آکیو ایندکس چیست؟ معرفی و بررسی بروکر اکیو ایندکس Acuuindex

آکیو ایندکس

میداس سرمایه هیچ کارگزاری را توصیه نمی‌کند محتوای زیر تنها به‌منظور معرفی کارگزار است و کاربران عزیز خودشان باید برای انتخاب کارگزار مناسب تصمیم بگیرند.

بروکر آکیو ایندکس یک کارگزار شناخته شده در کشورهای اروپایی، هند و کشورهای عربی است، اما اخیراً تبلیغات خود را در ایران آغاز کرده است. شاید در بین ایرانیان کمتر شناخته شده باشد، هرچند از اولین سال تاسیس و افتتاح در خدمت کاربران ایرانی بوده است. نکته مهم در مورد بروکر اکیو ایندکس این است که این بروکر جایزه بهترین شرایط بروکر را در نمایشگاه جهانی فارکس دریافت کرده است.

 

اعتبار و رگوله های بروکر اکیو ایندکس

Accuindex EU Limited توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار قبرس (CYSEC) تنظیم می شود. همچنین تحت صلاحیت سازمان بازارهای اوراق بهادار و اروپا (ESMA) قرار دارد. این کارگزار باید با دستورالعمل بازارهای ابزارهای مالی MiFID)) مطابقت داشته باشد. اکیو ایندکس همچنین با پنجمین دستورالعمل ضد پولشویی اتحادیه اروپا مطابقت دارد. صندوق جبران خسارت سرمایه گذاران قبرس (ICF) از مشتریان اکیو ایندکس در برابر ضرر تا سقف ۲۰۰۰۰ یورو محافظت می کند.

اکیو ایندکس در اکتبر ۲۰۱۷ مجوز گرفت و Ruizean Markets LTD، یک کارگزار تحت نظارت CySEC را در نوامبر ۲۰۲۰ خریداری کرد. Ruizean Markets Pty Ltd همچنان یک کارگزار مستقل استرالیایی است. در سپتامبر ۲۰۱۹،  اکیو ایندکس توسط کمیسیون خدمات مالی (FSC) در موریس مجوز دریافت کرد و به مشتریان بین المللی اجازه دسترسی به یک محیط تجاری رقابتی تر را داد. سپرده مشتری در حساب جداگانه ای باقی می ماند. و حفاظت از مانده منفی تحت نظارت CySEC تضمین می شود.

نقد و بررسی بروکر پکس فارکس PAX FOREX- آموزش قدم به قدم

 

بروکر اکیو ایندکس دارای جقدر سابقه در فارکس است؟

 

اکیو ایندکس در سال ۲۰۱۴ تاسیس و افتتاح شد و دارای هشت سال تجربه است.  در مقایسه با سایر کارگزاران با بیش از ۱۰ سال سابقه خدمت می توان این کارگزار را با تجربه متوسط ​​دانست.

آشنایی با انواع حساب در بروکر اکیو ایندکس

  • حساب pro در بروکر اکیو ایندکس:

حداقل سپرده برای افتتاح حساب پرو در بروکر اکیو ایندکس سی هزار دلار است که برای معامله گران ایرانی مبلغ نسبتاً زیادی است، حساب دارای لوریج دو دهم پیپ است و کارمزد هر لات شش دلار است. همچنین معامله گران در این حساب می توانند از حداکثر اهرم از ۱ به ۱۰۰ استفاده کنند.

  • حساب Executive در بروکر آکیو ایندکس

در مقایسه با سایر حساب های کارگزاری اکیو ایندکس، حساب Executive کمترین سپرده را دارد و شما می توانید با واریز ۲۵۰ دلار، یک حساب Executive در بروکر اکیو ایندکس افتتاح کنید. این حساب بدون کمسیون است و دارای اسپرد شناور است. ۱٫۴پیپ است. حداکثر ظرفیت این حساب یک به چهارصد است.

