها یا هر چیز دیگر ازاین‌دست را در اختیار داشته باشند می‌توانند با سرعت بیشتری پیش بروند اما داشتن این سکه‌ها نیازمند هزینه کردن است. نکته مهم اینجاست که کمتر از دو درصد این بسته‌ها فروخته می‌شود و علت اصلی این موضوع نیز چیزی جز این نیست که کاربر به‌خوبی می‌داند این بسته‌ها و سکه درجایی جز خود همین بازی کاربرد ندارد؛ اما اگر بداند این سکه‌ها قرار است در بازی دیگر یا در شرط‌بندی و یا حتی در زندگی واقعی و کارآمد باشد داستان چگونه می‌شود؟ اینجاست که ارز الکترونیوم وارد می‌شود.

ارز الکترونیوم با ایجاد یک پلتفرم جذاب بر روی شبکه بلاک چین سعی کرده است که رابطه‌ای میان کاربران و صاحبان گیم و دنیای واقعی برقرار کند؛ اما آیا موفق بوده است؟

 

ایلان ماسک باعث سقوط دوج کوین شد!

استخراج ارز الکترونیوم

ارز الکترونیوم ازنظر بنیاد

 

وقتی به نمودار بنیادی ارز الکترونیوم موسم به FCAS نگاه می‌کنیم کمی ناامید می‌شویم. درواقع شاید از کاربری جذاب و وایت پیپر کاملاً عملی این ارز دیجیتال انتظار عددی بالاتر از ۵۰۰ را داشتیم.
در کلام ساده‌تر به نظر می‌رسد ارز الکترونیوم چندان هم در پیشبرد اهداف خود موفق نبوده و کمتر کمپانی گیمی به آن اعتماد کرده است. درواقع این‌گونه باید گفت که این ارز دیجیتال هنوز نتوانسته بعد از گذشت چند سال از اولین معرفی خود اعتماد صاحبان بازی‌ها و انواع کازینوها و سایت‌ها شرط‌بندی را به دست بیاورد؛ اما آیا این اتفاق ممکن است روزی رخ بدهد؟ (اگر میخواهید با تحلیل فاندامنتال ارز دیجیتال آشنا شوید توصیه میکنم حتما این مقاله را بخوانید)

مهم‌ترین سنگی که دراین‌بین وجود دارد این است که عملاً این سایت‌ها و کمپانی‌های بازی دوست ندارد قدرت عمل خودشان را از دست بدهند و حتی حاضرند برای حفظ این قدرت عمل و استقلال خودشان از سود کلان فروش سکه‌های مجازی در بازی که با ارز الکترونیوم می‌توانست چند برابر شود، بگذرند.

در کلام ساده‌تر کمپانی‌های بازی با یکدیگر در رقابت هستند و دوست ندارند که عاملی مشترک بین همدیگر پیدا کنند. حال اگر این ارز تنها برای یکی از این کمپانی‌ها بود داستان کاملاً فرق می‌کرد. آنگاه ارز الکترونیوم می‌توانست رتبه‌ای بهتر از رتبه ۲۵۰ بازار داشته باشد.

ارز الکترونیوم (Electronuim) چیست؟ + آموزش استخراج و خرید در سریع‌ترین زمان
خرید الکترونیوم از صرافی‌

اما نمره پایین بنیادی ارز الکترونیوم را می‌توان چندان جدی نگرفت. درواقع هنوز کاربری ارز الکترونیوم روشن نشده است و به نقطه طلایی خودش نرسیده است. شما تصور کنید تنها یک کمپانی گیم بزرگ ارز الکترونیوم را قبول کند.

آن‌وقت اتفاقی که برای دوج کوین رخ داد اینبار برای ارز الکترونیوم رخ می‌دهد. پس پیشنهاد ما این است که این ارز را همیشه زیر نظر داشته باشید و به‌عنوان یک ارز آینده دار روی آن حساب کنید. روش خرید ارز الکترونیوم یا ساخت کیف پول ارز الکترونیوم درست مانند سایر ارزهاست. شما می‌توانید به‌سادگی برای خرید الکترونیوم از صرافی‌ها اقدام کنید و مانند بسیاری از کوین ها برای به دست آوردن آن دست به استخراج ارز الکترونیوم بزنید.

 

ساخت کیف پول ارز الکترونیوم
روش خرید ارز الکترونیوم

 

کلاه‌برداری رمز ارزی در قالب ایلان ماسک

تغییر حرکت در ارز الکترونیوم

 

بعدازاینکه ارز الکترونیوم تقریباً در هدف اولیه خود ناکام ماند و نتوانست برای کمپانی‌های گیم تا به امروز جذابیت خاصی ایجاد کند. این ارز در کنار حفظ هدف اولیه خود کار جالب دیگری رقم زد.
درواقع ارز الکترونیوم با مهاجرت به روی یک بلاک چین دیگر و ایجاد یک شبکه ساده‌تر و سریع‌تر خودش را به‌عنوان یک ارز مطمئن برای انتقال سریع معرفی کرد.