  • حساب VIP در بروکر Accuindex

شما با واریز حداقل پانزده هزار دلار قادر به افتتاح حساب VIP در کارگزار Accuindex خواهید بود که البته ممکن است این مبلغ سپرده نیز مانند حداقل سپرده، به خصوص برای معامله گران ایرانی نسبتاً بالا به نظر برسد. در این حساب معامله گران می توانند از حداکثر اهرم یک به چهارصد استفاده کنند. اسپرد این حساب شناور است و از نه دهم پیپ شروع می شود، ویژگی خوب این حساب این است که کمیسیون ندارد.

اسپرد حساب بروکر اکیو ایندکس Acuuindex

 

در مقایسه با سایر بروکرها، میزان اسپرد دریافتی توسط کارگزار اکیو ایندکس کمتر بوده و شامل محدوده دو دهم تا ۱٫۴ پیپ است. اما از آنجایی که حساب های با اسپرد پایین این بروکر را می توان با مبالغ نسبتاً زیادی باز کرد، باید  Acuuindex را یک بروکر با اسپرد متوسط ​​بدانیم.

 

با چه میزان سرمایه می توان در کارگزاری اکیو ایندکس حساب واقعی یا ریل افتتاح کرد؟

 

حداقل سپرده برای افتتاح حساب نزد کارگزار اکیو ایندکس دویست و پنجاه دلار است و با این مبلغ سپرده می توانید در این بروکر حساب Executive افتتاح کنید، در نظر داشته باشید که افتتاح حساب های دیگر با این بروکر از پانزده هزار تا سی هزار دلار برای شما هزینه خواهد داشت.

 

حساب اسلامی و بدون سوآپ بروکر اکیو ایندکس

 

از ویژگی های عالی و قابل توجه بروکر Accuindex می توان به این نکته اشاره کرد که تمامی اکانت های این بروکر سوآپ ندارند و فاقد کمسیون هستند.  در واقع می توان همه آنها حساب اسلامی در نظر گرفت.

دارایی های قابل معامله در بروکر اکیو ایندکس

 

کارگزار اکیو ایندکس نمادهای زیادی مانند جفت ارز در بازار فارکس، فلزات گرانبها، سهام، انرژی و ارزهای دیجیتال را به معامله گران ارائه می دهد.

برای تایید هویت و افتتاح حساب در یک کارگزار Accuindex به چه مدارکی نیاز داریم؟

برای تایید هویت و افتتاح حساب نزد کارگزار Accuindex، باید آدرس ایمیل، شماره تلفن همراه و مدارک شناسایی خود مانند پاسپورت بین المللی و سندی مبنی بر تایید آدرس خود مانند صورتحساب ها را برای پشتیبانی از کارگزار اکیو ایندکس ارسال کنید.

واریز و برداشت در بروکر اکیو ایندکس به چه صورت است؟

 

روش های واریز و برداشت کارگزار Accuindex شامل روش های واریز و برداشت ریالی، استفاده از پرفکت مانی، اسکریل، ارزهای دیجیتالی مانند تتر و … است. به نظر می رسد استفاده از حساب ریالی و روش برداشت برای مردم ایران راحت تر از هر روش دیگری باشد.

 البته بهتر است قبل از انجام و استفاده از روش های واریز و برداشت ذکر شده با خدمات پشتیبانی این کارگزار مشورت کرده و با توجه به شرایط خود بهترین راه را برای انجام نقل و انتقالات مالی انتخاب کنید. علاوه بر این، یکی از ویژگی های خوب دیگر کارگزار اکیو ایندکس، نداشتن کمیسیون برای واریز و برداشت است.

بونوس و پاداش در بروکر اکیو ایندکس

 

بروکر Accuindex به کاربران خود پاداش های جذابی را برای جلب رضایت هر چه بیشتر معامله گران ارائه می دهد، به عنوان مثال در ماه رمضان این کارگزار ۵۰% پاداش پرداخت را در لیست پاداش ها قرار داده است، اما توجه داشته باشید که این پاداش ها در زمان های مختلف متغیر هستند و برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد پاداش های فعال Accuindex بهتر است به پشتیبانی این بروکر یا وب سایت تلگرام هشتصد مراجعه کنید.

پشتیبانی کارگزار اکیو ایندکس در فارکس

 

داشتن پشتیبانی قوی و پاسخگو یکی از ویژگی های خوب بروکر Accuindex است، البته لازم به ذکر است که برای ارتباط با پشتیبانی فارسی زبان این بروکر، بهتر است سوالات خود را از طریق واتساپ بپرسید، از آنجایی که این ربات بروکر در بخش چت آنلاین و پشتیبانی تلگرام فعال است و ممکن است پاسخ سوالات خود را نگیرید، اما اگر از اپلیکیشن واتس اپ برای دریافت پاسخ سوالات خود استفاده می کنید، ، این بروکر دارای پشتیبانی فارسی است. بهترین راه پاسخ شما خواهد بود.

پلتفرم های قابل پشتیبانی در بروکر اکیو ایندکس

 

بروکر Accuindex از  پلتفرم های معاملاتی متاتریدر چهار و پنج  برای ارائه خدمات معاملاتی خود استفاده می کند. (در ادامه تفاوت‌های متاتریدر ۴ و متاتریدر ۵ را مطالعه بفرمایید.)

 

آشنایی با مزایا و معایب بروکر اکیو ایندکس

 

مزایا:

  • دارای پشتیبانی قوی و وب سایت فارسی است.
  • برای معامله هیچ کمیسیونی وجود ندارد.

 

معایب آن:

 

  • عدم وجود سیستم کپی تریدینگ در بروکر اکیو ایندکس

بخش آموزشی در بروکر اکیو ایندکس

 

بروکر Accuindex علاوه بر ارائه گزارش های روزانه بازار به مشتریان خود، آموزش آنلاین منحصر به فرد و قدرتمند خود را برای معامله گران جدید در بخش Accu Academy ارائه می دهد. این ویژگی برای افرادی که عضو این بروکر نیستند نیز قابل دسترسی است. محتوای آموزشی باکیفیت و درس های مفید، به مبتدیان یا معامله گران جدید شروعی عالی در بازار معاملات می دهد. Accu Academy دارای شش بخش است که بخش آخر به روانشناسی اختصاص دارد که در نهایت نتیجه هر نمونه کار را مشخص می کند. به طور کلی، Acuuindex یک سرویس رقابتی و ارزشمند است که در تعداد کمی از کارگزاران آن را دیده ایم.

 

سخن پایانی

 

بروکر آکو ایندکس بیش از هشت سال است که فعالیت می کند و دفاتری در قبرس و خاورمیانه دارد. ۳۹ دارایی برای معامله در دسترس است. هزینه های اسپرد و کمیسیون بسیار بالاتر از میانگین است، حداقل اسپرد ۱٫۵ پیپ است. Accu Academy، آژانس آموزشی اکیو ایندکس، نقطه درخشان دیگری در این بروکر است. با توجه به کیفیت Accu Academy، این بروکر پتانسیل ادامه رشد را دارد.

آموزش ثبت نام در بروکر اکیو ایندکس

 

برای ثیت نام ابتدا وارد سایت اکیو ایندکس Acuuindex شوید .

آکیو ایندکس چیست؟ معرفی و بررسی بروکر اکیو ایندکس Acuuindex
آموزش ثبت نام در بروکر اکیو ایندکس

در قسمت بعدی اطلاعات خواسته شده از شما را باید به انگلیسی وارد کادر ها کنید.

آکیو ایندکس
next step

در صفحه بعد اطلاعات حساب خود و نوع حسابی که می خواهید با آن معامله انجام دهید را مشخص کنید.  در پایان روی گزینه confirm کلیک کنید.