در کلام ساده‌تر ارز الکترونیوم به دنبال این بود که سادگی در استفاده، استخراج و نقل و انتقالات را برای کسانی به همراه بیاورد که تنها از گوشی همراه خود استفاده می‌کنند یا عادت بیشتری به استفاده از گوشی هوشمند خود دارد. این دقیقاً چیزی است که به نظر می‌رسد در میان کوین ها جای خالی آن احساس می‌شود.

درواقع وقتی استخراج ارز الکترونیوم با استفاده از گوشی امکان‌پذیر باشد و وقتی روش‌های پرداخت و دریافت آن با گوشی راحت‌تر باشد درواقع کاربران بیشتری به استفاده از آن راغب می‌شوند. درواقع هدف اصلی این کوین بعدازاین مهاجرت این بود که بتواند مانند پی پال کاربرانی را جذب خود کند که دوست دارند سریع و راحت باشند و درگیر موانع مختلف نشوند.

 

ارز الکترونیوم (Electronuim) چیست؟ + آموزش استخراج و خرید در سریع‌ترین زمان
استخراج ارز الکترونیوم

همچنان در سایه

 

مسئله‌ای که وجود دارد باوجود این‌که خریدوفروش این ارز ساده است و امکان استخراج آن با گوشی وجود دارد اما سایه سنگین بیت کوین و چند کوین دیگر باعث شده است عملاً ارز الکترونیوم دیده نشود؛ اما به گفته وارن بافت درنهایت تمامی سهام به نقطه‌ای که ارزش ذاتی آن‌هاست می‌رسد.

با توجه به این‌که عملاً کارایی این ارز بسیار بالاست و کاربردهای منطقی و درستی را هدف قرار داده است به نظر می‌رسد حداقل ارزش آن ازنظر ذاتی می‌تواند بیشتر دوج کوین باشد. دوج کوین بر اساس یک شوخی ساخته شد و امروز چند صد درصد رشد کرده است. این موضوع نشان می‌دهد که بازار هنوز ملتهب است و به‌درستی نمی‌تواند تصمیم‌گیری کند. به نظر انتخاب این ارز به‌عنوان یک ارز آینده دار کار چندان غیرمنطقی نیست. شاید در آینده نه‌چندان دور این قیمت و این رتبه تبدیل به یک افسانه و یک افسوس برای بسیاری از فعالان بازار شود.

 

استخراج ارز الکترونیوم
ساخت کیف پول ارز الکترونیوم

سؤالات متداول

۱- روش خرید ارز الکترونیوم چگونه است؟
شما می‌توانید با خرید الکترونیوم از صرافی‌، انتقال مستقیم و استخراج کردن این ارز را به دست بیاورید و از آن استفاده کنید. مسلماً فعلاً استفاده شما از این ارز می‌تواند محدود به سرمایه‌گذاری باشد. چراکه هنوز کاربری‌های آن کامل نشده است و منوط به استفاده کمپانی‌های بزرگ بازی است.

۲- چگونه اقدام به ساخت کیف پول ارز الکترونیوم کنیم؟
شما می‌توانید با مراجعه به سایت رسمی ارز الکترونیوم نسبت به دانلود کیف الکترونیکی آن اقدام کنید. برخی از کیف پول‌های مطرح مانند لجر و … نیز از این ارز پشتیبانی می‌کنند.

۳- ازنظر تکنیکالی ارز الکترونیوم چگونه است؟
به‌طورکلی به‌جز سال ۲۰۱۸ این ارز جهش چندانی را تجربه نکرده است و جهش‌های عجیب قیمت بیت کوین هنوز تأثیر خودش را بر بازار این ارز نگذاشته است. ازنظر تکنیکالی می‌توان ارز الکترونیوم را یک ارز نسبت با ثبات بدانیم که تقریباً در یک رنج قیمتی نوسان داشته است.

البته این ویژگی ارزهای متوسط و کوچک است و نمی‌توان چندان امیدی ازنظر تکنیکالی به این موضوع داشت. به‌طورکلی این ارز نه برای کوتاه‌مدت که بر اساس بنیاد آن برای بلندمدت می‌تواند گزینه بسیار مناسبی باشد. پس به نظر می‌رسد روش بهتر برخورد با این ارز این باشد که درصدی کم از سرمایه خودتان برای میان‌مدت یا بلندمدت در آن سرمایه‌گذاری کنید. در صورت حرکت ارز الکترونیوم این بار جا نخواهید ماند و می‌توانید با آن صعود کنید.

اگر علاقه مند هستید تفاوت کوین و توکن را بدانید حتما این مقاله را بخوانید.

 

تا سال ۲۰۲۶، یک میلیارد نفر روی بیت کوین سرمایه‌گذاری می‌کنند!

 

قیمت لحظه ای ارز الکترونیوم (Electronuim)

 

برای دیدن قیمت لحظه ای ارز الکترونیوم (Electronuim) همین الان کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

گردونه رو بچرخون و تا 50 درصد تخفیف برای خرید محصولات جایزه بگیر!