 

نقد وبررسی بروکر گرند کپیتال GRAND CAPITAL راهنمای آموزش و ثبت نام

 

آکیو ایندکس چیست؟ معرفی و بررسی بروکر اکیو ایندکس Acuuindex
confirm

در صفحه جدید برای تاید ایمیل خود گزینه قرمز رنگ که در عکس برای شما مشخص کرده ایم را انتخاب کنید.

آکیو ایندکس
pass the verification

برای اینکه ایمیل شما تایید شود روی گزینه مشخص شده در عکس پاین کلیک کنید.

آکیو ایندکس چیست؟ معرفی و بررسی بروکر اکیو ایندکس Acuuindex
ارسال کد

در این مرحله باید وارد ایمیل خودتان بشوید . کد ارسالی به ایمیل خود را کپی کنید.

آکیو ایندکس
تایید ایمیل

بعد از وارد کردن کد ارسالی به ایمیل شما. حال یاید گزینه confirm را بزنید.

آکیو ایندکس چیست؟ معرفی و بررسی بروکر اکیو ایندکس Acuuindex
تایید

مطابق تصویری که در پایین به شما نشان می دهیم باید پاسپورت خود را ارسال کنید و آدرس محل سکونت خود را تاید کنید.

آکیو ایندکس
پاسپورت و آدرس محل سکونت

در ادامه ثبت نام طبق اطلاعاتی که از شما خواسته شده باید آن ها را داخل فیلد ها پر کنید.

آکیو ایندکس چیست؟ معرفی و بررسی بروکر اکیو ایندکس Acuuindex
پر کردن فیلدها

قسمت بعدی ارسال مدارک برای تاید هویت شما برای ثیت نام در بروکر اکو ایندکس به صورت اختیاری است.

آکیو ایندکس
تاید هویت

در صفحه بعدی ثبت نام اطلاعات خواسته شده را وارد کنید و گزینه send را انتخاب کنید.

آکیو ایندکس چیست؟ معرفی و بررسی بروکر اکیو ایندکس Acuuindex
send

سپس داخل ایمیل خودتان شوید و رمز عبوری که به ایمیل شما ارسال شده است را مشاهده کنید.

آکیو ایندکس
رمز عبور

حالا ثبت نام شما تکمیل شده است. می توانید حساب خود را در این بروکر شارژ نمایید و شروع به معامله در بازار فارکس کنید.

 

سوالات متداول

 

بروکر آکیوایندکس چه نوع بروکری است؟

بروکر اکیو ایندکس یک کارگزار شناخته شده در کشورهای اروپایی، هند و کشورهای عربی است، اما اخیراً تبلیغات خود را در ایران آغاز کرده است. شاید در بین ایرانیان کمتر شناخته شده باشد، هرچند از اولین سال تاسیس و افتتاح در خدمت کاربران ایرانی بوده است.

 

مزایای بروکر آکیو ایندکس چیست؟

دارای پشتیبانی قوی و وب سایت فارسی است. برای معامله هیچ کمیسیونی وجود ندارد.

 

پاداش در بروکر اکیو ایندکس چگونه است؟

بروکر Accuindex به کاربران خود پاداش های جذابی را برای جلب رضایت هر چه بیشتر معامله گران ارائه می دهد، به عنوان مثال در ماه رمضان این کارگزار ۵۰% پاداش پرداخت را در لیست پاداش ها قرار داده است، اما توجه داشته باشید که این پاداش ها در زمان های مختلف متغیر هستند و برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد پاداش های فعال Accuindex بهتر است به پشتیبانی این بروکر یا وب سایت تلگرام هشتصد مراجعه کنید.

 

بررسی بروکر ام فورمارکت m4 markets آموزش ۰تا۱۰۰ثبت نام و کار با بروکر ام فور مارکت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.